Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

canım benim çok güzel düşünmüşsün bende her zman destek olurum olmadı birlikte görüşürüz huzur evleri vs:1hug:

hobaaaa kızlarrrr süperizzz:enbuyukkk:

süper bir fikir.. a.s.

taksi olayı güzel sakıncası yoksa benim arkadaşımda gelecek.......

maşşallahh yokmu arttıran gelsin cnm gelsin kaydirigubbakcemile5
bidahaki buluşmaya düğün salonu kiralıcaz diom dalga geçiolar benle ee napim bizi ancak orası paklar kaydirigubbakcemile3
yada hamam kapatırız :roflol:

arada şunu yenileyeyimde görmeyenlerde görsün
24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA
ÜSKÜDAR ÇAYCISI
SAAT:11 :00 ...........

hcr35 ----
desibel
usnac ve annesi
güneş55
sgefox
başak35
kibele190
yengecburcu
peri----
xeno
pertywomen
sblue
sessizce
First lady
kuusum
Murgizinannesi
nutez----
zeliha zeliha
günicen
nazarboncuğum
tuliny
ismini vermek istemeyen üye -
hakarka
berrin 35
andromache
maviyeşil35
gizem1986
serapkarakoyunlu

gelemeyecek olanları eksiyle işaretledim umarımsüprüz yaparda son dk gelebilirler
listemizin son hali budur arkadaşlar umarım unuttuğum atladığım kimse yoktur varsa beni uyarın .tarih saat kesindir tekrar değişim olmayacaktır sevgiler

kızlar belki görüşemeyiz yarına kadar
umarım çok ama çok güzel bir gün geçirirsiniz
hava çok güzel olur inşallah
kalbim sizinle :a015:

çok güzel düşünmüşsün ablam bende katılırım seve seve kan da veririm

ablam hamam iyi fikirmiş ya :):roflol::roflol:
kızlar belki görüşemeyiz yarına kadar
umarım çok ama çok güzel bir gün geçirirsiniz
hava çok güzel olur inşallah
kalbim sizinle :a015:

saol cnm umarın aşamayacağın problemler deildir .........

kızlarrrrr canlar napiyonuzz ben bıcı bıcı yaptım ama ne giycem karar veremedim :1shok:

ya bende bıcıbıcı yapcam şimdi ama bende kararsızım ne giyceeeemm hava 19 derece en yüksek..8 derece en düşük ve çok bulutluuu..rüzgar da 20km hızla esecek bide kordon daha çok eser napsak kii

kızlarr beni listeden çıkarın ben cumartesi olsa gelcektim yarın misafirim gelcek gelemem ki senağlama

bahçesi varmı gideceğimiz yerin nerde oturcaz bahçedemi içerde sigara yasaktır yaw

kızlarr beni listeden çıkarın ben cumartesi olsa gelcektim yarın misafirim gelcek gelemem ki senağlama

ok sende gelmeyenlerdensin yazarım cnm
kızalar ayrıca dipnot kahvaltıya gelecekler yanında yiyecek getirebilirlermiş haberinz ola oradada tost varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…