Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

toprak@
mesela bnm annem bn 5 yasındayken kardesımı dogurdu ondan sonra bnmle hıc ılgılenmedı okula bıle tek gdıp geldım hatta okulun ılk gnu babamın gdecegını dusundum agladım babamdan tokat yemıstım hıc unutmuyorum o gunu

kızlaar alakasız olacak ama birşey soracağım. malum daha bugün üye oldum ... birisi benim yazdığım konuyu alıntı yaparak ona bir cevap verdiğinde bununla ilgili bildirim nereye geliyor bulamadım. takip etmek zor oluyorda :)

bu konuyu abonelıklere alacaksın ordan takıp edersın yenı mesajları ...
Ustte sagda secenekler-abonelıklere ekle den yapabılırsın ...

hadi yaa. benimde kuzenim güngörende güngören belediyesinin orada hemen. her haftasonu oradayım yani komşuu :)

:) bende çeyizime bişiler bulurum ümidiyle haftanın 3 4 günü belediyenin oralara gidiyorum:) biliyosun büyük bi cadde mağazalar falan ..hemde yürüyüş yapmış oluyorum..ay ne güzel ya,görüşürüz belki bi gün

Kesinlikle haklısın hazır olmadan olmaz zaten. Ben hep 2 çocuğum olsun isterdim. Oğlum doğdu ikinci için en az 4-5 yaş ara veririm derken kızım sürpriz yaptı kaçak bir kızım var Şimdi araları 2 yaş ve bence iyi de oldu.

Bu arada kardeşimlede aramda 10 yaş var annem hep sakın benim kadar ara verme sil baştan çok zor oluyor derdi
Kardeşimle yaş farkımız çok o erkek ama bizde sizin gibi o kadar yakınızki ben hep kardeşim için 3. çocuğum ama en yakın dostum can yoldaşım derim
Allah herkesin gönlüne göre versin

gülüm yani annen hakkında yorum yapma hakkına sahip değilim bişi diyemicem. neden böle yaptığına dair... ama yani hiç bi anne evlat ayırmaz diceemm bizzat şahit olduklarım var.. ben evlat ayırma korkusundan değil yetememekten korktuğum için doğurmak istemiorum şuan. yoksa biriyle ilgilen ötekini atmam söz konusu dahi olamaz. ben hamileliğimde bile her tekmesinde hüzünlenip ağlayan bi anneydim. ama dediğim gibi biri hasta olur öteki düşer ne biliymm yaw kapasitem yetmez arkadaş

yaw sorma zaten geçenlerde benimde bi kaçak yolcu var sandım ödüm patladı hehehe. allahtan yokmuş bişi eşim çok istio ve komplo kuruo sürekli. bi kaza kurşununa gitmezsek iidir

valla tatlım büyütcek olan sensin :) o yüzden uygun zamanı buldunmu hic gecikmeden bi prenses getir dünyaya .evetya cok tatlı oluyolar iki yandanda baglıyolar saclarını anneleri ayy ısırasım geliyo

aynen bizde oradan çok alışveriş yapıyoruz ama genelde kıyafet. ay evet ya görüşürüz belki güzel olur :)

yaw sorma zaten geçenlerde benimde bi kaçak yolcu var sandım ödüm patladı hehehe. allahtan yokmuş bişi eşim çok istio ve komplo kuruo sürekli. bi kaza kurşununa gitmezsek iidir

Herşeyin hayırlısını dile canım
Ama kaza kurşunlarıda ayrı bi heyecan oluyo
Ben öğrendiğim o ilk günü ölürüm yine unutamam

anladım ben senın demek ıstedgını canım bn kendı annemın marıfetını anlattım sadece =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…