Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba ben bu diyete başlamak istiyorum, bir şey sormak istiyorum bilenler ya da uygulayanlar cevap verirse çok sevinirim. bu iki dilim dil peyniri var ya diyette dil peyniri, ince uzun bir şey bunu neye göre 2 dilim baz alıyorsunuz merak ettim, sonra 150 gram tavuk falan yazıyor ya bu tavukların pişmemiş hali 150 gram olacak değil mi ? daha önce hiç diyet yapmadığım için sorularım tuhaf gelebilir ama bu güne kadar ihtiyaç duymamıştım, 1 sene önce kortizon tedavisi yüzünden aşırı kilo aldım ve bir an önce bunlardan kurtulmak istiyorum.

kızlar günaydın. ben 86 kilo ile başladıgım bu yolda. 79.3 ügördüm ki yedimde yedim 2 günde 80.5 oldum tekrar.
birazdan çıkıp meyve suyumu alıcam ve diyetime başlıycammm. gün gün gelişmeleri bildirip her cuma tartılıp buraya sonuçları yazıcam.ve 1 aya tamamlamadan bırakmak yok. hatta belki 2 aya.

ben kurban bayramına yani 4 ekim'e 69 kilo girmek istiuorum yani 11.5 kg vermek istiyorum bu diyetle.

ilk 10 gün ki sporum: leslie 3 mil-brazil butt-jillian level 1
ikinci on gün: leslie 4 mil-brazil butt-jillian level2
son 10 gün: leslie 5 mil-brazil butt-jillian level 3

ve squat/plank/mekik

basenlerde problemim oldugu için bunlar bacak çalıştıran videolar.
bu diyeti aslında çoktan biliyorum fakat midemin küçülmesini bekledim. 79 oluncada hemen başlayayım dedim.
her gün giricem kimse olmasada paylaşıcam tecrübelerimi. belki benden sonra biri gelirbi şey öğrenmek ister. hoşçakalınn.

kızlar elma suyu ve şeftali suyu aldım. ama bi adet armut yedim. brazda peynir turşu kaçaagım oldu. ama söz başka yok :)
devam devam kaldı 29 :))))

tatlımmmmm gelmişsin... hadi bakalım takıl peşime bırakmiycaz ama yılmiycaz söz mü?

merhaba kızlar günü kapadım.

1. gün
2lt meyve suyu(şekersiz elma ve şeftali)
1lt su
1 kase yoğurt çorbası(bi arkadaş tuzlu ihtiyacında bunun yapılabilcegini yazmıştı)
1 armut

kaçamak: ilk ve son :KK43: 2 çatal peynir 1 -2 kornişon turşusu
akşamda leslie 3 mil-brazil butt-jillian level 1-plank-mekik ve squat yapcam.

selametle.

kızlar selam. biz düğüne gittik sporu yapamadım. ama düşündüm meyve suyu günleri sadece mekik plank ve squat yapıcam.
geri kalan 5 gün spor yapcam bu da ayda 20 gün yapar.
yarın yine meyve suyu ve ben çok acıktım..

Selam
Hollywood diyeti 2. Gün raporu:
1lt ev sıkımı
1 lt hazır şeftali suyu
Yarım lt su
1 ufak kase mercimek çorbası(tuzlu ihtiyacı için)

Kıxlar bugün midem o kadar yandı ki tarif edemem. Bende bozmamak için 3 yk kadar haşlanmş az tuzlu nohut yedim ve çok az kek yedim. Kaçamak sayılıyor. Ama inanaın bozmamak için yemek zorundaydım.neyse böle azda olsa bozunca kendimi kötü hissediyorum. Bozmamak için şartları zorlayacagım. Siz ne durumdasınız bugün başlicaktınız?? Miyoung? Black milk?

Dilacım ben 1 bardak ice tea 1 bardak ayran içtim. 1 tanede incir yedim. Kendime meyve suları ice tealer meyveli sodalar falan aldım. Çok kötü olursam 1 incir veya şeftali yerim

Off zor oluyo tahmin edebiliyorum şimdiden ..sabret yarın yiyeceksin:)) ben de yarın başlıyorum bakalım. .Bu arada Hazır meyve suları şekerli değil mi zararı yok mu arkadaşlar

Dilacım ben 1 bardak ice tea 1 bardak ayran içtim. 1 tanede incir yedim. Kendime meyve suları ice tealer meyveli sodalar falan aldım. Çok kötü olursam 1 incir veya şeftali yerim
Tatlım baya az tüketmişsin ben utandım valla :)

Blackmilk tatlım hafi bekliyoruz birlikten kuvvet doğar. Canım zararlı olmaz çünkü doğrudüzgün bişey yemeyince o da vücutta yanıyor. Ama light olsa ev sıkımı olsa daha iyi tabi.

Miyoungcum haftaya bende ıce tea alayım ya hiç aklıma gelmedi bak.

X