Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

evet canım inş rabbim nasip kısmet ederse

sizin de başınızı ağrıtıyoruz dimi. görmemiş gibiyiz yaa gelinlik mobilya düğün

yok kuzucum baş ağrıtmak değil insan çok özeniyor o yüzden ben konuya katılmıyorum kusuruma bakma

istanbulda yaşamıcak canım

hemen düğündaşımın yerine cevap vereyim kırmızı burda oturmıcak. fransa gelini olcak. burda oturup minicik evlerle başı dertte olan benim :26:

yok kuzucum baş ağrıtmak değil insan çok özeniyor o yüzden ben konuya katılmıyorum kusuruma bakma

istanbulda yaşamıcak canım

yaa inan bende öyleydim. ben bide evcil bi insanım gezip tozmayı sevmem. millet evlendikçe nasıl özeniyordum anlatamam. ama işte herşeyin bi vakti zamanı varmış. rabbim sana da hayırlı zamanda hayırlı bi insanla evlenmeyi nasip etsin inşallah canımcım

aminnn canım inşallah 2 bçuk yıllık ilişkm var ama daha zamanımız var okullar biticek falan derken :26:
çoook varrr

hemen düğündaşımın yerine cevap vereyim kırmızı burda oturmıcak. fransa gelini olcak. burda oturup minicik evlerle başı dertte olan benim :26:

tamam canım şimdi oldu bencede kutu gibi evlerde inan bıkkınlık geldi artık eşyalarım sığmıyo mutfağımı görsen 3 kişi duramaz sıkılır çıkar 3. kişi o derece allah mutlu etsin kırmızı arkadaşımızı kocaman evlerde

fıstıklar sanırım dün ben evlenme teklifi aldım sanırım diyorum çünkü resmen birden nikahı yapalım sevdiklerimizinde olduğu bir kutlama yapalım sonrasında aynı gün dedi :) ben son günlerde böyle düşünüyorum deyiverdi benimki varmısın diye sordu birde öyle şakasına böyle şeyleri söyleyecek biride değil bende olur dedim olacakalrı size yazarım kızlar :))

tebrik ederim canım ben hiç evlenme teklifi almadan evlendim ahh ahh hep sorarım kendi kendime nasıl bir duygu acaba diye nasıl bir duygu acaba arkadaşım bu

aminnn canım inşallah 2 bçuk yıllık ilişkm var ama daha zamanımız var okullar biticek falan derken :26:
çoook varrr
benimde 2 buçuk canım. 3 olduğunda evli olcaz inş. geç olsun güç olmasın boşver.. sevdikten sonra herşey boş

bende kiralık ev bakıyorum fiyatlar uçmuş. biraz da pimpirikliyim banyo şöyle olsun mutfak böyle olsun derken bulamıyorum. napcam bilmiyorum yani. allah yardımcımız olsun istanbulda. beğendiğin hiçbişeyi alamıyosun

tebrik ederim canım ben hiç evlenme teklifi almadan evlendim ahh ahh hep sorarım kendi kendime nasıl bir duygu acaba diye nasıl bir duygu acaba arkadaşım bu

saol canım :) vallaha bu bana evlenme teklifi etti yuppiiiyle hani la benim evlenme teklifi törenim arası giden gelen zihin karmaşası bendeki hahaha :) seninki nasıldı? bu arada yuvan mesut olsun inşallah cnm:)

tebrik ederim canımm rabbim devamını getirsin inşallah

hic deme be canım inan artık usandım.geçen bi ev baktık çamaşır makinesini koycak yer yok düşünebiliyo musun yuh yani ya..insan yaşıcak nasıl yapıosunuz o evi yamuk yumuk odalar mı dersin karanlık odalar mı dersin duvara bakan pencereler mi dersin aman allahım kabus gibi evet allah yardımcımız olsun tatlım.sende inşallah gönlüne göre bir ev bulursun

saol canım :) vallaha bu bana evlenme teklifi etti yuppiiiyle hani la benim evlenme teklifi törenim arası giden gelen zihin karmaşası bendeki hahaha :) seninki nasıldı? bu arada yuvan mesut olsun inşallah cnm:)

biz 4 yıl çıktık sonra evlendik ama bizim çıkma sürecinde hep evlilikten konuşuluyodu o yüzden sürpriz olmadı amaa amcası öyle bir sürpriz yaptı ki düğünü tam 1 ayın içinde yapmak zorunda kalmıştık (bize sormadan düğün mekanını kiralamış )

bu arada canım allah tamamına erdirsin hep mutlu ol inşallah :)

Son düzenleme:

bnm bi 5i blur herhalde askerlk iş güç derken

inş canım. bi tane var gibi. yarın bakmaya gidicem bakalım. inş olur ankastre mutfağı falan var. ben memurum adam memur lafını duyunca hemen atladı zaten saftirik bilmiyo ki bi dünya kredi borcum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…