Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

canımcım gülüm harikasın ya seni çok ama çok seviyorum güleç yüzlüm başarırsın sen ben sana inanıyorum :)a.s

GÜZEL KARDEŞİM BENİMa.s.
BEN HİPOTİROİT HASTASI OLMAMA RAĞMEN BU DİYETLE DAHA ÖNCEDE KİLO VERMİŞTİM ASLINDA ŞU AN ÇOK KİLOLU DEĞİLİM BEN SAĞILIK AÇISINDAN(AYRICADA DAHA SEKSİ OLMAK İÇİN:dilcikar:) KİLOMU KORUMAK ZORUNDAYIM
İLAÇLARIMA YENİLERİ EKLENDİ VE DOLAYISIYLA BİRAZ KİLO ALDIM BUNLARDAN KURTULUYORUM

BEN SENİN GİBİ 51 KİLO OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM BANA YAKIŞMAZ:sm_confused:
3-4 KİLO VERDİM YETERLİ(BEN HER HALİMLE ÇOK SEKSİYİM BEBETOM):dilcikar:

merhabalar..bu diyete yeni basladım suan 3.gunumdeyim sabah 4.gunumu uygulicam ama acıkcası arada abur cubur kacırıyorum mesela 2 tane tutku yedim,bi lokma bal ekmek aldım..zaten en buyuk sorunum herzaman seker olmustur benim..bunla nasıl basedecegimi bilmiyorum..bide bugun kan verdim 3 tüp acaba oda tetiklemişmidir merak ediyorum..moral olarak destegede ihtiyacım var cunku vermem gereken 15 kilo beni bekliyor..fisfisfis

birde gercekten bi ayda 12_16 arası:1shok: kilo verilebiliyor mu cok merak ediyorum....delikafadulden

DİYETİMİN 2. HAFTASI VE 4. GÜNÜN SONUNDA BUGÜN SABAH TARTILDIM 200 GR VERMİŞİM BAKALIM 7. GÜNÜN SONUNDA NE KADAR OLACAK

BU HAFTA ÇOK RAHATSIZDIM(VE HALA HASTAYIM) DİYET LİSTEMDEKİLERİ AKSATTIM(YANİ HİÇ BİRŞEY YİYEMEDİM) VE GERÇEKDEN YEMEMEK MOTABOLİZMAYI YAVAŞLATIYOR

O YÜZDEN LÜTFEN LİSTEDEKİLERİ ATLAMADAN YAPALIM(ÖRNEK BEN GEÇEN HAFTA 3 KİLO VERDİM) EĞER ATLAMADAN YAPSAYDIM ŞU AN 1 KİLO VERMİŞ OLMAM GEREKİYORDU:çok üzgünüm:

arkadaşlar selam,
ya biz bugün aşkımla buluştuk:asigim: benim iş yoğunluğu nedeniyle hafta sonları çalışmam gerektiği için yaklaşık bir aydır görüşemiyorduk.
kendisi bu sürede rejim yapmış ve 12 kg vermiş.:1shok:
nasıl başardın dediğimde hollywod diyeti ile olduğunu söyledi.. tabi ben şoklarda:1shok:

ay arkadaşlar kesinlikle işe yaradığını bir kez daha gözlerimle görmüş oldum..fisfisfis
sizinle de paylaşmak istedimma.s.

yaklaşık 1 ay..1 ay bile değil ve 12 kilo..şoktayım ben de.. ya çok güzel diyet ama nasıl uygularm bilmiorum..okula gidiyorum zor oluyo..salata götürmeye kalksam nasıl olur bilmem ki..ayy yaa etkili olduğu tekrar ispatlandı yani..walla aşkının azmine hayran kaldım cnm:) darısı bizim başımıza.

yaklaşık 1 ay..1 ay bile değil ve 12 kilo..şoktayım ben de.. ya çok güzel diyet ama nasıl uygularm bilmiorum..okula gidiyorum zor oluyo..salata götürmeye kalksam nasıl olur bilmem ki..ayy yaa etkili olduğu tekrar ispatlandı yani..walla aşkının azmine hayran kaldım cnm:) darısı bizim başımıza.

