Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar bugün bir mail geldi bana

1 bardak su içersine eşit miktarda bal ve tarçin toz halinde konulup kaynatılıyor ve kahvaltıdan yarım saat önce ve yatmadan önce içilirse kilo verdiyor muş

paylaşmak istedim

MERHABA KIZLAR 2 GÜN UĞRAYAMDIM

YARIN BENİM TARTI GÜNÜM

BUGÜN DR.DAYDIM KIZLAR(KALP-DAMAR) TAHLİLLERİMİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDI:1shok:

VE TABİKİ ZAYIFLADIĞIMIa.s

"SEN NE YAPTINDA BU KADAR HEM ZAYIFLADIN HEMDE İNCELDİN"DEDİ

BENDE "HOLLYWOOD DİYETİ YAPIYORUM 2-3 HAFTADIR TABİ Kİ SPOR"

DR."ACİLEN O DİYETİ BANA MAİL GÖNDERİYORSUN, ÇÜNKÜ BÜTÜN DEĞERLERİN DÜZELMİŞ HATTA BAZI İLAÇLARINI KESECEĞİM"

KIZLAR DR. HAKLI ÇÜNKÜ BEN 5 OCAK 2009 DA DİYETE BAŞLADIM VE KENDİ BELİMİ VE BASENİMİN ÖLÇÜSÜNÜ ALDIM(BACAKLARIMINKİNİ ALMADIM DR. KAYITLI) 12 CM. BASENDEN 8 CM BELİMDE İNCELME VAR.

BUGÜN ÖLÇÜM YAPTI DR. İNANAMDI BACAKLARIMDA VE AYAK BİLEKLERİMDEKİ İNCELMEYE

LÜTFEN SAĞLIĞINIZ İÇİN YEDİKLERİNİZE DİKKAT EDİNyerimseniben

SABAH KİLOMU YAZACAĞIM :teytey:

kızlar yazdıklarınızı okuyunca inanın heyecanladım birden motive oldum. delikafadulden
ben de başlıcam. işe yarayacağına inanıyorum. bitsin artık şu kilo eziyeti bu yaza ince girmek
istiyorum. pazar günü baslicam hem spora hem diyete.bakalım neler olucak sositososito

GÜNAYDINLAR

HAYIRLI CUMALAR DİLİYORUM

GELELİM TARTININ BANA SÖYLEDİKLERİNEsositososito
20 OCAK 66.0

26 OCAK 63.0

4 ŞUBAT 62.8 (RAHATSIZ OLDUĞUM İÇİN HİÇ BİR ŞEY TÜKETEMEDİM VE DİYETİ BIRAKTIM)

4-5 GÜN ARA VERDİM

8 ŞUBAT 64.5 İLE TEKRAR BAŞLADIM
13 ŞUBAT 63.0
20 ŞUBAT 62.3
24 ŞUBAT 61.3
27 ŞUBAT 60.7

YANİ KIZLAR BAŞLADIĞIM GÜNDEN BERİ UFAK TEFEK KAÇAMAK OLDU(AMA AŞIRI DEĞİL ÖRNEK BAZI AKŞAMLAR 1 TANE MEYVE TÜKETTİM KAÇAMAĞIM BU)

BU DİYETTLE 5.3 VERDİM
BEN BAŞKA BİR DİYETLE 5 OCAK- 23 OCAK ARASI 4.5 KİLO VERDİM

ANLAYACAĞINIZ 5 OCAK - 27 ŞUBAT ARASI TOPLAM 9.8 KİLO VERMİŞ DURUMDAYIM:lepi:

HAYDİ KIZLAR SİZDE BIKMADAN BU YOLDA DEVAMkaydirigubbakcemile

BEN HAFTASONU BREJİMİMİ YAPAMADIM VE YEMEK ZORUNDA KALDIM DAVAT VARDI İKİ GÜNDE 1 KİLO ALMIŞIM 91 Çok üzgünüm çoook

2 gün sadece meyve suyu ve su acaba benim bünyem kaldırır mı ..ya bana bişii olursa :ecrin_bebek:

kızlar selam bn bu hollywood diyetiyle 2 haft önce felan 3 kilo verdim 64 düm 61 oldum şimdi hala 61 im yediklerime diikat ediyorum spor yapıyorum ama tıkandı gitmiyo:1no2: yarın bi daha başlıcam bu diyete 55 olmak istiyorum ama önce bi 57 58 olsam delikafadulden bide ben 2 sene önce felan 85 kiloydum o yüzden biraz da sıkılaşmam da lazım ama off ya sen o kadar kilo ver ver şimdi tıkan senağlama neyse yazarım gelişmelerisırnaşık şey

Keşke bende 61 görüp tıkansan ahhhhhhhhhhhh o günler gelir miiiiiiiiiiiiiiii???

