Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bende cumartesigünü başlıyorum evsde meyve suyu günlerini atlatmam daha kolay olacak gibi acaba 1 haftata kaç kilo vericem çok heyecanlıyım

bende cumartesigünü başlıyorum evsde meyve suyu günlerini atlatmam daha kolay olacak gibi acaba 1 haftata kaç kilo vericem çok heyecanlıyım

hadi hayırlısı bakalım canım bizde haberlerini bekliyoruz. arkadaşlarımın mutlu oldugunu okumak benide şu yalnız dünyamda çok mutlu ediyor.:enbuyukkk::enbuyukkk:

nam ablacım harikasın ya harika ötesisin vallahi hayranım sana vede azmine :)

ŞEY BEN Mİ:eek:
GALİBA SEN BENİ BEĞENİYORSUN:eek:(ÇÜNKÜ BEN SENİ ÇOK BEĞENİYORUMŞeniz)
DİYETİM GÜZEL GİDİYOR AMA BUGÜN ÖĞLEN ACİL EVDEN ÇIKINCA SALATAMI GEÇ TÜKETTİMcokacimcoook

BEN MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÖĞÜNLERİMİ AYNI SAATLERDE YAPMAYI TERCİH EDİYORUM, İNANIN DAHA ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ

BENİM GİBİ HEM MORUK, HEMDE HİPOTİROİT VE KALP-DAMAR HASTASI BİLE KİLO VEREBİLİYORSA SİZ ÇOKTAAAN VERİRİSİNİZ:lepi:

5.GÜN BİTTİ SAYILIRsengözlerimebaksanab
BAKALIM YARIN SABAH KAÇ KİLO GÖRECEĞİM KENDİMİ TARTIDA:1closedeyes:

ŞEY BEN Mİ:eek:
GALİBA SEN BENİ BEĞENİYORSUN:eek:(ÇÜNKÜ BEN SENİ ÇOK BEĞENİYORUMŞeniz)
DİYETİM GÜZEL GİDİYOR AMA BUGÜN ÖĞLEN ACİL EVDEN ÇIKINCA SALATAMI GEÇ TÜKETTİMcokacimcoook

BEN MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÖĞÜNLERİMİ AYNI SAATLERDE YAPMAYI TERCİH EDİYORUM, İNANIN DAHA ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ

BENİM GİBİ HEM MORUK, HEMDE HİPOTİROİT VE KALP-DAMAR HASTASI BİLE KİLO VEREBİLİYORSA SİZ ÇOKTAAAN VERİRİSİNİZ:lepi:

ablacım ben seni gerçekten begeniyorum dediğim gibi :lepi:süpersin. vede hayatı çok seviyorsun kendini çok seviyorsun. ayrıca beni beğendiğin için çok teşekkür ederim.ŞenizŞeniz ablacım senin yazılarını okuduğumda gerçemten çok moral buluyorum. canım sıkkın oldugunda ilk aklıma sen geliyorsun vede moralim düzeliyor. o kadar badireyi atlatıp hala ayaktayım vede ben burdayım diyorsun ya hastayım abla sana. allah mutlulugunu bozmasın canım ablam. ayrıca insanın yaşı önemli değil kendini hissetdiği yaş önemli ben seni beni ablam değilde kardeşim olarak görüyorum. benden gençsin ablacımhihoyyythihoyyyt

ablacım ben seni gerçekten begeniyorum dediğim gibi :lepi:süpersin. vede hayatı çok seviyorsun kendini çok seviyorsun. ayrıca beni beğendiğin için çok teşekkür ederim.ŞenizŞeniz ablacım senin yazılarını okuduğumda gerçemten çok moral buluyorum. canım sıkkın oldugunda ilk aklıma sen geliyorsun vede moralim düzeliyor. o kadar badireyi atlatıp hala ayaktayım vede ben burdayım diyorsun ya hastayım abla sana. allah mutlulugunu bozmasın canım ablam. ayrıca insanın yaşı önemli değil kendini hissetdiği yaş önemli ben seni beni ablam değilde kardeşim olarak görüyorum. benden gençsin ablacımhihoyyythihoyyyt

:eek:BEN ŞEY :eek:
ŞİMDİ BEN SENİN KARDEŞİNMİYİM:1shok: İNANAMIYORUM KIZ NEREDEYSE KIZIM YAŞINDASINkaydirigubbakcemile3
NE ZAMAN İSTERSEN BANA ÖZELDEN MESAJ YAZABİLİRSİN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLURUM

