Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Benimde 3. Günüm bugun sabah baskülde -2 kilo gördüm. Basladığım kilodan 2 kilo eksik cıktım. Bakalım bu hafta nasıl olcak sonuc. Devam edersm oaylaşırım kolay gelsin herkese

SLM KIZLAR BEN PAZARTESİ BAŞLADIM. BİRAZCIK MOTİVASYONA İHTİYACIM VARDI. BİR YIL ÖNCE DOĞUM YAPTIM VE 93.5 KİLOYDUM. SONRA KARATAY DİYETİNE BAŞLADIM BOL KAÇAMAKLARLA 7 AY GİBİ BİR SÜREDE 79 A DÜŞTÜM. AMA 6. TAKIMA VERDİĞİM YILBAŞIMDA 70 OLACAM SÖZÜNÜ HATIRLAYANA KADAR YAVAŞ YAVAŞ HİİİİÇ İSTİFİMİ BOZMADAN DEVAM EDİYORDUM. ŞİMDİ TAKTIM MOTORLARI. PAZARTESİ BAŞLADIM BU DİYETE. 79,3 TÜM BAŞLADIĞIMDA. BU SABAH UYANDIĞIMDA TARTILDIM 77,2ÖDEMSİZ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYODUM AMA MAŞALLAH BAYA VARMIŞ. DİYETİ DENEMEK İSTEYENLERE ÖNERİM EN AZ İKİ GÜNLÜK YEMEK YAPIP KOYUN DOLABA EĞER YALNIZ DEĞİLSENİZ. YOKSA AÇLIKTAN KAFA GİDİYO DETOKS GÜNLERİNDE. BİRDE MÜMKÜNSE MEYVE SUYU YERİNE SEBZE SUYU SIKIN İÇİN HİPOGLİSEMİ ATAKLARI YAŞAMAZSINIZ. BEN ROBOTUMUN SEBZE SIKMA ÖZELLİĞİ OLDUĞUNU DÜN AKŞAM FARKETTİM E HALİYLE AZICIK GEÇ OLDU. BU GÜN GÜZEL BİR KAHVALTI YAPTIM İKİ GÜNLÜK AÇLIKTAN SONRA İLAÇ GİBİ GELDİ. BAKALIM DEVAM EDEBİLECEKMİYİM MERAK EDİYOM. YA DA DEVAM EDERSEM KAÇ KİLO VERECEM ACABA. HEPİMİZE KOLAY GELSİN İNSALLAH

Bende doğum yaptım canım. Doğuma 95 ile girdim sonra 83 lere kadar indim ama emzirme dönenimde 92 oldum tekrar. 89.5ile bu diyete başladım 3. Günüm 87yi gördüm bu sabah. Hakkatn verdiriyor az boğazımıza dur demek gerek baska caresi yok hakikaten :)

ben haftada bir gun diyetin basini alacam. yani meyve gununu ama onuda sebze ile yapacam. ahahaha ne kaldi geriye bu diyetten degil mi. anaaam ne varsa turk yemeklerinde var amerikalilar ne anlar demi ama bizim kulturden. asagi yukari soyledigi yemekleri yapiuom ama karatay usulu. yani yagli. sebze var protein var eee yaninada az yogurt katayim dedim. anlayacaginiz bu gun bozuyom. yarin tarti gunumbakalim ne olacak sonuc

Merhaba arkadaşlar, bu siteye ilk defa yorum yazıyorum. Ben de bu diyeti yapmak istiyorum. Üç sene önce yaptığımda başarılı olmuştum. Bu sene dukan diyeti yaptım aslında. kısa sürede yedi kilo verdim fakat böbrek taşı oluştu ben de ve saçlarım çok döküldü. Hatta kilonun çoğunu o taşı düşürürken kıvrandığım dönemde verdim :)
Haftaya cumartesi gitmem gerek bir düğün var. eşimle ilk defa katılcam böyle bir aktiviteye. Bu diyetin şişliğide aldığını duymuştum. BUgün başlıyorum ben de. Hergün size yaptıklarımı ve gelişmeleri aktaracağım. Yaptıklarıma göre oluşan sonuçları beraber değerlendiririz. hoşça kalın :)

