Hipo hipo olup hamile kalanlar 2023

Hipo hipo olup hamile kalanlara sorum: Gebeliğin ilk haftasında ve gebelik boyunca hangi ilaçları kullandınız? Estrofemi ne zaman kestiniz gebelikte acil cevap
SUDE

Tüp bebekte de meriofert75 gereklimi yoksa farklı iğne ve ilaçlarmı kullanılıyor

İlacın geleceğine dair pek umut yok, umarım gelir bende sizle aynı durumdayım. Pergoverus ve gonal f kullanılıyormuş onlarda herhalde bizim hastalığımıza pek yararlı olmuyor. Doktorunuzla konuşun isterseniz olmazsa pergoverus kullanın inşallah faydası olur
Doktor bana gonal f tek verdi pergoverus vermedi ne olcak peki

İlacın geleceğine dair pek umut yok, umarım gelir bende sizle aynı durumdayım. Pergoverus ve gonal f kullanılıyormuş onlarda herhalde bizim hastalığımıza pek yararlı olmuyor. Doktorunuzla konuşun isterseniz olmazsa pergoverus kullanın inşallah faydası olur
Tüp bebektedemi aynı ilaçlar kullanılıyo

İnanın hiçbir fikrim yok umarım bu ay gelir ama hiç gelmeme ihtimali de varmış. Firma tamamen çekilebilirmiş
Kızlar ben hipo hipoluyum ve merional kullandım iğne olarak. Fsh ve lh içeriyor. Doktorunuza sorun. Merional kullanarak yumurta toplama işlemim oldu ve tüp bebek ile hamile kaldım

Kızlar ben hipo hipoluyum ve merional kullandım iğne olarak. Fsh ve lh içeriyor. Doktorunuza sorun. Merional kullanarak yumurta toplama işlemim oldu ve tüp bebek ile hamile kaldım
Merionel şuan var mı?
Ben mesela :) tüp bebek ile hamile kaldım. Şuan bebeğim 1,5 yaşında. Darısı hepinizin başına 🙏🏻
Allah bağışlasın inşallah 🤲🥰 böyle mesajlar görünce çoook mutlu oluyorum

X