NEYSE GELELİM KONUMUZA KIZLAR
SABAH TARTILDIM RAHATSIZKEN KİLO VEREMEMİŞTİM VE ÜSTÜNE 1,5 KİLO ALMIŞTIM (YANİ 64,5 OLMUŞTUM)(HİPOTİROİT HASTASI OLDUĞUM İÇİN HEMEN ALIYORUM KİLOLARI YANİ HİÇ ELİMDE DEĞİL)

ŞİMDİ SIKI DURUN 5.GÜN SONUNDA 63 OLDUM

AMA YILMAYACAĞIM DEVAM "DR. EN FAZLA 3 KİLO DAHA VEREBİLİRSİN SONRASI ZOR" DEDİ AMA OLSUN BEN YOLUMA DEVAM EDECEĞİM:lepi:

slm herkese
nam abla ya süpersin tabii sende bebeto
bgün 3. gün sonunda yemek yedim
gerçekde cnm fazla istemedi ama listede ne varsa yedim bi hafta sonunda çarşamba sabahı tartılacam o zaman kadar tartıya cıkmama kararı aldım hadi hayırlısı

slm herkese
nam abla ya süpersin tabii sende bebeto
bgün 3. gün sonunda yemek yedim
gerçekde cnm fazla istemedi ama listede ne varsa yedim bi hafta sonunda çarşamba sabahı tartılacam o zaman kadar tartıya cıkmama kararı aldım hadi hayırlısı

BUGÜNKÜ AKŞAM YEMEĞİMİN YARISINI TÜKETEMEDİM KIZLARcokacimcoook

AKŞAM 18:15 DE YÜRÜYÜŞE ÇIKTIM
KIZLAR FIRTINA VAR BENİ SÜRÜKLÜYOR AMA ENGEL OLAMADI BANA
YÜRÜYÜŞÜMÜN SON 20 DK. ŞAKIR ŞAKIR YAĞMUR, YİNE ENGELLEYEMEDİ DEVAMM:jeyyar: DEDİM 75 DK. YÜRÜDÜM.sengözlerimebaksanab

CANIM YAŞINIZ DAHA GENÇ YANİ METABOLİZMANIZ İYİ DURUMDA BUNU KENDİNEZE AVANTAJ OLARAK KULLANABİLİRSİNİZyerimseniben

SAKIN YILMAYIN DEVAMkaydirigubbakcemile5

BU ARADA SEN KAÇ KİLO İLE BAŞLADIM:uhm:

arkadaşlar bu diyeti yaparken taze sıkılmışı yerine gazsız, karton kutularda satılan meyve sularından içsek olur mu? yoksa şekerli oldukları için olmuyor mu yardım ederseniz sevinirim benneyaptımki

BUGÜNKÜ AKŞAM YEMEĞİMİN YARISINI TÜKETEMEDİM KIZLARcokacimcoook

AKŞAM 18:15 DE YÜRÜYÜŞE ÇIKTIM
KIZLAR FIRTINA VAR BENİ SÜRÜKLÜYOR AMA ENGEL OLAMADI BANA
YÜRÜYÜŞÜMÜN SON 20 DK. ŞAKIR ŞAKIR YAĞMUR, YİNE ENGELLEYEMEDİ DEVAMM:jeyyar: DEDİM 75 DK. YÜRÜDÜM.sengözlerimebaksanab

CANIM YAŞINIZ DAHA GENÇ YANİ METABOLİZMANIZ İYİ DURUMDA BUNU KENDİNEZE AVANTAJ OLARAK KULLANABİLİRSİNİZyerimseniben

SAKIN YILMAYIN DEVAMkaydirigubbakcemile5

BU ARADA SEN KAÇ KİLO İLE BAŞLADIM:uhm:

ben bir ay hiç diyet yapmadım maglum kilo aldım şuanda 73 kiloyum inş hepsi gidecek

ben bir ay hiç diyet yapmadım maglum kilo aldım şuanda 73 kiloyum inş hepsi gidecek
İLK HAFTA KİLO KAYBI FAZLA OLUYOR BU DİYETTE
SONRA BİRAZ DÜŞÜYOR AMA YILMAK YOK

arkadaşlar bu diyeti yaparken taze sıkılmışı yerine gazsız, karton kutularda satılan meyve sularından içsek olur mu? yoksa şekerli oldukları için olmuyor mu yardım ederseniz sevinirim benneyaptımki

