Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ailen ne diyo bu duruma önemli olan o. benim babam uzun süre nişanlı durmanı istemiyorum dedi. nişanı yaptık hemen düğün hazırlıkları başladı o yüzden. annene falan bi danış bence. bende senin gibi düşünüyodum çünkü. bi gören olur adı belli olsun diyodum. o zaman düğün de olacak hemen dediler

3 yıl nişanlılık dönemi için biraz uzun olabilir sanırım :s sorumlulukların artmasından dolayı .. askerden hemen önce nişan yapmanız daha mantıklı geldi bana

Evet bende bu yüzden korkuyorum. Ama çevre için nişan olsun istiyorum. 3 yıldır geziyoruz. Millet laf yapmaya başladı

Aslında babam pek istemiyodu. 3-4 ay içinde herşey olup bitsin diyodu. Ama annem tedirgin olmaya başladı. Babam gece de çalıştığı için genelde haberi olmuyo dışarı çıktığımdan Annemde bu yüzden artık gerilmekten bıktım nişan olsun çıksın benden diyo

bizimkilerin düşüncesi hayırlısı olsun canım. nişanlılık dönemi zor oluyo ama aklında bulunsun. aileler işin içine giriyo sonuçta. arada kalıyosun çoğu zaman. ilişkimiz yıpranmaz diyosan bekleme boşuna. ama o ihtimali de unutma
günaydın morinciiicim

hahah yrim sini rentsaam
öpp beni recepp yi beni recepp

BİR GELİŞME YOK CANIM. BEN SORAMADIM malesef soramamda zaten. annemle konuşmuşlar evet. sürekli söyleniyormuş ben en başından anlamıştım dedimde inkar edildi falan diye . polis arkadaşları var babamın onlara vermiş soyismini aratmaları için. muhtemelen bugün babama bilgi verirler birşey yok diye. umarım .. aslında asla istemiyor farkındayım ama en azından onun bir suçunun olmadığının farkında. eğer hayattaki akrabalarında birşey yoksa istemeye istemeyede olsa razı olacak sanırım :s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…