TATLIM BEN ÇOK RAHAT YAPTIM(YEMEKLE ARAM OLMADIĞI İÇİN)
BU HAFTA BIRAKTIM 10 GÜNDÜR GRİBİM GEÇMEDİ BENDE 3-4 GÜN ARA VEREYİM DEDİM.
ÇÜNKÜ HASTA OLDUĞUM İÇİN BİRŞEY TÜKETEMİYORUM:sm_confused: O ZAMANDA DİYET SONUÇ VERMİYOR

İLK HAFTA 3 KİLO VERDİM 2.HAFTA HİÇ BİRŞEY TÜKETEMEDİĞİM İÇİN 200 GR ANCAK VEREBİLDİM.a.s

HAFTA SONU TEKRAR BAŞLAYACAĞIM DİYETİME KIZLARyerimseniben

TATLIM BEN ÇOK RAHAT YAPTIM(YEMEKLE ARAM OLMADIĞI İÇİN)
BU HAFTA BIRAKTIM 10 GÜNDÜR GRİBİM GEÇMEDİ BENDE 3-4 GÜN ARA VEREYİM DEDİM.
ÇÜNKÜ HASTA OLDUĞUM İÇİN BİRŞEY TÜKETEMİYORUM:sm_confused: O ZAMANDA DİYET SONUÇ VERMİYOR

İLK HAFTA 3 KİLO VERDİM 2.HAFTA HİÇ BİRŞEY TÜKETEMEDİĞİM İÇİN 200 GR ANCAK VEREBİLDİM.a.s

HAFTA SONU TEKRAR BAŞLAYACAĞIM DİYETİME KIZLARyerimseniben

nam'cım anladım cnm..evt sni takip ediyorum ben,3 kilo vermişsn ilk hafta ama bu hafta veremedin..hiçbişey tüketmedim derken nasıl yani? bişey yemediğin için mi weremedin kilo?
ya ben de yapmak istiyorum bunu ama sadece öğlenleri uyamam diye korkuyorum.okula götürebilir miyim acaba? gerçi götürürüm sınıf boşalıyo öğle molasında.ayy kafam durdu cnm yaa akıl werir misin bana napayım?CADIARZU

nam'cım anladım cnm..evt sni takip ediyorum ben,3 kilo vermişsn ilk hafta ama bu hafta veremedin..hiçbişey tüketmedim derken nasıl yani? bişey yemediğin için mi weremedin kilo?
ya ben de yapmak istiyorum bunu ama sadece öğlenleri uyamam diye korkuyorum.okula götürebilir miyim acaba? gerçi götürürüm sınıf boşalıyo öğle molasında.ayy kafam durdu cnm yaa akıl werir misin bana napayım?CADIARZU

EVET HASTA OLDUĞUMDA SU DAN BAŞKA BİRŞEY GİRMEDİ BOĞAZIMDAN
EEE DOLAYISIYLA METEBOLİZMA YAVAŞLADI
YANİ YEMEK YİYECEKSİNKİ METEBOLİZMAN ÇALIŞSIN(ÇOK OLMAMAK KAYDIYLA)

BENCE 1 HAFTA DENE DİYETİ
SALATANI EVDE HAZIRLA(BOL YEŞİLLİKLİ ÖZELLİKLE) YAĞ TUZ EKLEME(BEN TUZSUZ YAĞSIZ TÜKETTİM AMA SEN TUZU EKLERSEN OKULDA BEKLEYECEĞİ İÇİN SALATAN SULANIR O BAKIMDAN)cokacimcoook

ya akşamları haşlanmış sebze yeniyo ya,patates yesem olur mu sizce ? bazı diyetisyenler patatesi yasaklıolar ama burda yasak yiyecekler fln yok diye sorayım dedim.

