Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Tabiki devam ediyorum daha dağlam sıfır kaçamk listeye harfiyeb uyuyorm

Miyoung nerdesinnn.

Selam kızlar
Hollywood diyeti 3. Gün rapor:

Sabah
2 dl kepek ekmeği
Peynir
Domates
Salatalık

Öğle
7 çeşit sebzeli koca tabak salata

Akşam
(Öğlen salatamda yag hakkım vardı o yagla birazda domatesle )
Light kabak yemeği 4k
100 gram tavuk

Gün içinde 2 kase zerdeçallı tarçınlı yoğurt
1 bardak kayısı çayı
1 bardak yeşil çay
1 bardak sarımsak çayı

Spor:jillian level 1
Leslie 3 mil
Brazil butt
Plank squat mekik yapcam bi mani çıkmazsa

3lt su

Ekmek bazı yerlerde 1 bazılarında 2 yazıyo 3. Gün için ..bende 2 bardak meyve suyumu içtim şimdilik sıkıntı yok bakalım:)

Ay canım siz nasıl 2 bardakla dyanıyorsunız yahu ben litre litre mideye indirirken :KK70:
Bilmiyorum canım bu topiğin başlarını okursan bir arkadaş reçeli çıkarıp kepek ekmeği yemiş2 dilim. Ben 2 değilde 1 yerim. Yani birde çok spor yapıorm. Birdee o arkadaş 16 kg vermiş.

Canım ben dün çok bozdum devam ettim boxmaya. Ama ona ragmen 200 gram rksik çıktım bozmasaydım keşke. Ama yeminimi hatırladım artık listeye harfiyen uyucam. Bugün kekler havada uçtu lokma sürmedim. Hiç bozmiycam yrminliyim.

Sende süpersin canııım:) hedefim 69 yani 11.5 kg vermk istiyorum aşağı yukarı. Ne kadar istiyorum 6'ları görmek bir bilsen.

bravo tatlım. miyoung vazgeçti galiba :KK43:
bende spor yaptım görsen domates gibi oldum :KK70:
bismillah 4. günümeeee. ve sadece 1 gün bozdum 4 günde. bir daha da bozmam.

canım sana bir şey sorcam ya bu akşam mantarlı omlet var. bizde mantar yok şuan ve zaten nefret ederim. onun yerine kırmızı biberli yapsam olur mu? birde omlet unla yapılır. nasıl yapıcam ki acaba.

Sen 1 yemek kaşığı su ile yap mantar vermesinin sebebi protein var ve kalori az sen peynirli biberli yap istersen canim

hollywood diyeti 4. gün rapor:
sabah: 1 dl kepek
peynir
domates
salatalık bitmişti bende 1 biber yeedim yerine
yeşil çay

öğle
peynirli roka salatası
kayısı çayı

akşam
peynirli az yaglı bi çimdik unlu
2 yumurtalı omlet
(mecburdum midem bulandı unsuz )
sarımsak çayı
1 kornişon

1 kase zerdeçallı tarçınlı yoğurt
jillian michaels level 1 ve beazchbody brazil butt yaptım
akşamada leslie 3 mil ve plank mekik squat
2.5 lt su

gece de 1 diş sarımsak yutcam.

eveeeeeeeeeeeeeeet 79.3 çıktııııımmm 1 kilo 100 gram gitti toplamda bugün 5. günüm ilk 2 gün bozmasaydım 2 kg vermiş olurdum bence. neyse 1 haftaya tamamlandıgında 2.5 kilo vermiş olurum umarım..:)))))))) çok mutluyum. bugün sinirledim dedim yine 8 görürsem tartıda kendimden korkuyorum dedim. ama yok.. ve kahvaltıda reçel olan günle güne başladım. ödül yani. ama abrtmadann. bugün 5. gün . bakalım 3 günde 1 kilo 4. gram verebilecek miym.

harikasın hiç bozmadın hayran kaldım ne yalan söyleyeyim maaşallah bozma sakın benim gibi böyle yarım yamalak vermee.:)

X