Himenoplasti (Kızlık Zarı Dikimi) Nedir?

Sonucunu yazar mısın bana da merak ediyorum acaba sende herhangi bir sorun olacak mı etleşme tarzı
Canım ben nişanlıyım ve dikişlerim tamamen eridikten hemen sonra ilişkiye giricem buna göre ayarladım kendimi yani çok uzun süre bekleyenlerde etleşme oluyormuş bir kaç arkadaşla konuştuk ama size iddia ediyorum tam 2 senedir yorum okuyorum ve ne ebru ne meral ne başkası hiç bir tutturamıyor kızların hepsi yazıyor sakın paranızı çar çur etmeyin heleki bursada sakın yaptırmayın size ilişkiden önce gel diyen doktorada sakın güvenmeyinben son çare olarak turgay hocaya gittim düğünüme 6 ay var sizin yolunuzdan geçtim kafayı yedim psikolojim alt üst oldu nişanlımla aram bile bozuldu bu sürede onada kötü davrandım benden uzak dursun diye anlatamayacağım çok şey yaşadım isterdim ki böyle bir baskı olmasın ve hiç böyle durumlara kalkışmayalım ben erkek arkadaşım tarafından tecavüze uğradım sadece bir kere oldu devamı hiç kimseyle olmadı şuan ki nişanlımda kafasına takan birisi bu konuyu aileside keza öyle bundan dolayı bu işlere kalkıştım

Size süreci çok açık bir şekilde anlatayım sizde okuyun size yardımım dokunursa çok mutlu olurum gerçekten ve bu süreçte ne zaman isterseniz bana yazabilirsiniz 20 gün sonra ilişkiye girdiğimde de kesinlikle kanamam olursa buraya yazıcam merak etmeyin kızçelerim

Ben Ankara'da yaşıyorım tugaya gitme ihtimalim de yok maalesef
Bak sen bilirsin ben ta kalktım antalyadan günü birlik gidip geldim ve ankara istanbul arası otobüsle 4 saat antalya istanbul arası otobüsle 13 saat sen hesab et paranı çar çur etmek istersen ben 2. Yi 3. Yü yaptırırım dersen ankarada birine git ben senin iyiliğin için söylüyorum çünkü aynısını ben yaşadım 3. Ameliyatımı turgayda olma kararını verdim ve şuan 23. Günüm kendim baktığımda açılma vs yok bile tuttuğuna inanıyorum sabah erkenden arkadaşımla buluşucam diye çık uçağa yada otobüse atla git esenler otogarında in oradan çok yakın zaten uçakla 1 saat sürer toplam işlemi oldun uçağa bindin kalktı vs en fazla senin 9-10 saatini alır eve dönmek yapmak isteyen her şekilde yapar canım

Ya o kadar çok teşekkür ederim ki anlatamam sana minnettarım bana böyle bir yardımın dokunursa sana ne kadar dua edeceğimi tahmin bile edemezsin gerçekten minnet duyacağım birisi olabilirsin benim olayımda aynı sana benzer şekilde oldu ama benimki zoraki iki sene sürdü bu yüzden ne olur nasıl olur bilemiyorum bir şekilde kurtardım o lanet insandan kendimi inşallah bu olayı atlatır kafamı yastığa rahat koyduğum zamanlara ulaşabilirim bunun da bir sınav olduğunu Allah’ın insanlara kaldıramayacağı yükü yüklemeyeceğini biliyorum mutlaka var bir çözümü araştırıp bulmak bize düşen

Seni bekliyor olacağım 20 gün sonrasını iple çekiyor olacağım Merve dilerim her şey sorunsuz olur

Kızlar nereden başlayayım bu sürece bilmiyorum nasıl anlatılır detayına kadar size anlatıcam bundan 8-9 ay önce bursaya gittim normalde antalyada yaşıyorum ailem bursada yıllık iznimi ailemin yanında kullanayım hemde bu işlemi olup iyileşme sürecimi ailemin yanında geçireyim belim ağrıyor vs diye yalan uydururum nişanlım anlamasın diye ben bursada b. Korkmaz adlı doktora gittim kesinlikle uyarıyorum sakın gitmeyn barişkorkmaza bu ameliyatı oldum turgay 13 binken ben ona 16. Ödedim ve extra muayene ücretide alıyor kendini doktor sanan şahış sizin gibi kendi şehrimde olayım kontrole gitmek kolay olsun diye düşündüm ameliyatı oldum ve kanamam hiç bitmedi 2. Haftanda bir gün duşa girdim ip bildiğiniz elime geldi dikişlerden ayrılmış sarkık şekilde duruyordu hemen randevu aldım tutmamış dedi bana 2. Yi yaparız ama malzeme parası vermen gerek dedi ben bağırdım çağırdım neyse malzeme parası ödemeden 2. Yi yaptı bendeki de hata işte bilmiyorum ya bir umut diyorum oda tutmadı dokularım iyice zedelendi aradan 6 ay geçti iyleşmeyi dokularımın kendini toplamasını bekledim ve bi kız arkadaşımla beraber turgaya randevu aldım o gidişim bile çok zordu uçağı vs kaçırdık yol iz bilmiyoruz birine sorduk yalnış yönlendirdi bizi neyse ulaştık turgayın ofisine

