Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

samsunlyum evliyim 1,5 yaşında oğlum var çalışıyordum ocak ayında ayrıldım işsiszlikten bunalımdayım :KK43:( ayrıca patronla mahkemelerim var falan falan.. bir dokun bin ah işit cinsindenim:KK70:

Yavrunu allah bağışlasın cnm. Hiç bunalıma girme iyi tarafından bak tadını çıkar ne güzel oğluşunla vakit geçiriyosun. Patron tazminatını vermedi galiba. Bak evde boş vaktin olunca patrondan intikam planlarını da rahatça yapabilirsin.:KK47:

gelirsin benim düğünde kutlarız o zamann:KK16::KK16:

kız gebertirim seniiii. kaynanamın maşallahı var damat benim triplerimi çekiyoo eşyaları beğendim. eve bakma aşamasındayım. gelinlik dediğinde bi günlük iş. amaaaann ne kadar kolaymış bee şimdi farkettimm. boşuna kasıyomuşum kendimii :KK9::KK9::KK34::KK34:

ahhh canlarımm. gözlerim yaşardı. sayenizdee ben bu deliye krşı dimdik durabiliyorummm. sağoluunn.. vaaroluunn. öpüyorum sizi çokk:KK54::KK54:
Gelirim kurtlandım baharla döktürürüzz :KK52:
banane bana göz kırpıştırmasıııın :KK53::KK53:

hahahahha. bak bakim onda o göz var mııı:KK52:

dmi yaa. gelinlik dediğin nedir ki , hemen beğenirsin zaten milyon gelinlik içinden :KK53:
Kanka bende gözkırpıştırmayı sevmiyom valla aynen senin gibi düşünüyorum bozuluyorum :KK34: :KK52:
Bide canım kelimesi hep samimiyetsiz geliyoo :KK52:

o kürek var ya o küreeekkk :KK53: ..
şaşanın ağzına vururken kırıldı :KK33:

Yemeğe gitmişsin,hadi afiyet olsun löp löp et olsuuun sana :KK53::KK53:
ben o kürekle varyaaa.... noktaları sen tamamlaa. ayrıcanaaakkk diyetteyim veee kilo verdimmm:63::63:
hahahh dua mı beddua mı belli değil:KK1:
dost mu düşman mı belli değil dimi kuzucum yaa. dışlasak mı nee:KK1::KK1:

hımm tamamm :26::26:
yola gel deli etme beniii. bundan sonra ben ne dersem o :KK20:

Gelirim kurtlandım baharla döktürürüzz :KK52:

Kanka bende gözkırpıştırmayı sevmiyom valla aynen senin gibi düşünüyorum bozuluyorum :KK34: :KK52:
Bide canım kelimesi hep samimiyetsiz geliyoo :KK52:
gel CANIM oynarız ne güzell:KK1::KK1:

ben o kürekle varyaaa.... noktaları sen tamamlaa. ayrıcanaaakkk diyetteyim veee kilo verdimmm:63::63:

dost mu düşman mı belli değil dimi kuzucum yaa. dışlasak mı nee:KK1::KK1:

yola gel deli etme beniii. bundan sonra ben ne dersem o :KK20:

gel CANIM oynarız ne güzell:KK1::KK1:

Düğünü konyada mı yapcenizz balkesliii :KK52:

X