Merhaba arkadaşlar, bu siteye ilk defa yorum yazıyorum. Ben de bu diyeti yapmak istiyorum. Üç sene önce yaptığımda başarılı olmuştum. Bu sene dukan diyeti yaptım aslında. kısa sürede yedi kilo verdim fakat böbrek taşı oluştu ben de ve saçlarım çok döküldü. Hatta kilonun çoğunu o taşı düşürürken kıvrandığım dönemde verdim :)
Haftaya cumartesi gitmem gerek bir düğün var. eşimle ilk defa katılcam böyle bir aktiviteye. Bu diyetin şişliğide aldığını duymuştum. BUgün başlıyorum ben de. Hergün size yaptıklarımı ve gelişmeleri aktaracağım. Yaptıklarıma göre oluşan sonuçları beraber değerlendiririz. hoşça kalın :)

Daha önce yaptığınızda kaç kilo verdiniz ve geri aldınız mı...

Deniyorum olmuyor daha verim almadan bırakıyorum diyetleri bu kaçıncı olacak bilmiyorum da.. ama bugün erkek arkadaşımın sisko demesiyle afalladim aslında ona da kızmıyorum benim tembelligimden dolayi kızıyor babam ablam herkes aslında bir şekilde iifade ediyor bunu 54 kiloydum ben bi depresyona girdim 75 i gördüm 70 e indim şimdi 68 70 arası duruyorum konsantre olamiyorum sizden de destek istiyorum hiç tanimasam da kız kardeşler gibi hepiniz pozitifsiniz birbirinize bana da destek olun ben yarin başlıyorum ve gün gün yazıcam sizlerde beni yalnız bırakmayın...

Yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz,cok iyi yapmişsiniz bu diyeti yapmaya karar vererek inşallah istediginiz kiloya ulaşirsiniz,azimli olun sakin birakmayin..

Deniyorum olmuyor daha verim almadan bırakıyorum diyetleri bu kaçıncı olacak bilmiyorum da.. ama bugün erkek arkadaşımın sisko demesiyle afalladim aslında ona da kızmıyorum benim tembelligimden dolayi kızıyor babam ablam herkes aslında bir şekilde iifade ediyor bunu 54 kiloydum ben bi depresyona girdim 75 i gördüm 70 e indim şimdi 68 70 arası duruyorum konsantre olamiyorum sizden de destek istiyorum hiç tanimasam da kız kardeşler gibi hepiniz pozitifsiniz birbirinize bana da destek olun ben yarin başlıyorum ve gün gün yazıcam sizlerde beni yalnız bırakmayın...
Merhaba tatlim erkek arkadasin boyle dediyse inadina zayifla gorsun ozaman kim siskoymus 1 aycik yaparsan butun fazlaliklarindan kurtulursun yapamam deme hersey senin elin de...

Ben daha önce yaptığımda 3 4 kilo kadar vermiştim. ama o zamanlar fazla bi kilom yoktu. şimdi 61 ile başladım, henüz tartılmaya cesaret edemedim. bugün ikinci gün. ilkgünkü kadar zorlanmadım. ama zil çalıyor şu anda karnım. ilk hafta pek kilo verebileceğimi zannetmiyorum. Benim vücudum nedense direniyor önce. Kaç kere denedim. ilk başlarda çok az kilo kaybediyorum. bu genelde konsantrasyonumu bozuyor ama sonra birden çok hızlı gidiyor kilolarım. hatta dayanamayıp bırakmış olsam bile, 3, 4. haftadan sonra hızla kilo kaybediyorum. bakalım. yarın sabah tartılıp yazacağım kilomu. ilk iki günün nimetlerini yani. Yanaklarım yanıyo ya açlıktan. direniyorum ama :)

bende gecen hafta yaptım. ama sadece detoks kısmına uydum:KK70: sonrasında sehir dısında olduğumdan uyuyamadım. ona rağmen 2.4 kilo verdim. bakalım bugun tekrardan basladım.

