Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

yok canım şuanda görüşmüyoruz. babama kendisi söyledi zaten . 2 hafta görüşmedim onunla en sonunda buradaki arkadaşlarında desteği ile karar aldık ve o gitti konuştu bu haftasonu babamla. babam kızdı tabi ama beklediğim kadr tepki göstermedi sanırım etkiledi babamı bir şekilde ama hayatta olan hiçbi akrabam artık yapmıyor bu işleri vs demiş. babamda şuanda bunu araştırıyor ama onun içinde nekadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum ben tek kızıyım onun hep herşeyin EN güzelini isterdi bnm için.
ama seviyorum işte hemde çok :s
oda seviyor bundanda eminim. buyüzden bi orta yol bulmalıyız diye düşünüyoruz. ama o günden sonra hiç görüşmedim onunla birdaha. :s

Baban ne kadar gönülsüz olsa da sen isteyince eminim verir. O yüzden herşey sende bitiyor. İnş en doğru kararı verirsin güzelim. Bununla ilgili istihareye yatmayı düşündün mü hiç?

Kötü şeyler yaşıyorum boncuğum
İçşmdn hiç bişey gelmiyo hem fiilen hem ruhen çöktüm
Aman sen aynı kal özünden taviz vermee
kendni saldın iyice toparlan bi an öncee.
aaa dpğru reklam var öyle. Ama benim nickin kahramanı Ay Savaşçıları diye bi çizgi film çıkardı çocukken TRT1de. Ordaki kedi luna

ımm ımmmm,bilemedim bn oniiii.
ama bana göz kırpmaa:18:

Baban ne kadar gönülsüz olsa da sen isteyince eminim verir. O yüzden herşey sende bitiyor. İnş en doğru kararı verirsin güzelim. Bununla ilgili istihareye yatmayı düşündün mü hiç?

canım konuşmanızı böldüm kusura bakma da. görünce dayanamadım. kendinle ilgili konularda istihareye yatmak pek olumlu sonuçlar vermiyormuş. ben de denedim tecrübeyle sabit yani. başka birisinden rica etmek daha doğru sonuçlar veriyo yani

Hmm bu konuda aslında pek bilgim yok. Öğrendiğim iyi oldu. Sağ ol güzelim.

Hmm bu konuda aslında pek bilgim yok. Öğrendiğim iyi oldu. Sağ ol güzelim.

yardımcı olabildiysem ne mutlu şekercimm. ama bende inanırım istihareye falan. sonuçta peygamber efendimiz de sürekli yatarmış. zorda kaldığımız durumlarda başvurulacak en mantıklı şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…