Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

yarın bi hafta olacak arkadaslarr o kadar mutluyum kiii emeğimin karşılığınıı almak çok güzel.. birebir uydum diyemem ama hiç kaçamak yapmadım yani salata yedim mesela brokoli yerine brüksel lahanası yerine marul semiz otu lahana salatası yedim o kadar değişiklik yaptım günde 1.5 saat yürüyüş ve 50 dk. zumba dance yaptım evde ve sonuç buzemuszemus:lepi:

Aman nazar değmesin valla Bayyz! Allah'ım bize de dayanma gücü ver, amin.. :))

vee gururlaa kilo tickerimida değğiştirdimm:):):) arkadaslar darısı basınızaa o kadar sevindim ki o kiloyu görünce inanamaadımm 11 kilo kaldı geriyee

bayyz tebrik ederim masallah yhaa..

bende bugün basladim .. ama az önce bozdum :KK43:
bir parca ekmek ve biraz müsli yedim.. cok acikmistim :KK43:((

ama olsun aksam ve yarin yine devamm..
zaten senin kilonu okuyunca gözlerim pörtledi :roflol:

gaza geldimmmmmmm

Hafiften acıktım yau.. :/ Burnuma her yemekten bi koku geliyor sanki.. Allah'ım yardım et.. :'( Bir bardak daha elma suyu içeyim bari..

yarın bi hafta olacak arkadaslarr o kadar mutluyum kiii emeğimin karşılığınıı almak çok güzel.. birebir uydum diyemem ama hiç kaçamak yapmadım yani salata yedim mesela brokoli yerine brüksel lahanası yerine marul semiz otu lahana salatası yedim o kadar değişiklik yaptım günde 1.5 saat yürüyüş ve 50 dk. zumba dance yaptım evde ve sonuç buzemuszemus:lepi:

bu zumba muthıs ya :KK70: hem cok eglencelı hem acaıp terletıyo :KK70: cok sagol ya tesadufen okurken sayfaları yazdıklarını gormustum :) tekrar cok tsk ederım :) umarım senle aynı sonucu alabılırım ben de... ama ben isvec yapıyorm

bu zumba muthıs ya :KK70: hem cok eglencelı hem acaıp terletıyo :KK70: cok sagol ya tesadufen okurken sayfaları yazdıklarını gormustum :) tekrar cok tsk ederım :) umarım senle aynı sonucu alabılırım ben de... ama ben isvec yapıyorm

ayy çok sevindimm ya sana faydalı olabildiysemm:)

Sabrediyorum valla.. Sabah nasıl uyanacağım acaba onu merak ediyorum aslında.. Feci bir açlık oluyor mu? :KK43:

ben kesin olarak yarin basliyorumm..
moralim cok bozuktu saldim cayira mevlam kayira.. ama sonradan cok üzüldüm..
ne olur banada destek olun kizlar .. bu ara cok kötüyüm .. hic irademe sahip deilim :KK43:(

Günaydın arkadaşlar.. Yeni uyandım ve hemen foruma koştum.. :)) Bir nebze bile açlık yok bende! Hem de benim gibi iradesiz, açlığa tahammül edemeyen birinde.. :)) Süper hissediyorum valla kendimi.. Gün içinde ne olur bilinmez ama benim korktuğum sabahtı..
Yeni başlayacak arkadaşlara da örnek olayım bari.. :p
Başlayın, korkmayın öyle düşündüğünüz gibi mide kazıntısı olmuyor! Hiç açlık olmuyor.. Sadece oruçluymuşsunuz gibi ağzınız bir tuhaf oluyor o kadar.. Heheyyy!

hayatta yapamayacağım bi diyet. bütün gün meyve suyuyla nası duracam :S yapanlara bravo

hayatta yapamayacağım bi diyet. bütün gün meyve suyuyla nası duracam :S yapanlara bravo

Benim kadar iradesiz olamazsın canım.. :)) Emin ol ben dayanıyorsam herkes dayanır.. İlk gün sadece saat 15:00 gibi bir de akşam eve gittiğimde o güzel yemekleri görünce acıktığımı hissettim o kadar.. En çok sabah o mide kazıntısıyla uyandırmak beni endişelendiriyordu ki olmadı çok şükür.. Açlığı geçtim aksine tok olarak uyandım.. :/ Garip ama öyle.. Sanırım Allah yardım ediyor bana.. :)) Saat 11:50 oldu hala açlık yok.. Bir bardak meyve suyumu içiyorum şuan..
Bence denemekten korkan arkadaşlar en azından bir gün olsun denemeliler.. En azından "Denedim ama başaramadım.." dersiniz..

bu gün bir haftam bitiyo yarın biraz ödül günü:) ertesi günde %100 detox diyetine başlayacağımm

eveet ilk günümü yariladim sayilir.
sadece meyve suyu iciyorum ben su icemiyorum..
yani canim istemio.. soru n olmaz ins :))

canim herseyi cekiyorrr cok zor dayaniyorumm

Dayan Aşkito dayan.. Ben 2. günümü de bitirdim sayılır.. Birkaç saat sonra uyku ve sabahında güzel bir kahvaltı beni bekliyor..
Karnım aç olduğu için herşeyi canım çekiyor benim de.. Bugün bir de iş yerinde biri iskender kebap söylemiş.. :/ "Bittiğim an bu an" dedim kendi kendime.. :KK70: Yiyemiyorum madem koklayayım dedim.. :KK70: Gittim derin derin kokladım, açlığım geçti.. :KK70: Valla bak.. :KK70:

yok arkadas ben bu diyetten istifa ediyorum.. ben patates diyeti ile de basarili olmustum off cok zormuss..

bunu uzun süre yapanlar varmi??
kesinlikle en az 12 kilo veriliyormu bir ay da?? veriliyorsa bilmiyorum belki devam ederim ama hic iyi deilim.

benimde bugün 2.günüm yalnız bi tane haşlanmış mısır yedim:KK43:ama bozmadım diyetimi devam etcem

X