üçüncü günün sabahı 58.9 oldum. ilk iki günde 2.1 kilo gitmiş. süper valla. ben biraz kaçamak yapıyorum. diyete başlamdan önce gece cipsler yiyordum. birden kesince dayanamadım. İlk gün akşam iki mandalina bir portakal ve b de küçük kestane şekeri yedim. ay yazınca anlıyorum ne çokmuş. üç dört kaşıkta pırasa yemiştim. ki galiba normalde çoktan doyardım. ikinci günün akşamı sinemaya gittik. iki avuç yağsız patlamış mısır yedim. ikinci gün daha bi tutmuşum kendimi :). bugün üçüncü gün. dediğim gibi sabah tartıldığımda 2.1 kilo gitmişti. ama ne yazık ki ne kahvaltı yapabildim (buna inanılmaz canım sıkıldı çünkü çok hevesliydim) ne de öğlen salata yiyebildim. Kafamı kaşıyamadım iş yerinde. kaşıtmadılar da zaten. bi tane galete buldum da bi yerden onu tepiştirdim ağzıma. ilk iki gün çok güzel su içtim ama bugün daha yeni bir bardak içebildim. Umarım çok zarar vermemişimdir diyete. şimdi brokoli haşlıyorum. eşim gelirken tavuk göğsü alacak. eksik meksik. yılmayacağım bakalım göreceğiz.

Merhaba tatlim erkek arkadasin boyle dediyse inadina zayifla gorsun ozaman kim siskoymus 1 aycik yaparsan butun fazlaliklarindan kurtulursun yapamam deme hersey senin elin de...

Mesajınıza çok sevindim 2. Günüm bitti yorucuydu ama dayandim yarın normal öğünlere başlıyorum ve bire bir yapmaya özen göstercem neler olacak bende merak etmekteyim. Diger yapan arkadaslara basarilar Sevgiler..

6. günün sabahı 58.5 kiloyum. aslında 58 e inmiştim ama iki gündür çok kaçamak yapıyorum. Kötü oldu bu ya. Haftaya çok önemli iki raporum ve bir sunumum var. imkanı yok diyet yapabilmemin. zaten onları duyduktan sonra kaçamak yaptım, okuduğumu anlıyım diye. e ben haftaya devam edemiceğim için aynen geri mi alıcam şimdi kiloları... Neyse net kilo kaybı 8. günün sabahında belli olurmuş. Pazar sabahı yazarım tekrar.

6. günün sabahı 58.5 kiloyum. aslında 58 e inmiştim ama iki gündür çok kaçamak yapıyorum. Kötü oldu bu ya. Haftaya çok önemli iki raporum ve bir sunumum var. imkanı yok diyet yapabilmemin. zaten onları duyduktan sonra kaçamak yaptım, okuduğumu anlıyım diye. e ben haftaya devam edemiceğim için aynen geri mi alıcam şimdi kiloları... Neyse net kilo kaybı 8. günün sabahında belli olurmuş. Pazar sabahı yazarım tekrar.
Tebrik ederim canim kacamagina ragmen guzel vermissin kilonu fazla kacirmassan almassin

Kizlar bende yapmak istiyorum bu dieti. Butun malzemeleri aldım yarın başlıyorum. 84 kg yum. bu arada gecen senr dukanla 15 kg verdim 12 sini geri aldim ; ( yarin is yerinde meyve suyu gunumden baslicam daha.kolay olur. Cay ocagi portakal ve nar sıkıyor zaten hadi bakalim 1 hafta sonra sonucu yazarim. Bana yardimci olun motive edin olurmu :KK66:)

Arkadaslar bende bu diyete baslamak istiyorum.carsamba gunu bana eslik etmek istiyenler warmi

Benim.teyzem.bu diyetle bi ayda 12 kilo wermisti sonra normal diyetle dewam etirdi toplamda 4 ayda 27 kilo werdi

Kizlar bende yapmak istiyorum bu dieti. Butun malzemeleri aldım yarın başlıyorum. 84 kg yum. bu arada gecen senr dukanla 15 kg verdim 12 sini geri aldim ; ( yarin is yerinde meyve suyu gunumden baslicam daha.kolay olur. Cay ocagi portakal ve nar sıkıyor zaten hadi bakalim 1 hafta sonra sonucu yazarim. Bana yardimci olun motive edin olurmu :KK66:)
Merhaba ,ben de daha evvel dukan yaptım 15kg verdim ama geri aldım şimdi bu diyete başlayacağım. Sizde bir değişiklik oldu mu bu diyeti yapıyorsanız eğer cevap yazarssnız sevinirim.

X