Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

fotolar nerde izmirin güzel bayanlarıııııııı??

bende bi izmirli olarak gözlerim dola dola bakıcam fotolarınıza.....

çok özledim ben İZMİRimi:a015::a015::a015:

selam...yorgun ama mutlu bir hatunum şu an....resimleri accuk daha bekleyin hanımlar...süper bi buluşmaydı...çene yapmaktan bittik biz...garsonlar da servis yapmaktan bitti...harika bir gün geçirdim...-tatlicadiarzu-

hoşbulduk saolun bakalım bende takılıcam artık abone yapamadım kendimi buralara ve izmir sayfası varmış bulamadım

karainci canım mizah görsel bölümü geyik muhabbeti sayfasında izmir sayfası

slm hepinize bugün buluşma günüydü hııı benimde kızım katıldı

Canım kızınla sohbet ettik bol bol...çok şeker bi kızın var ...Allah bağışlasın...hamilelik de bi o kadar yakışmış...hayırlı anneannelikler dilerim..a.s.

Canım kızınla sohbet ettik bol bol...çok şeker bi kızın var ...Allah bağışlasın...hamilelik de bi o kadar yakışmış...hayırlı anneannelikler dilerim..a.s.

çok saolun ilk anneanneliğimiz olucak erken yaşta ama ben istedim zaten bi tane olsun hemen şimdi çocuk yapmakta zorlaştı...kızımın sayesinde bende üye oldum katılırm hem burdan konuşmalara hemde inş.görüşmelere

gerçekten güzel bir gündü ben eve geç kaldım biraz şimdi elimdeki fotoları eklicem bende topice :)

yengecburcu nazarboncugumm bayıldım kızz sızlere super cıkmısınız tabı dıger kıslarda oyleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…