merhaba bayanlar bende dün başladım bu diyete yznlız şunu sölemem lazım çok zor du dün ve bugün 2. ci günümdeyim dün gittim çeşit çeşit ligt meyva suları şekersiz meyva suları aldım kendim canım hangisini isterse onu içiyorum suyumu da içtim bir de yürüdüm dün başladığım da 80 kiloydum bugün biraz önce tartıldım 78.80 çıktım ama inan ki çok açım evde eşime ve kızıma yemek yapıyorum ve yiyiemiyorum ya o çok kötü içim dışım meyva suyu oldu bu arada sabahları ballı elma sirkesi içiyorum sulandırılmış gerçi bunu 1 aydır içiyorum
şimdi şunu sormak isterim yapanlara çoğu sitelerde inceleme yaptım bu diyet için meyva serbest diyor ama diyet menüsünde meyva yokkk tam olarak uygulamış arkadaşlar bi bilgi verebilir mi lütfen
sizlere gelişmelerden haberdar ederim ahh bi 10 kilo versem şimdilik

Keşke bende 61 görüp tıkansan ahhhhhhhhhhhh o günler gelir miiiiiiiiiiiiiiii???

gelir canım benım gelir önemli olan azimli olmak taamm kolay değil kabul ediyorum ama isteyince oluyo acaba bn gerçekten istemıyomuyum:eek::eek: neden olmuyo ama bugün başlayamadım bende canıma tk etti sabah antep fıstıklı çikolata yedim şişmanım ama mutluyumkaydirigubbakcemile2:mymeka:

merhaba bayanlar bende dün başladım bu diyete yznlız şunu sölemem lazım çok zor du dün ve bugün 2. ci günümdeyim dün gittim çeşit çeşit ligt meyva suları şekersiz meyva suları aldım kendim canım hangisini isterse onu içiyorum suyumu da içtim bir de yürüdüm dün başladığım da 80 kiloydum bugün biraz önce tartıldım 78.80 çıktım ama inan ki çok açım evde eşime ve kızıma yemek yapıyorum ve yiyiemiyorum ya o çok kötü içim dışım meyva suyu oldu bu arada sabahları ballı elma sirkesi içiyorum sulandırılmış gerçi bunu 1 aydır içiyorum
şimdi şunu sormak isterim yapanlara çoğu sitelerde inceleme yaptım bu diyet için meyva serbest diyor ama diyet menüsünde meyva yokkk tam olarak uygulamış arkadaşlar bi bilgi verebilir mi lütfen
sizlere gelişmelerden haberdar ederim ahh bi 10 kilo versem şimdilik

ben yemedim meyve sadece meyve suyu içtim hihoyyyt yarın kesin başlıyoum ama bu sefer kesinnnn:sm_cool: bu sefer 2 hafta yapıcam bakalım kaç kılo eriicem:teytey:

merhabalar internette araştırma yaparken siteyi gördm bu topikteki tüm msjları okudum:roflol:
ve ben de başlamaya karar verdim.ancak mesajların tarihine baktm geçen sene falan.yeni msjlar da var ama çoğu eski.acaba başarılı arkadaşların şu anki durumu nedir=))
mesela bebeto yu mrk ediyorum =)
herkese şimdiden teşükkürler

MERHABA KIZLAR 2-3 GÜNDÜR GİREMİYORUM NETE

BU HAFTA DİYETE ARA VERDİM AMA DİKKAT EDİYORUM

ŞU ANKİ KİLOM 60.5

İNANIN KIZLAR ÇOK İNCELDİM GÖREN:1shok: GÖZLERİNE İNANAMIYOR

PAZARTESİ TEKRAR BAŞLIYORUM KIZLAR

DR. 2-3 KİLO DAHA VERSEN ÇOK İYİ OLUR DEDİ

SONRASI ÖNEMLİ O YÜZDEN TÜKETTİKLERİME ÇOK DİKKAT EDİYORUM

MERHABA KIZLAR 2-3 GÜNDÜR GİREMİYORUM NETE

BU HAFTA DİYETE ARA VERDİM AMA DİKKAT EDİYORUM

ŞU ANKİ KİLOM 60.5

İNANIN KIZLAR ÇOK İNCELDİM GÖREN:1shok: GÖZLERİNE İNANAMIYOR

PAZARTESİ TEKRAR BAŞLIYORUM KIZLAR

DR. 2-3 KİLO DAHA VERSEN ÇOK İYİ OLUR DEDİ

SONRASI ÖNEMLİ O YÜZDEN TÜKETTİKLERİME ÇOK DİKKAT EDİYORUM

takip ediyorum sizi valla çok güzel kilo vermişsiniz.. tebriklera.s.

yok yok karar verdim ben de başlıyorum bu diyete..delikafadulden
ama yarın başlayacağım işyerinde sadece meyve suyu ile sürekli lavabo ihtiyacı duyacağım için :eek: ıkı gunluk ızın günümde başlamayı düşünüyorum...Çok üzgünüm çoook
bu sefer başarmak istiyorum:eek:klava:

ben hafta bayağı sapıttım haftasonu tekrar başlıyacaktım ama ünv kız arkadaşlarımla buluşup beraber kalıcaz muhtemelen yemek içki derken bu hafta sonu benim rejim yatar gibi

X