Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

canımm bahçesi var evett ama içerde de izin veriyolar sanırım ve ben kızımla gelcem nasıl olcak bende bilmiyom bakalım artık havaya bağlıyız

içeride oturacağız dumandan uzak biryer olsun dedim bakacağız yarın işte

canım kızımı bırakacak bi yerim kalmadı maalesef bu hafta..o yuzden fazla kalmam hiç olmadı..bende bilmiyorum bakıcaz artık

bahçesi varmı gideceğimiz yerin nerde oturcaz bahçedemi içerde sigara yasaktır yaw

Nazarboncuğum çok büyük bahçesi var ama hava mıhalefeti nedeniyle oturulmaz...içerisi epey geniş ve cafelerde sigara yasağı temmuzda başlayacak...:))

24 NıSAN CUMA 24 NıSAN CUMA 24 NıSAN CUMA 24 NıSAN CUMA
ÜSKÜDAR ÇAYCISI
SAAT:11 :00 ...........

hcr35 ----
desibel
usnac ve annesi
güneş55
sgefox
başak35
kibele190
yengecburcu
peri----
xeno
pertywomen
sblue
sessizce
First lady
kuusum
Murgizinannesi
nutez----
zeliha zeliha
günicen
nazarboncuğum ve arkadaşı
tuliny
ismini vermek istemeyen üye ---
hakarka
berrin 35
andromache
maviyeşil35
gizem1986----
serapkarakoyunlu
aylas

gelemeyecek olanları eksiyle işaretledim umarım
süpriz yaparda son dk gelebilirler
listemizin son hali budur arkadaşlar umarım unuttuğum atladığım kimse yoktur varsa beni uyarın .
hava serin olacak bildireyim ayrıca yiyeceklerinizi dışarıdan getirebilirmişiz arzu eden arkadaşlara duyrulur sigara içilebiyor ama bebelerimizde gelecek aziçelim başkada sözüm yok üstüne msj yazmayın yarın sabah okuyanlar olursa görsün hadi iyi uykular herkese yarın görüşürüz canlar a.s.

Son düzenleme:
kusura bakma ben yazdığını görmemiştim tekrar güncelleyiver listeyi ablam hadi iyi geceler cümleten

herkese iyi geceler. yarın görüşmek üzere, kendinize iyi bakın kaydirigubbakcemile5...

Ben de kaçıom artıkın...şehir dışından gelicem bi de...uluşma manyaqı oldum ben yaff...fotoları bekleyin KK arkadaşlarımız...Bizi izlemeye devam edin....:))

günaydın izmirli hatunlar bahar buluşması ama kıştan kalan bir gün gibi dün benim buçuk kızımla tartışmamızdan sonra gitmiyoruz buluşmaya dedim eşimde gece geldi konuşamadık biraz önce işe gönderdim dedi gidiyormusunuz hayır dedim kızımla tartıştık demedim aklıma hemen param bitti dedim(yalandan kim ölmüş)aaaaaaaaaaaa olmaz öyle şey sevile söz verdin git canım istersen nakit istersen kartlardan birini vereyim demezmi :dance: ben tabi nakit olsun lütfen dedim :jeyyar: biranda çok çakal gördüm kendimi kızımıda götürüceksin degilmi deyince aaaaa kızımızsız asla dedim o zaman taksiyle gidin kızlarımı yollarda üzme karı demezmi ayol dogmamış çocugu bilem düşünüyor düşünceli arnavutum ayol dedim sevilin kocişi otobüsle gitme diyor kıskanıyor hatununu bizimki kızlarını düşünüyor :mymeka: ay sabah sabah çenem açıldı sırnaşık şey

yahu kızlar ayakabı sorunu yaşıyorum malum hamilelikten çok şişiyor ayakabı giyemiyorum dün biraz okulda giydim ama mahfoldum düz ayakabılarım var ama beyaz üstü kışlık altı yazlık olmaz degilmi?aman olsada giyicem olmasda ayakabıların içinde tost gibi olucak yoksa ayaklar.
birde sevilim inşallah çıkmadan okursun yiyicek yokmu anacım orada şöyle bol çeşitli filan mahsur kalmayalım sadece çay kahveyle?

günaydın başak cım senin eşinde mi arnavut ..benimkide gerçekten çok düşüncelidir demekki arnavut erkekleri böyle oluyo ....

sorma canım evet tam arnavut bugün geliceksin degilmi?kızımda babasına çekmiş tam arnavut kızı
dünyaya bir daha gelsem yinede sarı kocamı arar bulurum valla ama her erkekde bir olmuyor nedense bizimkiler seçilmiş arnavut galiba

gelicem kısmetse ..evet bende öyle binkerde gelsem sarı kuşumu isterdim ...benim kızımda öyle babasının kopyasıdır hiç bana benzemez..işte biraz inadı var eşimin bende çerkez damarı onda arnavut damarı kız felaket bişey oldu çıktı ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…