Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar nasıl gidiyor diyet bırakmadınız değilmi :içelim: bakın birlikte zayıflayacaz ben bu diyeti 1 hafta yaptıktan sonra %100 detoks diyetini yapacam benle birlikte yapmak isteyen olursa sevinirim canlar hadi devam kilo vermeye kaydirigubbakcemile2 BAYYZ canım bırakmayalım detoksu da düşün bence ben yazılanlarda etkilendim yapan arkadaşlar memnunlardı yağdan verdiriyormuş diyorlar hadi hayırlısı alkisalkisalkis diyete devam diyet kardeşlerime selam opuyorumnanaktan

hamisimm senn istee yapmaz mıyız biz yoldaşızz bi hafta bunu yapıp sonraa 2 gün onu yaparız sonra yine buna devamm:) bırakmadım bırakmıyorumm hep destek tam destekkk

kızlar kaç gunde ne kadar kılo verdınız

ben bu diyetle daha önce 5 günde 3 kilo vermiştim bi hafta öce yine başladım 3 gün yaptım 1.900 verdimm sonra bozdum dün yine başladık hamisle beraber bi günde 900 verdim hamiste bi günde 1.5 kilo verdi bakalım devam ediyoruz:)kaydirigubbakcemile2

ben bu diyetle daha önce 5 günde 3 kilo vermiştim bi hafta öce yine başladım 3 gün yaptım 1.900 verdimm sonra bozdum dün yine başladık hamisle beraber bi günde 900 verdim hamiste bi günde 1.5 kilo verdi bakalım devam ediyoruz:)kaydirigubbakcemile2

canım evet yapalım ya detoksu hem vücudumuz içinde iyi olur değişiklik kaydirigubbakcemile5 babında hemde hamlamaz vücut yoksa bırakırsak maazallah atıştırmaya filan başlarız :icecream: bırakmak yok bayyz cim inşallah tüm arkadaşlar bizden ilham alır hepimiz fıstık gibi oluruz zaten 2. günümüz de bitmek üzere bu 2 gün bozmadık ya evelallah bozmayız artık :lepi:

bayyz cim ya senin kaç kilo vermen gerek kaç olmak istiyorsun canım diyet teacker in yokta merak ettim yani hihoyyyt

ben açıktım arkadaslar.. ama bozmayacagım ilk gün biraz zorlu gecıyo galıba

zeynooo sakın bozmaa arkadasımmm sakınnnnnnnnnnn sabırrr sonuçlarını alacaksınn

bu arada hamiss çizelgemii yaptımm işte bu kadar vermem gerekiyorrr:KK43: umarım başarabilirim bayramdan sonrasınaa kadar

bayyz cim vermemiz gereken kilo miktarı aynı nerdeyse ya bu sabah yataktan zor kalktım ama çok halsizdim 2 günü atlattık çok şükür bende birazdan kahvaltımı ediyorum yumurtam haşlanmıştır cokacimcoook

su an seninn olduğun kiloda olmayıı nasıl istiyorumm bi bilsen ama başaracağımmm umudum varrr:)

su an seninn olduğun kiloda olmayıı nasıl istiyorumm bi bilsen ama başaracağımmm umudum varrr:)

benimde boyum kısa ama canım :teselli: ya 1.55 yani olmam gereken kilodan 10 kilo fazlam var yani hihoyyyt ama ikimizde inecez istediğimiz kilolara sen tatlı canını üzme boyun kaçtı bayyz cim bu arada

kızlar kendimi çok iyi hissediyorum hihoyyyt birazdan sporuma başlayacam kaydirigubbakcemile2 akşam üzeri de yürüyüşü mü yapmaya gidecem az kaldı başarmaya :lepi: ha gayret

kızlar bugun ıkıncı gunum. sabahları aclık hıssetmıyorum ama akşama dogru mıdem kazınıyocokacimcoook ama yarın guzel bı kahvaltı benı beklıyo:sm_cool:

X