Himenoplasti (Kızlık Zarı Dikimi) Nedir?

Sen tövbe edip ders çıkarttıktan sonra affolunmayacak hiçbir günah yok unutma mühim olan bu çizgide devam etmen ben de öyle yaptım bende gece yatmadan kafamdaki sesleri susturmayı rahat rahat uyumayı çok özledim imşallah başarırız ben senden önce olursam sana yardımcı olurum inşallah

Ben birisine sormuştum meral hanıma olmuş birisi şimdi hesabı kapatmış ama bak msjı duruyor atıyorm

Merhaba canım benim yakınımda evlilik vb durum yok ama meral hanımla görüştüm kaç sene sonra evlenirsen evlen sorun yaşamazsın dedi bana 15 bin tlye oldum paramı nakit bi şekilde götürdüm ama sen 15 binden fazla para ayır kenarına antibiyotik pansuman malzemesi için falan kenarında köşende bulunsun magnesine kalsine öneriyor onuda mutlaka al kabız olmaman için oda benim 48. Günüm hala kullanıyorum sen düşün sadece iğne acısını hissediyorsun onun dışında yaklaşık 45 dakika sürüyor yürüyerek çıkıp gidiyorsun baya evine ama tabi oturmana kalkmana dikkat et kabız olma ve sürekli peçeteyle kurula akıntın olacak çünkü. Ben basur oldum dedim evdekilere regl oldum falan gibi geçiştirdim ilk 1 ay biraz zor geçiyo sonrası normale dönüyorsun yaptır korkma doktor tutmazsa geçiciyi ücretsiz yapıyor düğün olana kadar arkandayız dedi garantisini verdi bana olmadan çok şükür benim tutmuş darısını sana inşallah
Sakın kimseye söyleme bu senin özelin kimseye ama kimseye güvenip söyleme kalıcı olmanı öneririm gidemem dersen rahatlıyorsun benim omzumdan bir yük kalktı sanki psikolojik olarak evet kalıcı ol

Buda sayfaya yazdıgı yorum aynı kişinin

Kızlar 47 gün önce ankarada hymeneplasty oldum süreci az da olsa anlatmıştım yukarıda bugün kontrolden geliyorum çok şükür sonuç iyi tuttuğunu normal hayatıma dönebileceğimi söyledi meral hanım darısı tüm yaptırmak isteyenlerin başına evet süreç çok zordu bende kafayı yedim tutmadığına kendimi alıştırarak gittim hatta ama çok şükür korktuğum gibi birşey demedi yakında düğünüm vs yok nişan veya düğüne ne kadar zaman kalırsa istersen bir kez daha bakarız dedi

İlk 2 hafta neredeyse hep yattım sadece yemek yerken oturdum ilk zamanlar bacağımı bağlayarak uyudum uyurken vs açmayım diye ishal edici ilaç içtim kabızlık yaşamamak zorlamamak için yumurta yedim bol bol ve gelen akıntıyı sürekli peçeteyle kuruladım kuru tutmaya çalıştım taharet aldım tas ile yukardan su dökerek küçük tuvaletimde bile aldım duşu ayakta yaptım 2 3 hafta yürümemeni öneririm ama zaten psikolojik olarak minik adımlarla yürüyorsun çok dikkat ettim yani yemek olarak içim almasada bol bol yumurta yedim psikolojik olarak çöküntüde olduğum için iştahım hiçtu yok sigara işini abarttım bu süreçte ama sonuç iyi çok şükür iplerim 2.reglide düştü yaklaşık 40 gün sonra ilk reglide çok fazla pıhtı geliyor bol orkid değiştirdim peceteyle elimden geldiğince kuruladım 2. Reglide çok sancılı oldum ama pıhtılar azaldı yoğun regli oldum kızlar söyleyeceklerim bu kadar hesabı kapatıyorum umarım herşey gönlünüzce olur

