Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ya kızlar ben brokoli ve tavuk yerine akşam öğününde yine peynir domates 1 dilim kepekli ekmek zeytin ve yeşil çay tükettim tabi 2 küçük parça da yumurta aldım şimdi diyetim bozulmuş oldu mu ya mafoldumben

selam bende katildim .. 1-2 gün sonra baslicam bu diyete..
detox diyetünüde yaparuk :)))
onuda yaziverin baken.

bayzz ve hamiss kusura bakmayın canlarım.
ben başladım o gün ö.sonra 5 gibi birşeyler yemem gerekti çok başağrısı oldu daha öncekinde hiç zorlanmamıştım ama o gün çok yoğundu işim ondan oldu herhalde. Eşlik edemedim sizlere. Ama tekrardan yapacağım işimin daha az olduğu bir hafta.
sizin nasıl inceldiniz mi azıcık?

ya kızlar ben brokoli ve tavuk yerine akşam öğününde yine peynir domates 1 dilim kepekli ekmek zeytin ve yeşil çay tükettim tabi 2 küçük parça da yumurta aldım şimdi diyetim bozulmuş oldu mu ya mafoldumben

keşkee ekmek yemeseydinn yaa:KK43::KK43: neyse artıkk bu arada inceldiğimi hissediyorum ama tartılmıyorumm hafta bitsin öylekaydirigubbakcemile3

ya bayyz arkadaşım ya bende iştah sıfıra indi :bbo: sabah kalktım bişey yiyemedim bi bardak yeşil çay içtim 2 bardakta su ama hiçbişey yemedim öğlen salata yapıp yiyecem cokacimcoook ama akşam bilmiyorum halsizde değilim ama acıkmıyorum işte ya kilo vermem devam edermi sence :uhm: hihoyyyt

bayzz ve hamiss kusura bakmayın canlarım.
ben başladım o gün ö.sonra 5 gibi birşeyler yemem gerekti çok başağrısı oldu daha öncekinde hiç zorlanmamıştım ama o gün çok yoğundu işim ondan oldu herhalde. Eşlik edemedim sizlere. Ama tekrardan yapacağım işimin daha az olduğu bir hafta.
sizin nasıl inceldiniz mi azıcık?

önemli değil melis başlar verirsin kilolarını inşallah esen kal yerimseniben

inşallahh durmaz yaaa yok niye dursun vallahi benhalaa önüme ne gelse yiyecek durumdayım amaa sabrediyorumm:KK43:

kızlar bi gün daha bitti nihayett:) acabaa ne kadar kaybettimmm çok merak ediyorum bi bitsede tartılsam:)

bayyz nasılsın 4-5 gün oldu herhalde ben de kilonu çok merak ediyorum bir kere tartılsan olmaz mı :kedi:bizi de motive eder de başlarız yarın

Bugün başladım nihayet bu diyete.. Çalıştığım için taze sıkılmış meyve suyu içemiyorum ama marketten şeker ilavesiz meyve suları aldım.. Bir problem olmaz inşallah.. mirmirmirmir

bayyz bekliyoruz canım
betitta problem olmaz tabi hepimiz öyle içiyoruz, hayırlı olsun :)

evett kilomuuu açıklıyorummm hazır mısınızzz:) 77.9dannnnnnn 73.7:):):):)zemuszemus

Saat 2 oldu.. Hala iyiyim.. :)) Herhangi bir açlık hissetmiyorum şuan.. Ama bakalım daha çok var günün bitmesine.. Akşam eczaneye gidip tartılacağım her ne kadar utansam da.. :KK43:
Dua edin bana da arkadaşlar lütfen..

X