Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Ben de yarın başlıyorum umarım çok zorlanmam. Kilom 81 boyum 1.68 iyice topaç oldum. hayırlısı.. temmuzun ilk haftası kuzenimin düğünü var 65 kilo olsaydım ne kadar güzel olurdu.. :KK43:

Ben de yarın başlıyorum umarım çok zorlanmam. Kilom 81 boyum 1.68 iyice topaç oldum. hayırlısı.. temmuzun ilk haftası kuzenimin düğünü var 65 kilo olsaydım ne kadar güzel olurdu.. :KK43:
Bende 1 Haziran'da başlamayı düşünüyorum canım. Kaçamaksız olarak.
Bu diyeti uygulayan ya da başlayacak olan var mı diye bakmak için girmiştim topiğe.

Umarım iyi bir şekilde uygularsın ve istediğin kiloya kavuşursun. :KK34:
İstersen hergün buraya yazabilirsin, daha güzel motive edersin kendini.

15. günün sonunda tam 3.700 gr verdim. bozmadan devam etcem. şu an 66.200 gr oldum. bunada şükür hedef 58 olmak.. kaldı 8 kiloo inşallah buda gider..

Ben 1 Haziran'da başlayacaktım bu diyete asşında arkadaşlar ama düşündüm ki önümde 2 gün var, en azından 2 günlük meyvesuyu kısmını atlatayım dedim ve bugün itibariyle başlamış bulunuyorum.

Marketten aldığım şeker ilavesi olmayan %100 doğal olduğunu söylenilen portakal ve elma suyundan aldım. Birgün birini diğer gün öbürünü içeceğim.

Kaçamaksız uygulamayı düşünüyorum, umarım öyle devam eder. :nazar:

Buraya hiç yazan yok ya :KK50:

Ben dediğim gibi dün başladım arkadaşlar. Bugün 2.günüm ve sadece meyve suyu + su ile devam ediyorum. Hiçbir şey yemedim.
Biraz zorluyor ama çok değil.
Umarım kaçamaksız devam edebilirim.

Kimse yazmasa da ben yazacağım buraya. :KK14:

Merhaba Arkadaslar,

Hollywood diyetini 19 gun yaptim ve isvec diyeti ile devam ediyorum.
13 gunde 6 Kg vermistim sonra kilomda takilma oldu ve 1 Kg daha verebildim.
Bu hafta basi itibariyle de isvec diyetine basladim isvec diyetinde tam 5 gun oldu sadece 1 Kg verebildim,
13 gunu tamamlayacagim.

Hollywood diyeti raporumu bilgilerinize sunarim :) :

Boy : 150
Baslangic Kg: 80
Diyet yaptigim gun sayisi : 19 gun
Verilen Kg : 7
Sonuc Kg : 73
Spor yapildimi : Hayir, masa basinda calisiyorum
Diyette kacamak yapildi mi?: Hayir, diyete harfiyen uydum
Neden diyetten vazgecildi? : Artik kilo vermem durdu,
sanirim bunyem alisti veya farkli bir sorun olabilir. Regli doneminden dolayidir diye dusunmustum
fakat regli de oldum fark olmadi. Dolayisiyila yeni bir diyete gecmek istedim.
Devam edilen diyet : isvec diyeti

Umarim hepiniz diyetlerden istediginiz sonucu alirsiniz.
Hoscakalin

Kizlar ben başladım bugün hic bozmadım biraz acıkma var tabii ama fazla değil tek sorun kendim sıkmadım cappy %100 meyve suyu aldım pek fark olacagini dusunmuyorum ilerleyen günlerde sizlerle paylasicam :)

Merhabalar.

Bugün tam 23. gün oldu diyete başlayalı.... 69.900 ile başladığım diyette bugün 64.800 olarak devam ediyor. yani 5.100 gr gitti...

1 ay daha devam edeceğim. ama kilo vermem azaldı.. 7 kilo fazlam kaldı.. onuda veririm inşallah... ama ben tam harfiyen uyamıyorum.. çok az ufak tefek kaçamaklarım oluyor diyette... spor yapamıyorum.. gün içindeki koşuşturmalar spor yerine geçmezse tabii:))

Kizlar ben başladım bugün hic bozmadım biraz acıkma var tabii ama fazla değil tek sorun kendim sıkmadım cappy %100 meyve suyu aldım pek fark olacagini dusunmuyorum ilerleyen günlerde sizlerle paylasicam :)

bende o meyve suyundan içiyorum canım..

bugün öğlen salatamı yedim simdi bitkiçaylarından hazırladığım karışımı içiyorum ve kilom sabah 61,5 gayet istikrarlı ve güzell

dün kendimi ödüllendirdim normalde 38 bedenım 36 beden kıyafetler aldım çünkü onlara rahatlıkla giyeceğim

dün kendimi ödüllendirdim normalde 38 bedenım 36 beden kıyafetler aldım çünkü onlara rahatlıkla giyeceğim

walla süpersin... ben kendimi ödüllendirmeme gerek yok inşlallah şu 6 kilomuda veririmde bende doğumdan önceki 36 beden kıyafetlerimi rahatlıkla giyerim..

walla süpersin... Ben kendimi ödüllendirmeme gerek yok inşlallah şu 6 kilomuda veririmde bende doğumdan önceki 36 beden kıyafetlerimi rahatlıkla giyerim..

teşekkür ederim tatlım ... Inşallah sende hedeflediğin kiloya gelirsin.5. Gün öğlensalatamı yiyorum :)

4.gün fenalaştım o günden sonrada bıraktım 1kilo verdim bünye meselesi, bana pek yaramadı biraz ara verip sonra isveçi deneyeceğim :)

X