Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Meyve suyu sıkıyor ama ice tea daha lezzetli ya. Al çeşit çeşit değişik değişik iç. :KK70: Şuan iyiyim ama çok acıkırsam bir iki meyveye saldırabilirim :KK70:

Canım şekersiz oldugu müddetçe çay kahve serbest.

10 gün sonra yurda yerleşcem ben nasıl diyet yapcam. Birde aşçılık okulundayım yaptığımız yemekleri kendimiz yiyoruz :KK43:

kızlar bu mide agrısı geçmeyince bende patates haşladım bir tane yagsız tuzsuz yedim. neden böyle oldu bilmiyorum ama ant içtim yapmiycam bozmiycam ne olursa olsun. hem yarın enfes bi kahvaltı beni bekliyor.

miyoung cum daha ilk günden sızalnıyor musun sen??
hayır yapabilirsin. aşçılık okulundaymışsın ne güzel :))
çok az tadarsın ne var sen devam et onlardan bi şey olmaz ki.

sağol canım benim.. zor ama ya.. ve böyle ufak tefek şeylerde yemek istemiyorum. yok ya yapmicam bir daha ben bayrama 69 kilo girmek çoook istiyorum.. yeni jean almak istiyorum böyle kendime.. ben hiç jean giymem basenlerim kalın diye.. bu arada sen kaç yaşındasın? ve yarın kesin başlıyorsun değil mi? bak dönmek yok.

Aynen bende çok kararlıyim..yaş 29 benim senin kaç ..gidecek kılo giyeceksin jeanleri merak etme:) o azim var sende

kızlar bu mide agrısı geçmeyince bende patates haşladım bir tane yagsız tuzsuz yedim. neden böyle oldu bilmiyorum ama ant içtim yapmiycam bozmiycam ne olursa olsun. hem yarın enfes bi kahvaltı beni bekliyor.

miyoung cum daha ilk günden sızalnıyor musun sen??
hayır yapabilirsin. aşçılık okulundaymışsın ne güzel :))
çok az tadarsın ne var sen devam et onlardan bi şey olmaz ki.
Kız sen baya baya bozmuşsun birde bana diyorsun bir sürü şey yedin yemeeee!!

miyouuuungg tamam tatlım yemicem söz :KK70::KK70::KK70:
kız ama yediklerim hep şu midem yüzünden bak yemin ediyorum bozmiycam bak yemin ettim.
mmmmm sabah paşa kahvaltısı beni bekliyooooooooooooooooooooooooooooooor

blackmilk canım ben 19 olcam ya :KK70: ama ruhum 35 :KK70:

kızlar baya araştırma yaptım bu diyet hakkında. bi arkadaş reçel yerine her gün kahvaltıda 2 dl kepek ekmegi yemiş ve yanılmıyorsam 18 kılo vermiş 2 ayda. bende yogurt kuru yapıcam yemek olan günlerde. bakarsanız sitede mevcut. o da haftada 1.5 kg verdiriormuş.
ya 12 değil 16 değil..
11 kilo versem bana yeter en azından bayrama 69 gireyim. sonra 60 olmaya bakarım.

kızlar selam. dün utancımdan girmedim saçma sapan şeylerle bozmaya devam ettim. bugün yeminimi hatırlayarak 30 günlük çizelge kurdum kendime. moral bozmak yok. devam ediyorum. fakat bozmayacagım. tekrar başlamaktan sıkıldıysan başa sarıp durma!!! dedim kendime. sizler ne alemdesiniz. gideymde paşa kahvaltımı yıyım. öptüm

Tatlım hadi bakalım sen benim gibi bozup hataya düşme. Kaç kılosun.? Ben 80.3 üm bugün tartıldm. 200 gr gitmiş gece bozmasaydım belki 79 filan çıkardım.

X