Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hayırlısı olsun canım bak düzelmeye başladı herşey gördün mü. karansarlığa gerek yok. dua et sadece. senin için hayırlı olanı nasip etsin rabbim. en önemlisi bu

Tatlım özel değilse konu ne acaba? Merak ettim.

in akrabalarından böyle bır olay cıkmaz cnım yaa.

hatırlatta bi ara güleyiiimm
heheheh gülmezsen gülme cokda tın

Heeee evettttt
alalım da koca yok bnm onu napcaz

selam cnm

napıosun yavru haber varmı görusmelereden?

Tatlım özel değilse konu ne acaba? Merak ettim.

ilk yazdığım yazıyı kopyaladım sana

tekrar yazmak zor geldi şimdi .)

kızlar.. aslında hikaye çok uzun ama kısa kesmeye çalışacağım. bu benimki kilisli. bizde karadenizliyiz. bilen bilir kilis kaçakcı yeridir. babam duyar duymaz çok karşı çıkmıştı kilisliler kaçakçı olur ben kaçakçıya kız vermem bilmemne diye.benım babam çok önem verir dikkat eder böyle şeylere. bende benmkine sordum ozamnlar dha cicim aylarımızdı. sizde kaçakçılık varmı diye. bana yok dedi. bizim ilişki bayağı ilerledi.bende babamı zor bela ikna ettim.ilişkimiz bir yıllıkken bunu ailemle tanıştırdım. bize ymeğe geldi babamın merhabadan sonra çocuğa ilk sorusu kilisliymişsin sen sizin orda çok kaçakçı olur varmı sizdede oldu düşün. oda çok çekindi kızardı doğru öyledir aslında ama bizde yok bilmemne flan dedi. ve ben cuma günü öğrendimki bu çocuğun babası bayağı sabıkalı bi kaçakcıymış hatta bi ara kırmızı bültenle aranmış yurtdışına kaçmış falan hapisten kaçmış 2 defa. 5defada hep girip çıkmış. en sonuncusundada 40yıllık girmiş hapse ve en son girişinn 5.yılındada hapiste ölmüş. bana babam yurtdışına giderdi sürekli o yüzden onunla pek hatıram yok yurtdışında öldü vs demişti. ben bu çocuk için defalarca babama rest çektim babam ısrarla sabıkaları varsa vermem dedi hep yok yok dedim salak gibide hiç araştırmadım ne dediyse inandım araştırma gereği bile duymayacak çok güveniyordumki. bana açıklayacaktım sana ama baban öyle ilk görüşmede sert konuşunca çok çekindim birtürlü anlatamadım faln fişmn.kafamda ellibin soru. yok neden gizledi bizim 4 ay sonra nişanımız var nezaman söyleyecekti daha nekadar saklayacaktıki.babam bunu duysa zaten beni keser hemde haklı çıktığı için çokkkkkk üstüme gelir.birsürü özür bilmemne bende şuan için görüşmek istemediğimi söyledim kafam allak bullak ..

Ay cnm ya çok zor. Biriyle evlenirken ailesiyle de evlenmiş oluyosun iyi düşündün mü? Biliyorum ki senin de isteyeceğin en son şey ailenin yüzünü yere eğdirmektir. Baban eşinin ailesi için kaçakçı denmesini hiç hazmedebilir mi? Bunun için kendine göre haklı sebeplerle itiraz ediyordur. Sen sevginden emin misin herşeye göğüs gerebilir misin? Belli ki o da babasının yaptıklarından utanıyor.Çocuğa da suç yüklememek lazım, babasının yaptıklarının cezasını niye o çeksin ama ama işte.. Şu an durumunz ne görüşüyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…