Himenoplasti (Kızlık Zarı Dikimi) Nedir?

Şimdi hazirandayız sen iyi olda bakalım sonucuna İnsta hesabını yazan sen miydin bir yerde okumuştum yoksa karıştıryor muyum fake hesap adını sen yazmadın dimi bi yorumda kız bilgi almak için fake hesabından yazmış yaptıranlara sanki öyle hatırlıyorum

Bebeğim valla 40. Günü devirdik ara ara orası çok kuru olduğunda batmalar oluşuyor sertlik hala var ama çok güzel tutmuş ben buna eminim artık baktığımda anlıyorum 20 gün sonra ilişkiye giricem bana dua edin hepimiz atlatalım bu olanları haber edicem ilişkiden sonraki gün yazarım buraya muhakkak

Merhabalar Turgay Karakayayı bende duydum, araştırdım. Kalıcı olmayı düşünüyorum ama ne zaman olmam gerektiğini bilmiyorum. Başka doç.drum var oda yapabilirim dedi bana. Ama o onkoloji jinekolog bilgilimi bilemiyorum. Düğünden kaç ay önce olmamınzı söyledi? Bu arada geçmiş olsun.

Onu düşünüyorsan ilişkiye yakın ol çünkü etleşme oluyormuş sonradan açtırıyorlar gidip

Merve okurdan haber yok mu
Merve evli eşi ile deniyor ama maalesef onda da çok dar diktiği için epey zorlandığı durumunu biliyorum daha fazlasını o siteye girerse anlatmak isterse anlatır o yokken benim onun hakkında bir şey söylemem doğru olmaz biz özelden konuştuk dolayısıyla minik bir şeyler dışında geri kalanını mutlaka giriş yaparsa o anlatır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…