Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bnm tosun dun yemekten etkılenmıstı =) yanakları kıpkırmızı olmustu tıpı kaymıstı yavrucagın

hayırdır kız ne yedide nanişleri kızardı bebişinin :)

Hoşgeldin. Afiyet olsun, yarasın tosununa
Hoopp burdan da bir oğlun olduğunu anlamış bulunuyorum Allah bağışlasın

eveet yaramazmı yaramaz bir tosunum var :))amin cümlemizin yavrusunu bağışlasın.

ayy imrendim sana darısı başıma canım afiyet olsun tosunun :) yerim ben onu

saol canım benim. allah isteyen herkese evlat nasip etsin. bambaşka bir duygu çok şükür biz tadtık bu duyguyu.

halkbankası genel mudurlukte sadece 1000 t maas yuhhhhhhhhhhhhhhhhh
bosunamı okuyorum bn ya kac yıllık mezunsun sen cnm ?

ben iki yıllık büro yönetimi mezunuyum şuandada işletme 4. sınıfta açıktan okuyorum cnm . aynen öyle bankadaki tüm asistanlar böyle isyanlardayız yani. zaten bu aralr iş bakınıyorum ufaktan ama işsiz kalmaktanda korkuyorum iş yokki doru düzgün

saol canım benim. allah isteyen herkese evlat nasip etsin. bambaşka bir duygu çok şükür biz tadtık bu duyguyu.

allah bağışlasın canım .allah tüm isteyenlere nasip etsin.ben sözlüyüm bakalım hayırlısı çok istiyorum. şimdi bakıyoruz haberlerede gündemdekileri görmüyonuzmu biri 9.kattan atıyo biri dogurup buzdolabına koyuyo neler neler allahım ölelerine vermesin cocuk falan kıyamam valla nasıl bir anneliktir cok üzülüyorym insan haberleri izlemekten korkar oluoo.

ben geldim kızlaaaar..ya az önce kötü bi haber aldım nişanlımı işten çıkarmışlar zaten bekliyoduk böyle bişi ama düğüne 1,5 ay kaldı yapılır mı bu bize dua edin nolur Rabbim hayırlı kapılar açsın..

evet ya maaşlar cok dusuk malesef

cnm üzüldüm yaa düğüne 1,5 ay kala acımasızmış işverenleri. ama allah yuva kuranın yardımcısıdır herzaman inşallah daha hayırlı bir kapı açacaktır size.

kötü olmuş canım ama üzülmeyin Allah bi kapıyı kapatır bir kapıyı acar umarım daha güzel bir iş bulur

prosss sana kızgınım diyorum hiiiç umrunda değil hatunun yaa

neden ama askım yaa:18:

hayırılısı olsun cnım ya umarım hayırlı bır ıs bulur yenıden ozel olmasa neden cıkarttılar kı neden beklıodunuz ynı tazmınat falan almıycakmı rahatlatırdı yınede sızı

İnşallah daha güzel bir kapı açılır nişanlına üzülme bizde yaşamıştık aynışeyi nişanlıyken eşimin çalıştığı yer kapanmıştı.
Omuz omuza verir üstesinden gelirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…