Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar ben de çok kilo aldım ve bu gün 83.2 kg'la başladım diyete. Başım resmen çatlıyo ama diyeti bozmamam lazım. Eşim 62 kilo ve 188 boyunda. Bense 163... Beni yanında gören herkes garip garip bakıyor. Doktor da bu gün depresyon tanısı koydu. Hep bu kilolar yüzünden. :KK43: İnşallah zayıflarız hepimiiiiizzzz :KK43:

Kizlar merhaba, benden baska kimse kalmadi galiba ama genede yazicam,ben dun basladim diyete devam ediyorum,durumlari bildiririm.

arkadaşlar yarın başlıyorum Allah izin verirse ama hiç diyet yapmadığım için hayatımda çok stres var nasıl yapıcam diye lütfen verdiğiniz kg ları yazın bana motivasyon olsun

Kızlar ben de çok kilo aldım ve bu gün 83.2 kg'la başladım diyete. Başım resmen çatlıyo ama diyeti bozmamam lazım. Eşim 62 kilo ve 188 boyunda. Bense 163... Beni yanında gören herkes garip garip bakıyor. Doktor da bu gün depresyon tanısı koydu. Hep bu kilolar yüzünden. :KK43: İnşallah zayıflarız hepimiiiiizzzz :KK43:
canım noldu diyet?

görürsün ben yaparkende spora vaktım olmuyodu etkisi oluyodu ama bıraktım :KK43: haftaya baslıcam artık tekrar bakalım

Kizlar bir de size tavsiyem yesil kahve icin cok iyi iştah kesiyor tok tutuyor,motivasyonunuz duşerse de eski sayfalari okuyun 123bebeto cok iyi vermiş kilolari bu diyetle.

SLM KIZLAR BEN PAZARTESİ BAŞLADIM. BİRAZCIK MOTİVASYONA İHTİYACIM VARDI. BİR YIL ÖNCE DOĞUM YAPTIM VE 93.5 KİLOYDUM. SONRA KARATAY DİYETİNE BAŞLADIM BOL KAÇAMAKLARLA 7 AY GİBİ BİR SÜREDE 79 A DÜŞTÜM. AMA 6. TAKIMA VERDİĞİM YILBAŞIMDA 70 OLACAM SÖZÜNÜ HATIRLAYANA KADAR YAVAŞ YAVAŞ HİİİİÇ İSTİFİMİ BOZMADAN DEVAM EDİYORDUM. ŞİMDİ TAKTIM MOTORLARI. PAZARTESİ BAŞLADIM BU DİYETE. 79,3 TÜM BAŞLADIĞIMDA. BU SABAH UYANDIĞIMDA TARTILDIM 77,2ÖDEMSİZ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYODUM AMA MAŞALLAH BAYA VARMIŞ. DİYETİ DENEMEK İSTEYENLERE ÖNERİM EN AZ İKİ GÜNLÜK YEMEK YAPIP KOYUN DOLABA EĞER YALNIZ DEĞİLSENİZ. YOKSA AÇLIKTAN KAFA GİDİYO DETOKS GÜNLERİNDE. BİRDE MÜMKÜNSE MEYVE SUYU YERİNE SEBZE SUYU SIKIN İÇİN HİPOGLİSEMİ ATAKLARI YAŞAMAZSINIZ. BEN ROBOTUMUN SEBZE SIKMA ÖZELLİĞİ OLDUĞUNU DÜN AKŞAM FARKETTİM E HALİYLE AZICIK GEÇ OLDU. BU GÜN GÜZEL BİR KAHVALTI YAPTIM İKİ GÜNLÜK AÇLIKTAN SONRA İLAÇ GİBİ GELDİ. BAKALIM DEVAM EDEBİLECEKMİYİM MERAK EDİYOM. YA DA DEVAM EDERSEM KAÇ KİLO VERECEM ACABA. HEPİMİZE KOLAY GELSİN İNSALLAH

ben 4 gun yaptim 2.5 kilo verdim,bu diyeti daha oncede yapmiştim 5 gunde 4 kilo vermiştim ozaman verdigim kiloyu uzun sure almadim,simdi baska bir diyeti uyguliycam.
SANIRIM BU GÜN 7. GÜNÜN DEVAM ETTİYSEN. NE YAPTIN KAÇ KİLO VERDİN. DEVAM EDECEKMİSİN. ÇOK MU SORU SORDUM:KK48::KK48::KK48:

X