Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba arkadaslar,
Cogumuzun ortak derdidir hamilelik kilolari. Kilolu hamile kaldim ve malesef daha fazla kilo aldim.
ideal kilom 50-52 Kg. fakat 80 kiloyum. Vermem gereken tam 30 kilo var. Bu hollywood diyetine baslamak istiyorum.
insallah yarin itibariyle baslayacagim. Size sonuclari yazacagim.
Yazilariniz ve paylasimlariniz icin cok tesekkur ederim, yazilariniz sayesinde diyete baslamaya karar verdim.
Hoscakalin arkadaslar.

dıyetın 3.gunundeyım bugunku kahvaltı cennet gıbıydı :) 2 dılım yerıne 1 dılım kepek ekmegı yedım
bakalım bırazdan sporumuda yapıcam umarım 1 hafta sonunda ıstedıgım sonucu elde ederım
suan bu dıyetı uygulayanlar varmı ozellıkle fazla kg su olmayanlarda sonuc merak edıyorum etkılımı bu dıyet..

Bugün bende başladım bu diyeti.... 5 sene önce bu diyetle 2 ayda 14 kilo vermiştim ve ondan sonra diyet hiç yapmadım ve kilomuuu taaki hamile kalıncaya kadar korudum... doğumdan sonraki kilolarımı atmak için bu gün yeniden başladım.. hep beraber birlik olarak birbirimizi teşvik edelim arkadaşlar.. 1 ayın sonunda 7-8 kilomuz gitmiş olsun

Bugün bende başladım bu diyeti.... 5 sene önce bu diyetle 2 ayda 14 kilo vermiştim ve ondan sonra diyet hiç yapmadım ve kilomuuu taaki hamile kalıncaya kadar korudum... doğumdan sonraki kilolarımı atmak için bu gün yeniden başladım.. hep beraber birlik olarak birbirimizi teşvik edelim arkadaşlar.. 1 ayın sonunda 7-8 kilomuz gitmiş olsun

selam caznur bende 5. gunumdeyım dıyetın kg fazlalıgım pek yok bu yuzden zor verıyorum son kgları
ama bu dıyet işe yarıcak gıbı ıstedıgım rakama az kaldı bakalım 7. gunun sonunda kac kg vermıs olucam
2 ayda 14 kg super hamılelıge kadar koruman dahada super benımde amacım hamılelık oncesı zayıf olmak

selam caznur bende 5. gunumdeyım dıyetın kg fazlalıgım pek yok bu yuzden zor verıyorum son kgları
ama bu dıyet işe yarıcak gıbı ıstedıgım rakama az kaldı bakalım 7. gunun sonunda kac kg vermıs olucam
2 ayda 14 kg super hamılelıge kadar koruman dahada super benımde amacım hamılelık oncesı zayıf olmak

Canım ben 58 kilo ile hamile kaldım. doğuma girerken 88 kiloydum.. doğumdan çıktığımda 75 kilo olarak çıktım. emzirdiğim için diyet yapmıyordum. şimdi bebeğim 14 aylık oldu... mart ayında yaptım diyeti 3 hafta yaptım 5 kilo verdim. dün 69.900 gr olarak başladım diyete bakalım ne kadar verebilcem 1 ayda :)))

Canım ben 58 kilo ile hamile kaldım. doğuma girerken 88 kiloydum.. doğumdan çıktığımda 75 kilo olarak çıktım. emzirdiğim için diyet yapmıyordum. şimdi bebeğim 14 aylık oldu... mart ayında yaptım diyeti 3 hafta yaptım 5 kilo verdim. dün 69.900 gr olarak başladım diyete bakalım ne kadar verebilcem 1 ayda :)))

dogum masasında 13 kgmu gıttı sasırdımm ınsallah ben hamılelıkte cok kg almam alırsamda artık bebıs sonrası verırırm boylw dıyetlerle ..

1 ay yapıcakmısn dıyetı hadı bakalım hayırlısıyla ıstedıgın sonucu alırsın inşallah :KK66:

bende hamileyken çok direndim ama aldımmm 2 tane diyetisyene gittim ama engel olamadık...

Merhaba arkadaslar,

Yazilarinizi okuyarak Hollywood diyeti yapmaya karar vermistim ve sayenizde basladim.
Diyete 80 Kg ile basladim, tam bir hafta gecti ve toplam 4 Kg verdim.
Diyet sirasinda is yogunlugundan dolayi hic spor yapamadim. Masa basindaydim hep.
Suan 9.gunumdeyim insallah bu haftada 4 kilo ve daha fazlasi veririm.

Sonuclari sizlerle paylasmaya devam edecegim.
Sizlere basarilar diliyorum.
Hepinize tesekkur ederim, gorusmek uzere.

Merhaba arkadaslar,

Suan hollywood diyeti yapiyorum fakat kilo vermemde herhangi bir duraklama olur ise isvec diyetine gecmeli miyim?
Hollywood diyetinden sonra isvec diyeti yapan oldu mu? Cevaplayabilirseniz cok memnun olurum. Tesekkurler.

