Hipo hipo olup hamile kalanlar 2023

Bende sineşi goruldu rahimde bide histereskopi gerekiyo kuçukmuş ama doktor yapalım dedi

Hiç yaşıyan varmıymış acaba bizim hastalıgımızda oluyormu yapısıklık ama küçüktü yinede yapcam ne olur ne olmaz

Merionel şuan var mı?

Allah bağışlasın inşallah 🤲🥰 böyle mesajlar görünce çoook mutlu oluyorum
Evet merional hala var. Merional ve gonal f ile cc sini ayarlayarak yaptılar. Bu hastalığın ilacı merional. Piyasa da hala var diye biliyorum. Doktorunuza mutlaka söyleyn bunu. Benm doktorlarım prof ve hipo hipo da bilgiliydi şanslıydım. O yüzden ilk tüp bebek denememde hamile kaldım. Merional kullanarak sadece takiple aşılama ile hamile kalanda var tabi. Benm eşimin sperm değerleri de sıkıntılıydı o yüzden aşılama tutmadığı için tüp bebek denedm

Siz nerde tedavi gördünüz inşallah bizde o duyguyu yaşarız 🥰
Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Ümit Görkem ve Cihan Toğrul prof doktorlar infertilite alanında. Yaşarsınız merak etmeyn 🥰 doktorum bana hipolar iki gruba ayrılır ve çoğu şanslı gruptadır. Sizin sadece yumurtalarınız küçük ve uyanmayı bekliyor ona da destek lazım. Hipolarda hamilelik oranı yüksektir demişti

Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Ümit Görkem ve Cihan Toğrul prof doktorlar infertilite alanında. Yaşarsınız merak etmeyn 🥰 doktorum bana hipolar iki gruba ayrılır ve çoğu şanslı gruptadır. Sizin sadece yumurtalarınız küçük ve uyanmayı bekliyor ona da destek lazım. Hipolarda hamilelik oranı yüksektir demişti
Binada oyle dedi aslında doktorum bilgili o ilacıda söyledi ama çok pahalı falan dedi yarısını kullancaz sonunda dedıgı gibi verebilir şuan vermedi ama ihtimal yüksek degıl bence bu ilaçları ile o yüzden bılmıyorum direk tüp yapıcam yarın tekrardan görüşeyim

Binada oyle dedi aslında doktorum bilgili o ilacıda söyledi ama çok pahalı falan dedi yarısını kullancaz sonunda dedıgı gibi verebilir şuan vermedi ama ihtimal yüksek degıl bence bu ilaçları ile o yüzden bılmıyorum direk tüp yapıcam yarın tekrardan görüşeyim
Pahalı evet ama bebek düşünüyorsanız mecbur kullanmanız gerek. Bir de tüp bebekte de bu iğneyi kullanmanız gerekecek. Bu iğneyle geliştirip sonra toplama işlemi gerçekleştiriyorlar

Pahalı evet ama bebek düşünüyorsanız mecbur kullanmanız gerek. Bir de tüp bebekte de bu iğneyi kullanmanız gerekecek. Bu iğneyle geliştirip sonra toplama işlemi gerçekleştiriyorlar
Siz başka ne ilaçlar kullandınız

Merional, gonal f, estrofem( rahim kalınlaştırıcı) çatlatma iğnesi(citrotide), progestan, folic asit, oksapar (kan sulandırıcı).. bu zamana kadar kullandıklarım bunlardı
Merionalın yeni adı meriofert galiba şuan bulduk bizde bir iki aya tüp bebeğe başlamayı düşünüyoruz

X