Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

tazminat vericekler gibi ama bakalım cuma gününe kadar çalışcakmış ayı tamamlayıp son maaşını vericekler..ailesinin de borçları var yoksa başka bi sebep yok manevi olarak çok destek oluyolar Allah razı olsun o konuda haklarını ödeyemem..Rabbim seninde yardımcın olsun çok zor..bide zaman az kalınca ister istemez stres oluyo insan,en ufak şeyde bana patlıyo benimki ama napim alttan alıyorum...Allah sağlık huzur versin para pul çalışınca kazanılır..bizimkiler çok şanslı senin benim gibi destekçileri var :)

nişanlıyım canım hatta resmi olrak evliyim de ama illk birkaç yıl düşünmüyoruz bakalım Rabbim herkesin gönlüne göre versin cok istiyorum bi kızım olsun :)

evet canım yaa cocuk iyi hoşta herşeyi düzene oturtmadan çocuk yapmak biraz garip gelıo haklısın bekleyin bencede insallah allahım cok güzel bi kız nasip eder sana hehe bak dua edıorum senin için

kız allah ne yapsın seni hehhe. Bende tosunum diince oğluşun var sandım :d neyse olsun sevgili de bi bebek sayılır. Erkeklerin hepsi bebekten farksız değilmi :d
daha sevgılım degıl ama sevgılı olamadan b.k yoluna gdıyodu dun yemekten =))
uuuu çok sert =)
kapıları fılan yumrukluyorum kendımı odaya kıtlıyorum fılan ıyı oluyo yanı =) zırlıyorum bıde butun sınırım bosalıyor

ben bankacı değilim canım ya genel müdürlükteyim. genel müdür yar asistanıyım. yinede olduğum pozisyon için verilen maaş çok çok azz..

evet Allahıımm. bizim eski komşumuz vardı. evlere çok ses geçiodu. rahat rahat duyuyordun herşeyi. 3 yaşında bir kızı vardı. kızı sürekli döverdi. yavrum annee annee diye ağlardı. yüreğimiz dayanmıyodu ağlayışlarına. en sonunda dayanamadım kapısına gittim. yazıktır yapma die. kadın benim üstüme yürüdü sana mı sorcam doğurduğum çocuğu döverken die. :S bende polise şikayet etmiştim. İşte Allahın işine karışılmaz tabi ama, kimine verio böle yapıo kimiside evlat diye yanıp tutuşıo.Rabbim hayırlsını versin...[/QUOTE]

Ayyy kıyamam ya 3 yaşında melek o yahu ne anneler var (anne demekte ne kadar doğruysa artık) Ben evlatlarımın düşen bir tel saçına üzülürken bunları duyunca kahroluyorum. Allah herşeyin en iyisini bilir ama herkes anne olmamalı sadece hakeden olmalı bence

ahhhhhh ahhhhhhhh bende istiyom ama gene erkek olacak dıye korkuyom ama napalım oda evlet oda evlat
doğru söyledin arkadasım valla haklısın ama işte kız bir baska oluyor
evet canım yaa cocuk iyi hoşta herşeyi düzene oturtmadan çocuk yapmak biraz garip gelıo haklısın bekleyin bencede insallah allahım cok güzel bi kız nasip eder sana hehe bak dua edıorum senin için
oyyyy sagol canım benim

ahh kalbim delisin delisinn

iyi bari tazminat versinler en azından okadarda cani olmasınlar. anladım cnm bizim hesap sizinkiside. zaten benimkisinin babası yok anneside terzi elinden geldiğinc eişte bizde eylülde söz nişan bi arada yapacağız allah izin verirse. aynen çok şanslılar :):)

öle demee ama yaaa ben erkek cocuklarını coook sevıyorum olsuun :) neolursa olsun hepsi can :)

valla bende aynı şekilde korkuyorum aslında bi tane daha düşünüorum ilerde ama oda erkek olurda bunun ki gibi yaramaz olursa die. oysa ki hamile kaldığımı öğrendiğimde ve ondanda öncesinde hep yalvarırdım allaha oğlum olsun die

ben bankacı değilim canım ya genel müdürlükteyim. Genel müdür yar asistanıyım. Yinede olduğum pozisyon için verilen maaş çok çok azz..
dogrudur cnm ya ıns ıyı bı ıs bulursun

doğru söyledin arkadasım valla haklısın ama işte kız bir baska oluyor

oyyyy sagol canım benim

ahh kalbim delisin delisinn
bılıyosunmu tosunda cok asabı dun bırını dovuyodu
bıkerede bn onu kavga ederken gordum zor ayırdılar

Ayyy kıyamam ya 3 yaşında melek o yahu ne anneler var (anne demekte ne kadar doğruysa artık) Ben evlatlarımın düşen bir tel saçına üzülürken bunları duyunca kahroluyorum. Allah herşeyin en iyisini bilir ama herkes anne olmamalı sadece hakeden olmalı bence[/QUOTE]

işte hakedenlerde nasıl uğraşıyorlar yazık

işte hakedenlerde nasıl uğraşıyorlar yazık [/QUOTE]

Evet maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…