Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bunu bende bilmiyordum. hatta denedimde. ama birşey görmedim zaten . :s

Sana tavsiyede bulunuyorum ama ben istihareye yatmaya cesaret edemem. Biliyorsun hayırsız bişey görürsen ilişkini kesmen gerek.

ben ilk başlarda yatmıştım. kötü görürsem hemen bi fikrim olsun diye. ama sadece çok kötü uyandığımı hatırlıyorum. yani nefesim daraldı kendimi kötü hissettim uyandım .. ama birşey görmedim .. o bi anlama geliyormu bilmiyorum açıkcası :s
birşey görmezsen kalbini dinle derler ama :s

Bilmiyorum ki cnm. Dediğim gibi pek bi bilgim yok bu konuda. Sen hep dua et. Rabbim hayırlısını ver diye. Elbet Allah sana yardım eder.

Sana tavsiyede bulunuyorum ama ben istihareye yatmaya cesaret edemem. Biliyorsun hayırsız bişey görürsen ilişkini kesmen gerek.
evet bende bi kez denemiştim ilişkimin başında bişey göremedim. sonra bi büyüğüm kendimin doğru göremeyeceğini söyledi. bi daha da cesaret edemedim.

eyvah eyvahh
ııııııı hemen konuyu değiştiriyoruuummmm
balayına nereye gtceksiniz
daha gelinliğim yok evim yok sen balayı diyon yaa ööff beee aklıma getirdin yineeee:84::84::84:

evet gördüm sonradan .. geriden geliyorum biraz
rica edeyim annaneme bakim. umarım görür birşeyler.
kötü olursa ne yapacaksın hazır mısın böyle bişeye canım. iyi düşün öyle karar ver.

nihahahha. bidaaa bana göz kırpıştırcan mııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…