Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

aslında hazır değilim.. ama yinede merak ediyorum işte ..

düğündaş istiare ne demek ,ben cok mu cahilim ya bende yatsam mı anlatsana bana azıcık ?

göz kırpmak mı o nasıl oluyodu ki hatırlayamadım. böyle bişey miydi kii

24 ağustos rabbim nasip kısmet ederse tatlım

gelin ayakkabı pudra pembesi olcak dimi? ayy daha gelinlik alcan, eşyaların, eviiiiin, dğün stresi, kaynana derdi, damat tripleri amaaaannnnn:111::111:

düğündaş istiare ne demek ,ben cok mu cahilim ya bende yatsam mı anlatsana bana azıcık ?

canım mesela kendimden örnek vereyim. benimkinle evlenmeye karar verdik biz. bende benim için onunla evlenmek hayırlı mı değil mi diye namaz kılıyosun önce. sonra bi duası var onu okuyosun. kimseyle konuşmuyosun bunu yaptıktan sonra. sonra sağ mı sol mu hatırlamıyorum tam. o tarafına dönüp yatıyosun. niyet ederek. sonra rüyanda beyaz yada yeşil görürsen hayırlı siyah yada kırmızı görürsen niyetin hayırsız oluyo tatlışım..

hımm bizim nikahımız oldu ama yine de yatsam mı merak ettim ya :44:

ayy benim doğum günüsüüümmmm
gelirsin benim düğünde kutlarız o zamann
gelin ayakkabı pudra pembesi olcak dimi? ayy daha gelinlik alcan, eşyaların, eviiiiin, dğün stresi, kaynana derdi, damat tripleri amaaaannnnn:111::111:
kız gebertirim seniiii. kaynanamın maşallahı var damat benim triplerimi çekiyoo eşyaları beğendim. eve bakma aşamasındayım. gelinlik dediğinde bi günlük iş. amaaaann ne kadar kolaymış bee şimdi farkettimm. boşuna kasıyomuşum kendimii

hayır tatlım. senin yatılacak bi durumun yok. kafanı karıştırma. olumsuz olursa boşanacan mı adamdan
Cnm yatma bence. Olumsuz bişey görsen boşanıcakmısın hayır. O yüzden girme bu işe derim ben.

hayır tabi ki kızlar ama gercekten hakkımda hayırlısı mı değil mi merak ettim ben sadece olmaz mı diyorsunuz

Lan bahar kıza nasıl yardımcı oluyon gözlerimm yaşardııı
Renitsam sen bakma bu deliyee
banane bana göz kırpıştırmasıııın
KIzın içini kararttın ya. Vazgeçiçek senin yüzünden
hahahahha. bak bakim onda o göz var mııı

dmi yaa. gelinlik dediğin nedir ki , hemen beğenirsin zaten milyon gelinlik içinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…