TATLIM BAZI MARKALARIN ŞEKER İLAVESİZ OLANLARI VAR

ELMA-KAYISI
ELMA-ŞEFTALİ
AYVA SUYU
ELMA GİBİ:içelim:
BEN BUNLARI TÜKETİYORUM

kızlar başladım bugün diyete sabah 0.5 litre su içtim az öncede büyük bir bardakta cappy nin sekersiz portakal limon greyfurt karışık meyve suyundan içtim bakalım ilk hafta kaç kilo vercem

MERHABA KIZLARa.s.

BEN DİYETİME 1 GÜNLÜK ARA VERDİM (SADECE BUGÜN)yerimseniben

YARIN MEYVE SUYU İLE TEKRAR ARANIZDAYIM:sm_cool:

kızlar ne alemdesiniz ben bu gün diyetin 3. günündeyim ilk iki gün biraz kaçırmalarım oldu malesef :KK43:((
bugün sabah ve ögle yemeğimde sorun yok şuanan kadar umarım kaçırma yapmam dayanmam lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gitmeli bu kilolar

kızlar ne alemdesiniz ben bu gün diyetin 3. Günündeyim ilk iki gün biraz kaçırmalarım oldu malesef :KK43:((
bugün sabah ve ögle yemeğimde sorun yok şuanan kadar umarım kaçırma yapmam dayanmam lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gitmeli bu kilolar

iyilik tatlım ben 1 günlük aradan sonra bugün tam gaz devam ediyoryum

hepimize kolay gelsin

tabiki gidecek bu kilolar ve çubuk kraker olacağız

Herkese merhaba
ben yeni üyeyim ama bütün forumu hatim etmek üzereyim.özellikle de diyet ile ilgili kısımlarını. hamilelikte 45 kg aldım doğumda hiç veremediğim gibi doğum sonrasında da(yaklaşık 2 sene) 10 kilo aldım. Kafam yeni dank etti de diyet+zayıflama desteği bir ürün kullanarak 5 kilo vermiş durumdayım. Daha önce de 36 kilo alıp sonra hepsini bu diyet ve sporla vermişliğim var. Bu diyet gerçekten çok iyi bir diyet yalnız hepinizin atladığı çok önemli bir konu var ki o da ilk iki gün içilen meyve suyunun herhangi bir meyve suyu olmayışı. İlk iki gün içilmesi gereken meyve suyu Amerika da bütün marketlerde ortalama 20$ a satılan türkiyede ise ilk geldiğinde 85tl den satışa sunulan ve içinde vücudun bir günlük ihtiyacı olan bütün vitamin ve minerallerin olduğu bir karışımdır. Öyle nektarlarla ya da konsantreden yapılmış meyve sularıyla değil yani. sonuçta vitaminler çok önemli. Eğer ille de o karışım olmadan yapmak isterseniz karışımın içindekileri internetten aratıp kendiniz hazırlayabilirsiniz. Sadece tavsiye yerimseniben

sabah olsun marketler açılsın hemen 3 5 kutu meywe suyu alıp başlıyorum diyete aslında diyetteydim ama onu fesettim 10 dk önce=) bu diyet çok cezbetti beni haydi bismillah diip kolları sıvamalı...ayrıca günlük 1 saat tempolu yürüyüşe devam

kolay gelsin
acaba diyorum öglenle akşamı degiştirsem mi çünkü akşam agır kaçıyo yemekler salatayı sindirmek daha kolay gibi sizce?

kolay gelsin kızlar ben geldimmmm. canlarım birde kilo vermeyi kafanıza fazla takmayın. rejimdeyim diyetdeyim verdim veremedim demeyin yeme alışkanlığını kendinize kazandırın. yoksa pisikolojik olarak ruhunuz zayıflar allah korusun saç kıran filan olursunuz. deneyim konuşuyor. kendinizi hazırlayacaksınız sadece. rejimle diyetle yatıp kalmayacaksınız. her zamanki haliniz gibi davranacaksınız. sadece biraz kurallara uyacağız. tamam mı kızlar hepinize kolay gelsin devamlı yazılarınızı okuyorum. canlarım

X