Bayagi okudum yazilanlari ama tam cevap bulamadim hazir meyva sularinin kalorileri yuksek degilmi bnde bir an once baslamak istiyorummm

Bayagi okudum yazilanlari ama tam cevap bulamadim hazir meyva sularinin kalorileri yuksek degilmi bnde bir an once baslamak istiyorummm

katı meyce sıkıcagın varsa evde sıkman daha ıyı ben greyfurt anans ekşi elma ve evde olan sebzelerden arada karıstırırak turp maydanoz dere otu gıbı
azcık zencefıl tozu ıle ıctım ..

merhaba bugün bende bu diyete başlıyorum yanlız aklıma takılan ilk 2 gün oldu meyve suyunu hazır alan varmı varsa kilo verebildimi lakin bende meyve sıkacağı yok nasıl bir program uygulamalıyım aklım karıştı :KK43:

Merhaba Arkadaslar,

Bugun 13.gunum ve bugune kadar 6 kg verdim.
Spor yapamadim, masa basindaydim.
Bu diyeti kesinlikle tavsiye ediyorum, 80 Kg ile basladim suan 74 Kiloyum
ustelik hic spor yapmadan 6 kg verdim. Diyetin beraberinde sporda yaparsam daha
fazla kilo verecegimden eminim.

Diyet sirasinda kilo verirken gobegimden inanilmaz kuculme oldu.
Malum sezeryan gobegini hepimiz biliriz. Gobekten dolayi olmayan bluzum bol gelmeye basladi.
Basenlerimde incelme ve daralma var, daha once giydigim uzun tunik dar geliyordu simdi gayet normal gorunuyor,
hatta biraz bol bile diyebilirim.

Diyetteki yasaklara uymaniz gerekli yagli, unlu vb gidalardan uzak durdugunuzda dogal olarak yagin fazla oldugu yerden kilolar
gitmeye basliyor.

Kilonuz ilk hafta cok hizli gidiyor, ikinci hafta biraz yavaslamaya basliyor. Muhtemelen ilk hafta vicuttan su da atiliyordur.

Bu diyetin sonunda isvec diyetine de baslamak istiyorum, daha once isvec diyetini denemedim.

Aranizda Hollywood diyeti sonrasinda isvec diyetine devam eden oldu mu?
Bilgilendirebilirseniz memnun olurum.

Tesekkurler, hoscakalin

1 haftalık dıyet sonrası sonuclar

boy 1.65 kg 63 ıle basladım dıyete ( daha once 71 kg saglıklı beslenme ve spor ıle 63 kg geldım )
oncesı ısvec dıyetı yapmıstım 62. kg ınmıstım 1 kg aldım sonradan
ve bu dıyet sonrası 60.5 rakamını gordum
bana gore bu dıyette 1.5 kg verdım cunku dıger 1 kg zatı yenı 1 haftalıktı
velhasıl 7 gunde 4 gun gunde 10 12 km kosarak dıger gunler 1 saatlık yuruyusler yaptım
cok zor kg veren bırıyım son kglarda cok zorlandıgım ıcın bı tarz dıyetlere yonelmıstım
ama en begendıgım holywod dıyetı kesınlıkle arada tartıda fazlalık gordugunuzde bu dıyetı 1 hafta yaparak eskı halınıze donebılırsınız
ılerde hamılelık dusundugumden dogum sonrası kesınlıkle bu dıyete devam edıcem
ısvec dıyetı sormus bazı arkadaslar onu bu dıyet oncesı uyguladım ve o dıyette ben dahıl bır cok kısı
mutsuzluk bas donmesı halsızlık yasadık gercı ben cok spor yaptım o dıyettede ve 11.gunde bıraktım
sporsuz olarak o dıyet uygulanabılır ama verdıgı halsızlık mutsuzluk ıcın degermı sız karar verın
asıl hedefım 58 olup:KK49: hamıle kalmak bakalım nasıp bıraz kendımı dınlendırıp yenıden hoolywod dıyetı yapabılırım ..

Son düzenleme:
Merhabalar benimde 1. haftam bu gün doldu.... 69.900 ile başladığım diyet bugün itibari ile 67.200 gr yani 2.700 gr gitti.. süper....:)))

bugün 2.günüm hazır şeker ilevesiz meyve suyu içtim sabah kalktığımda ılık limonlu su içtim gün boyu bol su içtim ufak tefek kaçamaklarım oldu ilk gün türk kahvesi ve birkaç kurabiye birde başım çok tutunca 1 dilim kepek ekmeği ve biraz peynir yedim 2.günde biraz kaçamaklarım oldu anneme gittim sıcak pişilere dayanamadım birde cappucino içtim şekersiz :KK43:
diyete 79,5 kg ile başladım umarım 1 hafta devam edebilirim diyeti yapanlar hergün paylaşım yaparsa birbirimizi daha iyi motive ederiz diye düşünüyorum

iyi geceler

X