Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Ayyy kıyamam ya 3 yaşında melek o yahu ne anneler var (anne demekte ne kadar doğruysa artık) Ben evlatlarımın düşen bir tel saçına üzülürken bunları duyunca kahroluyorum. Allah herşeyin en iyisini bilir ama herkes anne olmamalı sadece hakeden olmalı bence

işte hakedenlerde nasıl uğraşıyorlar yazık :KK43:[/QUOTE]

valla öyle evlat büyütmek öyle zor ki. ama okadar güzel ki. ne gece uykusuzluğun ne doğumdaki o çektiğin acılar yavrunun bir damla gözyaşının yanında yok olup gidiyor. ama Allahın sınama şekli işte kimine verip sınıyo kiminede vermeyip. hatta elinden alıp sınıyo. yarabbimm sen yavrularımıza sağlıklı uzun ömürler nasip ett :) ay analık duygularım kabardı yine gözlerim doldu :))

valla bende aynı şekilde korkuyorum aslında bi tane daha düşünüorum ilerde ama oda erkek olurda bunun ki gibi yaramaz olursa die. oysa ki hamile kaldığımı öğrendiğimde ve ondanda öncesinde hep yalvarırdım allaha oğlum olsun die :KK70:

Canım allahım sağlıklı versinde bebeklerin hepsi güzel yaa belkide kız olur nerden biliosun yaş aralıklarını çok açma tatlım bence çok geç olmadan bir kardeş daha olsun tosuna :) birlikte büyüsünler.ama insallah kız olur.bir erkek bi kız en güzeli dimi:)

işte hakedenlerde nasıl uğraşıyorlar yazık :KK43:

valla öyle evlat büyütmek öyle zor ki. ama okadar güzel ki. ne gece uykusuzluğun ne doğumdaki o çektiğin acılar yavrunun bir damla gözyaşının yanında yok olup gidiyor. ama Allahın sınama şekli işte kimine verip sınıyo kiminede vermeyip. hatta elinden alıp sınıyo. yarabbimm sen yavrularımıza sağlıklı uzun ömürler nasip ett :) ay analık duygularım kabardı yine gözlerim doldu :))[/QUOTE]

Amiinnnn inşallah

işte hakedenlerde nasıl uğraşıyorlar yazık :KK43:

valla öyle evlat büyütmek öyle zor ki. ama okadar güzel ki. ne gece uykusuzluğun ne doğumdaki o çektiğin acılar yavrunun bir damla gözyaşının yanında yok olup gidiyor. ama Allahın sınama şekli işte kimine verip sınıyo kiminede vermeyip. hatta elinden alıp sınıyo. yarabbimm sen yavrularımıza sağlıklı uzun ömürler nasip ett :) ay analık duygularım kabardı yine gözlerim doldu :))[/QUOTE]

Allahım sana bağışlasın yavrunu canım benim

Canım allahım sağlıklı versinde bebeklerin hepsi güzel yaa belkide kız olur nerden biliosun yaş aralıklarını çok açma tatlım bence çok geç olmadan bir kardeş daha olsun tosuna :) birlikte büyüsünler.ama insallah kız olur.bir erkek bi kız en güzeli dimi:)

valla henüz cesaret edebileceğimi sanmıyorum. bi aklım seninde sölediğin gibi ikisi bir arada büyür çıkar dio, bi aklımda bu biraz büyüsün gece uykularına doy öle doğur diyo :KK70: anam bende bu şans varken üçüz oğlum olur hepside birbirinden arsız olur hehehe :KK70: hiç kız çocuğu isticeğim aklıma gelmezdi şimdi kız bebekler görünce heleki böle pembiş elbiseli kısacık giymiş altından bezi görünüo boğum boğum bacaklı nasıl özeniorum onlara :KK70: doğurasım geldi valla hehehe

valla henüz cesaret edebileceğimi sanmıyorum. bi aklım seninde sölediğin gibi ikisi bir arada büyür çıkar dio, bi aklımda bu biraz büyüsün gece uykularına doy öle doğur diyo :KK70: anam bende bu şans varken üçüz oğlum olur hepside birbirinden arsız olur hehehe :KK70: hiç kız çocuğu isticeğim aklıma gelmezdi şimdi kız bebekler görünce heleki böle pembiş elbiseli kısacık giymiş altından bezi görünüo boğum boğum bacaklı nasıl özeniorum onlara :KK70: doğurasım geldi valla hehehe

2 çocuk düşünüyorsan aralarını çok tutmama en güzeli. Tecrübe ile sabittir :KK34:
Zor da olsa bir arada büyüyorlar

öle deme canımya :) annen o senin bazen çileden çıkarsalarda anne sonuçta öyle deme sana bişi olsa allahkorusun en çok üzülcek olan o .ama haklısın arada bende saçımı yolcak hale geliyorum
annemın hıcte umrunda degılım valla allahtan tek dılegım bnm elıme dusmesı bnde onun bana cocuklugumdan berı yaptıklarını ona yapcam haın planlarım var :KK53:

2 çocuk düşünüyorsan aralarını çok tutmama en güzeli. Tecrübe ile sabittir :KK34:
Zor da olsa bir arada büyüyorlar

ya düşünmeye düşünüorumda işte dedim ya cesaret edemiorum. oysa biz 2 kız kardeşiz arkadaş gibi büyüdük. halada çok bağlıyızdır birbirimize can yoldaşımdır. ama oğlan hala uykusu düzene girmedi ne bilim 2 sine birden yetemezsem birine ii bakıp ötekini ihmal edersem yetemezsem die korkuyorum. bakamadıktan sonra doğurmanın ne anlamı var. :KK43:

X