Önce anlattı zaten neyi nasıl yaptığını biz sorularımızı sorduk bıkmadan cevapladı önce bi gidince kliniğe burası neresi demedim değil biraz dizaynı olsun bina yapısı olsun eski duruyordu bende tekrarlayan mantar var onun için ilaçta yazdı durumu anlattık önce ben oldum işlemi daraltmaya gerek yok dedi ki canım 2 sene ilişkin olsa bile vajina kendini toparlayan bir yapıya sahip daralıyor kendi kendine yinede doktor söylüyor zaten sana gerek var yada yok diye bende artık travma yarattı 2 tanesi tutmayınca oraya gittiğimde bile ayaklarım geri geri bastı benim tansiyonum çok düşer bir kan alınmasında iğne vurulmasında bile baygınlık geçiririm diğerlerinde öyle olmuştu fenalaşmıştım ama bunda öyle olmadı size en önemli önerim aç gitmeyin sakın güzelce karnınızı doyurun tansiyon sorununuz varsa yanınıza soğuk su alın hatta buz alın boynunuza alnınıza filan koyarsınız ben öyle kendime gelebiliyordum turgayda baygınlık sıkıntısı yaşamadım aysun hemşire var orda çok ilgili sohbet edede oldum ameliyatı

İğne vurulurken canım çok yandı alabileceğine çığlık attım ama herkeste acı eşiği aynı olmaz benimki çok düşük mesela sonrasında inanın hiç bir şey hissetmedim turgay hocayla kahkahalarla konuşa konuşa ameliyatımı geçirdim keza arkadaşımda öyle oldu ped verdiler kanaman bitince çıkar dediler ilk bir hafta kanama normal sakın korkmayın doktorda söylüyor zaten bunu bende pede az gelmişti sonra eve gidince çıkardım tabi orası şiş ve ödemliydi ağrı kesici aldım eve gittik iç çamaşırımı çıkarıp uyudum ben arkadaşım regldi reglkende yapılıyor bu arada 2. Gün pansumana ve turgay hocanın verdiği hapa antibiyotiğe başladım ben kabızlık için verilen ilacı içmedim hiç aslında bu ameliyatı olan kişilerin stresten kabız olma durumu olabiliyormuş ben çok kabızlık yaşamama rağmen bu ameliyattan sonra kabız olmadım ama sürekli bol proteinli beslendim sürekli kayısı çayı içip kuru kayısı yedim siz kefirde içebilirsiniz önemli olan dikişlerin kaynaması için bol bol proteinli beslenmek tavuk yumurta et ağırlıklı bence ilk bir hafta önemli bu işlemde sonrası çok kolay geçiyor

Zaten turgay hoca size ne yapılması gerekiyorsa yada neyi yapmamanız gerekiyorsa anlatıyor ve liste veriyor oturuşunuza dikkat edin ben yan oturdum sürekli yada popomu öne doğru verdim oraya ağırlık denk gelmicek şekilde oturdum oradaki aysun abla zaten gösteriyor oturuşlarıda bende yanma batma kanama şikayetlerinin hepsi oldu hala daha batma ve yanma devam ediyor kanama sadece 1 kere 4. Günün sabahında oldu ve ayriyetten doktor bana hoplama zıplama dans etmek yasak demesine rağmen ben çocukluk arkadaşımın düğününe ve kınasına gidip halayda çektim horonda teptim ama siz bunu yapmayın ben kızın gönlü kalmasın diye yaptım 2ve 3. Günümde 4. Günümde evime mobilya bakmaya gittim ailemle bir sürü dükkan gezip yürüdüm ama dediğim gibi siz gerekirse 5 gün ailenize yalan uydurup sürekli yatın kalkmayın iç çamaşırsız uyuyun oraya oksijen gelsin hava alsın temizliğinize dikkat edin akıntı muhakkak oluyor ve enfeksiyonunuz varsa iç çamaşırınızı sürekli değiştirin günde en az 3 kere filan temiz olsun pamuklu giymek yararınıza tanga vs yasak zaten

