Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

bi hayli kalabalıktı bundan önceki buluşma canım 21 kişi vardı sanırım ben gidememiştim resimlerinde olması lazım ..son zamanlarda bakmadım hi ç...ödülümü alayım ...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Şenizbuda yeter ..

ay bu arada listede ben 2 defa belirtilmişim ..ne güzel ....:jeyyar::jeyyar:

:1shok: Ooo ben ne zamandır bakamamışım yaa offf.Bende 23 nisan çocuğu var.sanırırm cuma akşam üzeri ülkelerine dönecekler Gelmeyi çok isterim ama belki gelemiyecem ama yinede ufacık bir fırsat bulabilirsem Maşallah kızlar ne kalabalık olmuşuz.:dance::dance:. ordayım kızlar... Özledim sizi....a.s.:nazar::nazar:
mızıkçılık yapmaa kaydirigubbakcemile

Kk açık hava toplantısı nerde ve ne zaman olacak tekrar burdan yazarmısınız.ben oldukça fransız kalmışım konulara....
site için öneriler ksmında olmalıydı ilki ist da sonra izmirde olcak sanırım ama daha açıklanmadı çoğunluk bulamadılar çünkü . izmirde olsunda görsünler kaç kişi toplaniik eşler çocuklar maa aile dahil bu toplantıya
Doğru cevabı verene TUBİTAK ödül veriyormus hanımlar -tatlicadiarzu-
ben kendi katıldıklarımı sayayımm benim 6 toplantım olmuş bu 7 . olacak ama önceki yıllardada çook buluşmalar gerçekleşmiş neyse önümüzdeki maçlara bakalım :nazar:
haa bu arada acaiip şenlikli olur saat nasıl geçmiş anlayamazsın hihoyyyt

bi hayli kalabalıktı bundan önceki buluşma canım 21 kişi vardı sanırım ben gidememiştim resimlerinde olması lazım ..son zamanlarda bakmadım hi ç...ödülümü alayım ...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Şenizbuda yeter ..

ay bu arada listede ben 2 defa belirtilmişim ..ne güzel ....:jeyyar::jeyyar:

hihoyyyt sana güzellik yapmışız :içelim:

arkadaşlar bu buluşmada sayımız oldukça fazla oldu bu çok sevindirici. ne zamandır aklımda olan birşeyi sizlerle paylaşmak istiyorum bu buluşmalarımızın toplum yararına da dokunmasını çok istiyorum yarın olmaz elbetede sonraki topiği kzılaya kan bağışı yapmak için açacağım buradan söyleyeyim herkes takipte olsun hatta bunun devamı gelsin çocuk esirgemeye, düşkünler evine ziyaret de bunu takip etsin istiyorum ne dersiniz

sanırım çokkk istediğim için ( gelemiyorum kızlar bebeğim hasta oldu şimdi böyle ıkarsam adamla kavga ederiz dün çıktın hasta ettin nereye diye.inşallah mayıs dakine gelirim allahımnasip ederse tabiki.benim içinde eğlenin offfff yaaaa):çok üzgünüm::a015:..
bu arada linke bir bakarsanız sevinirim bilgisi olanlar paylasın lütfen.
beratım hasta,öksürük,balgam,burun akımı,göz akımı - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

geçmişler olsun cnm bebişin sağlığı daha önemli birdahakine inş a.s.

selam kızlar
habersiz bıraktım herkesi çok ama çok özür dilerim
ben malesef özel durumlardan dolayı gelemiyorum
çok istedim gelmeyi ama malesef...
kalbim sizinle olacak :a015:

selam kızlar
habersiz bıraktım herkesi çok ama çok özür dilerim
ben malesef özel durumlardan dolayı gelemiyorum
çok istedim gelmeyi ama malesef...
kalbim sizinle olacak :a015:

sen istedin diye cumaya çekildi toplantı :kızgın: gerçekten çözemeyeceğin birşey mi seni çok merak ettik ayrıca iyiy misin

siz genede silmeyin yaww belki süpriz olur bebişim birazda olsa düzelir azda olsa kaçarım yanınıza çokk istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaa

MİLLET TAM KADRO GELİYONUZZ DEMİ BEN PEK BURAYA YAZMIYORUM AMA GELİCEM TABİKİ ANNEMLE :icecream:

sen istedin diye cumaya çekildi toplantı :kızgın: gerçekten çözemeyeceğin birşey mi seni çok merak ettik ayrıca iyiy misin

ne kadar kızsanız da haklısınız bir şey diyemiyorum
iyi değilim malesef, keşke gelebilseydim ben de
affedin beni bu seferlik nolur :çok üzgünüm:

mızıkçılık yapmaa kaydirigubbakcemile

sblue ciğim inan mızıkçılık değil.Gerçekten sizlerle olmayı çok istiyorum cumartesi olsaydı hiç sorun olmayacaktı benim için, ama bir ara kaçmaya çalışacağım. :eek:

site için öneriler ksmında olmalıydı ilki ist da sonra izmirde olcak sanırım ama daha açıklanmadı çoğunluk bulamadılar çünkü . izmirde olsunda görsünler kaç kişi toplaniik eşler çocuklar maa aile dahil bu toplantıya

Canım verdiğin bilgilere teşekkür ederim.genel toplantı gününde bir sorun çıkmazda katılırız inşallah.....:lepi:

bornovadan gideceklerden 4 kişi taksi tutabiliriz lütfen ayarlıyalım şunu eşim otobüse binmemi istemio kıskanıomuuş :çok üzgünüm:

bornovadan gideceklerden 4 kişi taksi tutabiliriz lütfen ayarlıyalım şunu eşim otobüse binmemi istemio kıskanıomuuş :çok üzgünüm:
Sblue ben Bornovadan bincem...Bornova kavşağında incem otobüsten sana katılabilirim...ÇOk ta ii olur benim için...hihoyyyt

Ayrıca kan bağışı, düşkünler yurdu ziyareti vs önerilerin çok yernde...kan bağışında bulunmam yasak ama...her türlü ziyarete gelebülürüm seve seve...:lepi:

arkadaşlar bu buluşmada sayımız oldukça fazla oldu bu çok sevindirici. ne zamandır aklımda olan birşeyi sizlerle paylaşmak istiyorum bu buluşmalarımızın toplum yararına da dokunmasını çok istiyorum yarın olmaz elbetede sonraki topiği kzılaya kan bağışı yapmak için açacağım buradan söyleyeyim herkes takipte olsun hatta bunun devamı gelsin çocuk esirgemeye, düşkünler evine ziyaret de bunu takip etsin istiyorum ne dersiniz

cnmm çok güzel düşünmüşsün.Mutlaka katılmaya çalışırım özellikle ziyaretlere...

Sblue ben Bornovadan bincem...Bornova kavşağında incem otobüsten sana katılabilirim...ÇOk ta ii olur benim için...hihoyyyt
:lepi: :lepi:
Ayrıca kan bağışı, düşkünler yurdu ziyareti vs önerilerin çok yernde...kan bağışında bulunmam yasak ama...her türlü ziyarete gelebülürüm seve seve...:lepi:

cnmm çok güzel düşünmüşsün.Mutlaka katılmaya çalışırım özellikle ziyaretlere...

valla çok istiyorum kızlar mutlaka ayarlayacağım yarın dettayları konuşuruz zaten

X