kızlar selaaammm ben bundan 2 sene önce tam 30 kilo verdim evet tam 30 kılo 85 den 55 e düştüm :sm_cool:ama 1 1.5 sene içinde ama şimdi 62 kiloyum ve çok korkuyorum eski halime dönersem diye o yüzden önlemimi almaya karar verdim ben bu hollywood diyetini denemiştim gerçekten işe yaradı bende hihoyyyt dün yine başladım bu diyete bugün 2. günüm zorlandımmı hayır çünkü kilo vericem diye kafamda bitirdim bugün 62 300 geldim haftaya yine yazarım öpümmmmmmm

KIZLAR TEKRAR BAŞLIYORUM BU DİYETE BUGÜN 1.GÜNÜM

RAHATSIZDIM 4-5 GÜN ARA VERMİŞTİM BİRAZ TOPARLADIM SAYILIR O YÜZDEN DİYETE DEVAM:lepi:

Kızlar hepinize ben inanıyorum. Ama sporda yapın tamam mı. Yoksa verilen kilolar belirli bir süre sonra tekrar alınıyor. Bende işe yaradı. Ama önce beyinde bitirmek gerekiyor işi biliyorsunuz. Ilk başta kendiniz için değişim diyeceksiniz. Benim boyum kısa oldugu için bu kiloyu korumaya çalışıyorum. Ama laf aramızda bende biraz aldım. Ama ilaçlardan dolayı bugün benimde 2. Günüm diyetde :) hep destek tam destek

Kızlar hepinize ben inanıyorum. Ama sporda yapın tamam mı. Yoksa verilen kilolar belirli bir süre sonra tekrar alınıyor. Bende işe yaradı. Ama önce beyinde bitirmek gerekiyor işi biliyorsunuz. Ilk başta kendiniz için değişim diyeceksiniz. Benim boyum kısa oldugu için bu kiloyu korumaya çalışıyorum. Ama laf aramızda bende biraz aldım. Ama ilaçlardan dolayı bugün benimde 2. Günüm diyetde :) hep destek tam destek

BENİM DİYETTE 3.GÜNÜM KIZLAR FENA GİTMİYORUM İLK GÜNÜM BAZI KAÇAMAKLARIM OLDU AMA ŞİMDİ İYİ GİDİYOR

BEN HAFTADA 3 GÜN DÜZENLİ SPOR YAPIYORUM(4,5 YILDIR) YÜRÜYÜŞ VE TV DE EBRU ŞALLI İLE YAPTIĞIM PLATESİ SAYMIYORUM BİLEhihoyyyt

SPORU SADECE VE SADECE KENDİM İÇİN VE SAĞLIĞIM İÇİN YAPIYORUM
BEN 43 YAŞINDAYIM VE BENİ GÖRENLER YAŞIMI SÖYLEMESEM İNANAMIYORLAR 30-32 DİYORLAR
BUNU KESİNLİKLE SPORA BORÇLU OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM

NEYSE GİDİP SALATMI HAZIRLAYAYIM

ya uzun süredir düşündügüm bi diyetti yarın buna bende başlamayı düşünüyom demicem başlıyacam umarım diyeti yapanlar yazarlar destege ihtiyyacım var

ben şuan 93 kiloyum kızlar reductil kullanıyorum buna ragmen 1,5 ayda 5 kilo verebildim ama spor yapamıyorum . acaba diyorum . Bu diyeti yapsam haftada 3 günde 1 saat tempolu yürüsem acaba 3 ayda 20 kilo verebilirmiyim?

sonunda başladım sabah meyve suyumu içdim biraz midem agrıdı ama şimdi iyim

BU GÜN 4. GÜNÜM BİTTİ DİYETTE CUMA GÜNÜNE KADAR TARTILMAYACAĞIM KIZLAR

BEN ŞİMDİLİK İYİ GİDİYORUM SONUÇLARI YAZARIMkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
herkese başarılar dilerimmmmm arkadaşlar inanıyorum başarabilirsiniz. bide devamlı yemek düşünmeyin canlarım bol bolda su için tamam mı : ) veremezsem ben veremezdim. ama önceden denedim gördüm verdim şimdi biraz aldım bugün diyetde 4. günüm iyi gidiyor bakalım gelişmeleri yazarım. sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.

nam ablacım harikasın ya harika ötesisin vallahi hayranım sana vede azmine :)

X