Yanmam oluyor diye korkmayın ben orayı açıp video çekiyordum siz yapmayın ama tabi size kalmış bir şey orayı kurcalamamakta fayda var vitamin takviyesi alın ben omega 3 ve cologen takviyesi aldım kolejende bir sürü vitamin var zaten ben 3. Gün duş aldım çok aralamadan su tuttum oraya sonra kurulayıp pansumanı yaptım pansumandan sonra kurulamaya gerek yok büyük tuvaletinizi yaparken dış dudakları tutun bana öyle dendi birde bizim aile evinde klozet bozuktu alaturkaya oturmak zorunda kaldım 5 gün boyunca etleşme konusuna gelince ben burdan 2 arkadaşla konuştum bir tanesi ilişkiye girdiğinde kanaması olmuş diğerinin etleşmeden dolayı birleşme yaşayamamışlar bunu bilmiyorum bende nasıl olur 20 gün sonrasında paylaşıcam zaten ama benim önerim size yaptırdıktan sonra çok beklemeden ilişki yaşayın seneler sürmesin yani benim aklıma gelenler bunlar sorunuz yada merak ettiğiniz bir şey varsa yazın buraya cevaplarım muhakkak aynı yollardan geçiyoruz bir birimize destek olmalıyız

vaktini ayırıp başından geçen olayları olabildiğince ince detayına kadar anlattığın için sana çok teşekkür ederim dilerim ki kanaman olur ve mutlu bir yuva kurarsın ben ve benim gibi olan arkadaşlarda vesile olduğun için sana dua ederiz. Çok iyi kalplisin Merve. Hikayen benimkisi ile çok benziyor. Teşekkür ederim her şey için kaç saat uğraşıp yazmışsın minnettarım sana inşallah atlatırsın güzel sonuçlar alırsın bu süreçte çok yıpranmışsın maddi manevi umarım sonucu güzel olur Merve tekrardan çok teşekkür ederim 20 gün sonra lütfen unutma burayı olur mu haber beklediğimi umuyorum ki unutmayacaksın

Unutmam canım ben buraya mutlaka yazıcam benim gibi olan bizim gibi olan binlerce kız arkadaşımız var burada onlara bilgi açısından yazıyorum ha bu arada sakın turgayı övüyor onun çalışanı gbi şeyler yazmayın bana benide asla öyle görmeyin bende sizin gibi 2 sene burada araştırma yapmış ve sonunda gitmiş birisiyim etleşme konusunuda ameliyat olduktan sonra okumuştum ben buraya yazan bir kız arkadaş sayesinde böyle bir durumun var olduğunu öğrendim övme pohpohlama gibi bir durum asla yok öyle olsaydı bu kadar uzun uzun anlatmazdım emin olabilirsiniz benim yaşadıklarım bunlar umarım tek temennim çok güzel şekilde atlatmamız ve hepimizinkinin tutması benim yaptığım hataları yapmayın bol bol protein almayı ve en azından ilk hafta yatarak dinlenerek geçirmeyi unutmayın hepimize geçmiş olsun

Her şey için çok teşekkürler Merve inşallah güzel sonuçlar alırsın tek temennim o o 20 günde de istersen tabi buraya girersen sohbet ederiz buradan

Merve merhaba iyiyim ben sen nasılsın çok güzel haberlerle geldim sana dün gece turgay hocaya video gönderdim fotoğrafı tam net çekemediğim için bana tuttuğunu söyledi ama bende belki diğerlerinden farklı tam anüse yakın yerde hala bir sertlik var elimle dokunduğumda hissedebiliyorum onu ne yapacağımı bilmiyorum sadece onun dışında tuttuğunu söyledi turgay hoca benim korkularım valdı tutmaz diye o kadar dikkat etmememe rağmen tutmuş darısı sizin başınıza artık 20 gün sonra ilişki haberinide yazarım buraya fakat şişlik inmeden ilişki düşünmüyorum

İyiyim canım bende teşekkür ederim demek orası şiş neden şiş acaba o zaman 20 günü uzatmayı mı düşünüyorsun şişliği geçene kadar dediğine göre geçmesi gerekiyor birde anüse yakın yerde neden sertlik var ki acaba sordun mu onu hocaya

Sordum 6 ayda iyileşir dedi yeni oluşan zarın katmanları dedi bana sadece şişliğin neden olduğunu bende tam bilmiyorum belki oradaki dikiş erimediği içindir 20 gün daha beklicem ilişki için şişliğe bağlı inşAllah gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…