Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kızl<ar dıyet nasıl gıdıyo. valla cuma gelsın dıye beklıyorum tartılmak ıcın. ıncelme oluyor bunu hıssedıyorum

Arkadaşlar benim bugün 3. günüm.. Öğle yemeğinde yoğurtlu göbek salata yesem olur mu ? :/ Yeşil salatadan kastı nedir diyetin bilmiyorum çünkü.. Bir de işyerindeyim ve restoranlarda ya ton balıklı ya da tavuklu salata var.. Ve o salatanın içinde de kırmızı lahana, havuç falan da var.. Havuç yasak kategorisindeydi yanlış hatırlamıyorsam.. :/

betitta arkadasım o kadar takılmaa yaa salata salataa işte :) ben öyle yaptım açıkçası yağsız ve çok az tuzlu ıolduğu sürece ye:)

zeynom yok ben almayim canim.. ac kalmak bana göre deil.. günün sonu hüsran oluyor.
ben kahvaltimi yapayimm .. aksamlarida az yiyeyim böle devam simdilik.

off ya bende 1 tane kandil simidi yedim :eek:klava: artık yarın daha çok yürüyüş yapcam

arkadaşlar bugün benim 1. günüm.kesinlikle sizi anlayan insanların desteğine ihtiyaç duyuyosunuz.o yüzden burada birbirimize destek vermemiz çok önemli.az önce annem kahvaltını yap dedi.ben de meyve suyumu içtim. gebertirim seni düzgünce bi şeyler ye dedi:sm_confused:yani aileniz sizi anlayamadığı için ve sizin aç kalmanıza dayanamadıkları için destek olamıyolar.ama biz birbirimizi cesaretlendirerek bunu başarıcaz.sakın bırakmayın sakın.hepimiz bayrama fit ve alımlı giricez:sm_cool::teytey:

Bugün 4. günümdeyim.. Listede olanlardan eksik yiyorum.. Sabahları elma çayı veya ıhlamur falan içmiyorum.. Gündüzleri de yoğurtlu göbek salata yiyorum.. Mesela dün akşam tavuk ve brokoli yemem gerekiyordu sadece tavuk ve domates-salatalık yedim..
Normalde olan yeme alışkanlığımın yanında hiçbir şey yemiyorum diyebilirim bu diyete göre.. Ama öyle de aman aman bi açlık hissettiğim söylenemez.. Hafta sonu gelince tartılıp, sonucu söyleyeceğim..

selam kızlar bende yarın başlıyorum meyvesularımı falan herşeyimi aldım sizinde desteğinizle başarıcam bu defa inş :KK43:

Olmaz Bayyz'cım.. Zaten diyetimin ikinci gününde tartılmıştım.. :)) Hafta sonu gelsin bi.. Allah'ım lütfen vermiş olayım.. Dua et Bayyz!

Sevgili arkadaşlar;
30.07.2009 günü bu diyete 84kg.600 gr. ile bu diyete başladım. ılk 2 gün hiç zorlanmadım diyebilirim. Meyva suları ( hazır meyva sularından canım ne istediyse içtim) ile geçen 2 günümün sonunda kahvaltı etmek için oldukça sabırsızdım ama inanın bana hiç de beklediğim gibi olmadı. 2 dilim kepek ekmeğini yedikten sonra yumurtayı yemek bana çok zor geldi. Gerçekten çok tok hissettim kendimi. Çok birebir yaptığım söylenemez mesela brokoli yerine yağsız tuzsuz salata, bol maydanozlu soğan piyazı, patlıcan salatası, közlenmiş biber yedim. 1 gün öğün değiştirdim çünkü öğlen balık yemek zorunda kalmıştım.Asla tatlı hamur işi vb yasak olan gıdaları yemedim. Hergün yarım saat koşu bandı yarım saat kültür fizik hareketleri yaptım. Çayımı kahvemi içtim tabii şekersiz. Meyva hiç yemedim. Ve bugün 80 kg 100 gr ile 2. haftanın ilk gününe başladım :)))
Arkadaşlar inanın yapılamayacak bir diyet değil. Meyva suyu günleri sizi korkutmasın. Açlık hssetiğiniz an da içtiğiniz bir bardak meyva suyu sizi hemen doyuruyor. Yeter ki isteyin. ınanın kendinizi çok hafif ve mutlu hissedeceksiniz.
Başlayacak olanlar başaracaksınız inanın :))

selam ben de tekrar basladım verdiğim bugun. bakalım nasıl olacak. ilk 2 gün o kadar zor gelmiyor ama sonrasında yedikçe yiyesim geliyor benim ya:KK43:(

Benim de öyle oluyor yaa.. Sürekli birşeyler yemek istiyorum aç olmasam bile.. :)) Ben formülü buldum ama.. :KK70: Evde çok sevdiğim bir yemek varsa ya derin derin kokluyorum ya da çatalın ucuyla minicik bir parça alıp ağzıma atıyorum.. Tadını almasam da, sanki yemişim gibi ikna oluyorum.. :KK70:

arkadaşlar bu diyetle bugün 5.günüm 4kg vermişim sevindim ama bayılma noktasındaydım nerdeyse bugün o yüzden bozdum ama abartmadan az az yemeye devam etcem.herkese kolay gelsin...

Bugün balık günümdü.. Öyle büyük bir aşkla yedim ki anlatamam! Sanki 5 gündür ağzıma lokma koymamış gibiydim adeta.. Keşke her gün balık olsa!

X