Son düzenleme:
Ama meralin yapamadığını da yazanlar çok olmuştu bende bulursam onu sana atayım offf ne kadar lanet bir şey ya gerçekten artık o kadar sıkıldım ki bu durumdan geçsin istiyorum bitsin artık ebru bana neden daha güvenilir geliyor bilmiyorum napıcaz leylak Ebru hocanın 2010-11-12 yıllarındaki yine bu sitedeki tüm yorumlarında çoğu kişi tutturduğunu yazmış bazılarını son kez çağırmış MERAL hoca da 15 veya 17 e yaptırıyorsa 20 bine bir şey kalmıyor ki ikisi de aynı fiyatlarda aşağı yukarı acaba gerçekten hangisi daha başarılı ‍♀ çok rahatsız edici bu süreç gerçekten yorucu ve yıpratıcı oldukça birbirimize destek olalım bu süreçte olur mu leylak Ben muhtemelen eylül veya ekim gibi olacağım 2 sene sonra benim düğün nişan olayları

Bende işte bu yüzden karar veremedim. Bir de herkes geçiçi yaptırın falan yazınca kafam karıştı. O kadar kötü bir ruh hali ki yaptırman lazım ama ne yaptırıcan nasıl yaptırıcan nasıl olacak süreç bilmiyorsun olumsuz tek bir yorum insanı tepe taklak ediyor. İrtibatta kalalım evet olmadı denk getirirsek beraber gide de biliriz sana da uyarsa tabi

Uyar tabii haberleşelim yine sen neredesin hangi ilde yani

İrfan Tarhan diye bir doktor da varmış son kontrole çağırmayan o da olabilir bak

Merhaba kızlar hatırladınız mı beni Durutzehra ben, eski mesajlarımda duruyordur. kasım ayında Turgay Karakaya ya kalıcı ameliyat olmuştum düğünüm temmuzda oldu 4 aylık evliyim şuan her şwy çok güzel gidiyor. Tüm korku endişelerim sadece o günlerde kaldı tabi baya problem yaşadım psikolojik olarak şuan anlatıyorum yavaş yavaş bitti bile sanki. Kendimi toparladıktan sonra yazmak istedim. Pek girmeyebilirim ama her şeyin bir çaresi var korkmayın sakın. Ben doktorumdan memnun kaldım ve öneririm beni tanıyanlar bilir öncesini sonrasını tüm ameliyat fotoğraflarımı atmıştım çok şükür harika oldu ve ilk üç gün ilişkide zorlandık diyebilirim o da olacak artık diyorum. İstanbulda yakın şehirde olanlara Turgay hocayı Kesinlikle öneriyorum Allah ondan bin kere razı olsun. Kalın sağlıcakla

Bak bunu da bir kız yazmış ve hesabı kapatmış ya sanırım Turgay beye olacağım en sonunda sahiden

Benn muhtemelen meral hanıma giderim. Yapıcak birşey yok bazı riskler ihtimaller göze alınmalı . Ama iyi düşünelim iyi olsun olumlu sonuç alıcaz inşallah. Buna inanmak istiyorum

Bende Ebru’ya karar verdim birçok yorumunu okudum buradan zaten aklımda bir o vardı bir Turgay en iyisi ona gitmek benim okulum var ama çok dışarı çıkan birisi değilim bu süreci yurtta atlatmam daha iyi evde hareketlerim kısıtlanır benim bir erkek arkadaşım vardı esasında ebrunun bana yakın gelme sebebi o x kişisi yani sevgilisi ile birlikte olmuştu Antalyadalardı ama ebru hanım için birlikte olduğu kızı galiba Ankara’ya getirmişti çünkü erkek arkadaşım ebru hanımı sosyal medyada takip ediyordu bahsettiği kızlada sonra hikaye attı bende öyle anlamıştımkendi kendime son kontrole çağırsada nedense o bana ayrı güvenilir geliyor sebebi yok ama hislerim sadece ona git diyor

Benn muhtemelen meral hanıma giderim. Yapıcak birşey yok bazı riskler ihtimaller göze alınmalı . Ama iyi düşünelim iyi olsun olumlu sonuç alıcaz inşallah. Buna inanmak istiyorum
Merak tutturamıyor bir çok yorumda tutmadığıma dair yazılar var sakın gitme ben turgaya oldum şuan 23. Günüm bekliyorum 45. Günü sonra ilişkiye giricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…