Vajina daraltma ve kalıcı kızlık zarı dikimi

Evleneceğin kişiyle paylaşacaksan neden ameliyat oldun ki kendine mi güvenmiyorsun? Bir daha ilişkiye girmeden duramazsın diye mi yaptırdın anlamadım ben seni??

Sanane ? Sen bilgin varsa cevap ver yoksa konuşma kızı aşağılayıcağına bilgin varsa konuşsaydın. Ayrıca evleneceği insan çok mu bekaretini korumuş olacak? Kadın yapınca ahlaksız erkek yapınca normalleştirenler yüzünden bu kız tecavüze uğradığını söyleyememiş zaten. Ayrıca neyin kandırması eşler geçmişlerini birbirine anlatmak zorunda değiller kız tövbe etmiş Allahla kulun arasına sen mi giricek ve yargılayacaksın? Biraz haddinizi bilin konuşurken insanları nasıl kırıp onlarda nasıl hasar alacağını bilerek konuşun. Senin benim başıma gelmeyeği ne malum????? Söylesene?

Öff defolun gidin ya bi kadın yapınca ahlaksız demedim neden kandırıyor birini çok mu etik ? Bıktım bu çifte standartdınızdan başka yerlere çekmeyin ya kötü niyetlisiniz ya algı da problem var ben bekarat denen saçma olayin kadın -erkek için de problem olmasını çağ dışı buluyorum.
Benim başıma gelmez benim ilişkilerimde böyle mal adamlar yok başka yerde Duygu mastürbasyonu yap. Ağlama. Hadi.😏

X