Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Aynen canim bozmadı m ama inşallah veririm.zor kilo veriyorum çünkü hipotroidi+polikistik over gibi kilo aldiran hastalıkları m var:)

çok geçmiş olsun canım kilon çok yok ama 60 dın değil mi? sabır sabır sabır.. en önemli şey.

günaydın canııııım tartıldım 78.8 çıktım. toplamda 1.7 gitti 800 gram daha verirsem 8. günün sabahına kadar hedefime ulaşmışım demektirrr.ilk hafta için en azından :)

kızlar ya regliyim canım aşırı tatlı çekiyor. nolcak bilmiyorum.
günü kapadım
HOLLYWOOD DİYETİMDE 6. GÜNÜN RAPORU:
sabah
2 dilim kepek ekmeği
2tatlı kaşığı çilek reçeli
1 bardak bol şekerli kayısı çayı
(kızlar ben çok sancı çektigimden şekerli şeyler agrımı alıyor. almasada azaltıyor. diiyet dahilinde bozmadan ancak bunu yapabildim.)

ara
1 dilim reçelli kepek ekmeği
(sancı devam edinceee)
1 bardak şekersiz türk kahvesi

öğle
100 gram haşlanmış tavuk
1 salatalık

ara
yeşil çay

akşam
peynirli salata

spor:yokburaya bile zor girdim ve 1 ilaç içtim. öyle ayaktayım..
görüşmek üzere kızlar.

tatlım ev yapımı reçel olabilir kasma bu kadar alternatif üret. marmelat al onlar reçellere göre daha az kalorili.

selamlar herkesei.abim fenalaştı hastneye götürdük. midede iltihap varmış. bu saate kadar ordaydım. uykusuzum..
oysaki sabahh size iyi haber vercektim. 77.8 çıktım. 1 günde 1 kilo nasıl gitti bilmiyorumm. inanamadım regli oldugum halde. 3 kere çıktım tartıya.
(hollywood diyetimde 6 günde 80.5 dan 77.8 e düştüm yani toplamda -2.7 kg )
bugün hollywood diyetimin pek alakası olamadı maalesef.
ilk haftamın son gununde

sabah
peynir
domates
1tk reçel
1.5 dl kepek

öğle
1 yeşil elma
1 bardak vişne suyu
(abime gelenlerle beslendim. o da regliyken aç olunca karın ağrıyor diye bunlar daha çok ağrıttı valaa.)

ara
1 kase yoğurt(bugdaylı)

akşam
eve geldik tavuk pişircem yagsız tuzsuz onu yerim artık.

Çok geçmiş olsun ama iyi Gidiyorsun regl olduğun için odeminde vardır haftaya daha çok gider emin ol ..benimde sabah salatalık domates peynir ..öğlen salata...aksamda balık yiyicem brokoliyle

X