Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

o sevimli köpeğim konusunda herkesin yazdığını itina ile beğenmişsin beni hiiiiiç takmamışsın bile yahu

cnm üzüldüm yaa düğüne 1,5 ay kala acımasızmış işverenleri. ama allah yuva kuranın yardımcısıdır herzaman inşallah daha hayırlı bir kapı açacaktır size.

amin canım bende öyle diyorum belki daha iyi bi iş için sebeptir..ama işte nişanlım tek başına yapıyor herşeyi,aileden destek yok o yüzden çok zorlanıyoduk bi de bu iş mevzusu olunca resmen yıkıldık ama çok ahımızı aldı patronlar,inşallah onlar bin beterini yaşarlar..

kız bnm bebegım degıl tosun manıtam gbı bısey konusuyoruz daha :d

benimde bir kızım olsun Allah'ım nolur :)
tabi önce düğün yapmamız lazım :)

hahahhh :) kime denk gelirse canım patla gitsin
patlıcam valla kafayı yemekten ıyıdır =)

bende bankacılık 2. Sınıftayım 1000 tl maas ıcınmı okuyorum yanı ne ıs yapıyosunuz pekı cnm

bende aynen çok severim.
Nerelıydın
özellikle savanna şarkısı güzel
bnde xerama yı cok sevıyorum dersımlıyım cnm sen nerelısın ?
prosss sana kızgınım diyorum hiiiç umrunda değil hatunun yaa
neden kızgınsın neden nedennnn

ee ne yapıon daha
napım ısyanlardayım

nasıl tatlım iştahı yerındemı bırde kc kg bızımkı cok ıstahsız yanı az yııyo mlesef suan 10 kg

valla gülüm genel manada iştahı yerinde bi çocuk ama sevmediği bişi olursa ki özellikle sebze nuh der peygamber demez ağzını kitler sıpa şimdi gayet aç bi şekilde yedi :) tarhana çorbası yapmıştım sevio onu güp güp götürdü boyu 83cm kilosu 14,500.
seninki 17 aylıkmıydı?

evet Allahıımm. bizim eski komşumuz vardı. evlere çok ses geçiodu. rahat rahat duyuyordun herşeyi. 3 yaşında bir kızı vardı. kızı sürekli döverdi. yavrum annee annee diye ağlardı. yüreğimiz dayanmıyodu ağlayışlarına. en sonunda dayanamadım kapısına gittim. yazıktır yapma die. kadın benim üstüme yürüdü sana mı sorcam doğurduğum çocuğu döverken die. :S bende polise şikayet etmiştim. İşte Allahın işine karışılmaz tabi ama, kimine verio böle yapıo kimiside evlat diye yanıp tutuşıo.Rabbim hayırlsını versin...

iyi düşünün iyi olsun. evlilik öncesi bir sınav bu işte size fırsat. omuz omuza aşarsınız herşeyi. zaten bu yaptıklarının bedelini er yada geç eminim öderler ben ilahi adalete çok inanırım. tazminat aldımı bari bi açığınızı kapardınız.ailedn neden yardım yokki durumlarımı kötü farklı bir sebepmi.
bizde herşeyi sevgilimle tek başımıza yapmaya çalışıyoruz ailelerin desteği pek olmayacak öyle bi deli cesareti ile ikimizde ama allah hepimizin yardımcısı olsun cnm

patlasana ya patla hadi patlasanda görsek
gel öpiim gell

kötü olmuş canım ama üzülmeyin Allah bi kapıyı kapatır bir kapıyı acar umarım daha güzel bir iş bulur

inşallah canım dualarını eksik etme

hayırılısı olsun cnım ya umarım hayırlı bır ıs bulur yenıden ozel olmasa neden cıkarttılar kı neden beklıodunuz ynı tazmınat falan almıycakmı rahatlatırdı yınede sızı[/QUOTE]

sıkıntılar vardı işle ilgili sürekli şehir dışına gönderiyolardı,nişanlımda gitmek istemiyordu ev tadilatta ve kendisi yapıyordu tadilatı,yetiştiremicek diye gitmek istemiyodu..şehir dışına gitmek istemiyo diye bahaneler falan çıkardılar...inşallah tazminatını verirler gerçi çok değil 1 senedir çalışıyodu ama yine bi eksiğimizi hallederiz..

çok teşekkür ederim hepinize,olan oldu artık hayırlısı diyoruz...

bende amedteyim. işteyim çalışıyorum sankı kafa dengimı buldum desem

çok haklısın canım benim ama emin olki allah herşeyi biliyo onları sınıyo bu dünyada.Senin dediğin gbi anne bozuntusu cok ortalıkta ne isterlerki ufacık cocuktan aman neyse canım içimizi karartmayalım allah ıslah etsin hepsini

sıkıntılar vardı işle ilgili sürekli şehir dışına gönderiyolardı,nişanlımda gitmek istemiyordu ev tadilatta ve kendisi yapıyordu tadilatı,yetiştiremicek diye gitmek istemiyodu..şehir dışına gitmek istemiyo diye bahaneler falan çıkardılar...inşallah tazminatını verirler gerçi çok değil 1 senedir çalışıyodu ama yine bi eksiğimizi hallederiz..

çok teşekkür ederim hepinize,olan oldu artık hayırlısı diyoruz...[/QUOTE]

allah hayırlısıyla daha güzel bi iş verir inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…