Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

samsunlyum evliyim 1,5 yaşında oğlum var çalışıyordum ocak ayında ayrıldım işsiszlikten bunalımdayım ( ayrıca patronla mahkemelerim var falan falan.. bir dokun bin ah işit cinsindenim

Yavrunu allah bağışlasın cnm. Hiç bunalıma girme iyi tarafından bak tadını çıkar ne güzel oğluşunla vakit geçiriyosun. Patron tazminatını vermedi galiba. Bak evde boş vaktin olunca patrondan intikam planlarını da rahatça yapabilirsin.

ahhh canlarımm. gözlerim yaşardı. sayenizdee ben bu deliye krşı dimdik durabiliyorummm. sağoluunn.. vaaroluunn. öpüyorum sizi çokk
Gelirim kurtlandım baharla döktürürüzz
banane bana göz kırpıştırmasıııın

hahahahha. bak bakim onda o göz var mııı

dmi yaa. gelinlik dediğin nedir ki , hemen beğenirsin zaten milyon gelinlik içinden
Kanka bende gözkırpıştırmayı sevmiyom valla aynen senin gibi düşünüyorum bozuluyorum
Bide canım kelimesi hep samimiyetsiz geliyoo

o kürek var ya o küreeekkk ..
şaşanın ağzına vururken kırıldı

Yemeğe gitmişsin,hadi afiyet olsun löp löp et olsuuun sana
ben o kürekle varyaaa.... noktaları sen tamamlaa. ayrıcanaaakkk diyetteyim veee kilo verdimmm
hahahh dua mı beddua mı belli değil
dost mu düşman mı belli değil dimi kuzucum yaa. dışlasak mı nee

hımm tamamm :26::26:
yola gel deli etme beniii. bundan sonra ben ne dersem o

Gelirim kurtlandım baharla döktürürüzz

Kanka bende gözkırpıştırmayı sevmiyom valla aynen senin gibi düşünüyorum bozuluyorum
Bide canım kelimesi hep samimiyetsiz geliyoo
gel CANIM oynarız ne güzell

Düğünü konyada mı yapcenizz balkesliii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…