Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada gunluk mutlaka yarım saat yada daha fazla egzersız yapılcak unutmayın..

2. günüm de bitti :) acıkmadım hiç kızlar demekki benim yedikçe yiyesim geliyormuş yedikçe acıkıyormuşum bunu anladım bildiğin acıkmadım yaa hönk hamis nasıl bünye varmıs nasıl bi depo varmış kızım sende diyorum

maşallah maşallah yarında benım ıkıncı gun darısı bana ınsallah..

ikinci gunude atlattım ama ufak bır kacamakla 3 kasık bulgur pılavı ( dayanamadım yedım ama pişman oldum yedıkten sonra ( neyse yarın guzel bır kahvaltı benı beklıo onun hayalıyle uyucam bu gece :)) hamis sen naptın nasıl gectı gunun?

canım ilk 2 günden sonra bugün bayramdı bana kahvaltı bol geldi

spor yapamadım canım ama bugün mekik çekmeye başlayacam ayrıca haftada 1 gün tartılıyorum 69 la başlamıştım bende sonucu merakla bekliyorum

bence ilk 2 günü haftasonuna denk getir canım

devam edıyorum ben hala tabı ufacık ufacık 1-2 kacamakla :)) senın nasıl gıdıo hamıs?

bende devam ediyorum canım iyi gidiyor adet gördüm tartıldım ve hiç kilo gitmediğini gördüm moeralim bozuldu açıkçası

bende devam ediyorum canım iyi gidiyor adet gördüm tartıldım ve hiç kilo gitmediğini gördüm moeralim bozuldu açıkçası

yaaa ( bende tartılmadım ama gıttı gıbı hıssedıyorum.yarın anneme gıdersem tartılırım sonucu mutlaka bıldırırım sana.bende 3 aydır adet olmuyorum oluyum dıye bı ılacım vardı onu ıctım yıne olamadım.yarın doktorumu arayıp sorcam bakalım ne dıcek olsaydım bende su şişkinlikten kurtulurdum ( bırde ben hergun spor yapıorum spor merkezıne yazıldım gecen ay haftada 5-6 gun gıdıp yarım saat 1 saat spor yapıorum..onunda cok faydası var..hıcbısey yapamasanda yuru mutlaka tempolu olarak goreceksın cok etkılıcek kılo vermenı..

bende spor salonubna yazılıcam canım ama bulamıyorum ki en zorolan 2 günü atlatıp verememek moralimi bozdu ama hiç spor ve hareket yoktu bugün tartıldım tam 1 kilo vermişim 1 haftada hareketsiz bi hayatım var bankada çalışıyorum spor yapabilsem 2-3 rahat verirdim bence

slm kızlar ben bu diyete bugün başladım inşallah gidecek kilolar nişanlıyım ve düğünüme daha zaman olmasına ragmen gelinliğin içinde duba gibi durmak istemiyorum ben üniversitede okurken 38 beden giyiyordum sonra üni bitti 2 sene iş aradım evde sıkıldıkça yedim sonra işe girdim ve işim masa başı hiç hareket yok aldım kiloları 44 beden oldum sabah tartıldım 88 kilo 300 gram gösterdi tartı sinirlendim ve başladım bugün hedefim tekrar 38 beden olmak 58-59 kiloya ulaşmam lazım benide alın aranıza hergün yazacam ne oldu ne yedim kaç kilo verdim desteklerinizi bekliyorum kızlar öpüyorum hepinizi

Son düzenleme:
sabah ılık limonlu su içtim saat 10 da işe geldim bu saate kadar 1,5 litre su ve 1 bardak meyve suyu içtim gerçekten şu ana kadar zorlanmadım açlık hissetmiyorum kararlıyım gidecek bu kilolar

Canim sanirim buara kimse yok yapan ama ben yapiyorum istetsen birlikte devam edrlim benim 2.gunum bugun bitti yarina kahvalti isallah

ben bozdum ama akşam 8 e kadar çok iyiydim ama akşam tansiyonum çok düştü seyahat acentasında çalışıyorum 1 haftalık bir turdan dönmüştüm ve hiç dinlenmeden bu diyete başladım sanırım yorgunluğun etkisiyle tansiyonum düştü ve bayıldım bugün dinlenecem ve yarın tekrar başlayacam burdan destek olalım birbirimize ve kilolara elveda diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…