Hi ldrdnz m?

irna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
6.730
4
yaşadığımız acımasız şu dünyada,caresiz kalıbda,yada haksızlığa uğrayıbda cıldırdığınız oldumu?
arkadaşlar derdinizi deşmek deyil amacım deşarj olmanızı diliyorum.

sakin anında hadi canım insan nasıl çıldırır diye düşünüyorsun ama ben sevdiğim insanların anlayışsızlıklarına ilgisizliklerine saçmalıklarına dayanamadığımda deliriyorum. anlayışsızlık vurdumduymazlık senin yaptıklarının yabana atılması beni delirtiyor. sorun çözme taraftarıyken sorun çıkaran insanlar delirtiyor. hayatımda bir defa sınıra gelmiştim yani şimdi buradan anlatılamaz bir duygu sinir krizi geçirmek çok kötü valla bir kere deliriyorum sandım.

bi keresinde resmen sınıfı yıkmıştım arkadaşlarımın başına Kötü Kazen

hemen hemen her gün çıldırıyorum iki tane canavar var evde ve çıldırmamak imkansız, komşularım, arkadaşlarım ve ailem zaten hala ayakta durmama şaşırıyorlar. Çoktaaannnn Bakırköylük olmalıymışım onlara göre, az kaldı olacak yakında. AMA ONLARI ÇOOOKKK SEVİYORUM

Hergün mutlaka çıldırırım. :Roflol: Yine az önce de çıldırdım. laelaelaelaelaeÇıldırmayı seviyorum. :1hug:Rahatlıyorum çıldırınca.:teytey: Ama içime atmamalı avazımn çıktığı kadar bağırmalıyım.Kötü Kazen

Kötü Kazen Kötü Kazenlaelaelaelaelae evet eşim beni çıldırtmıştı üstüne makas attım laelaelaelaelae
katil oluyordum neyse koltuğa saplanmıştı oh be mapisten kurtulmuştum :Roflol:
katil olmaktanda:teytey:

aslında çok çabuk sinirlenen biriyim..ama çıldırma derecesine henüz gelmedim:))allah da düşürmesin kimseyi

hemen hemen her gün çıldırıyorum iki tane canavar var evde ve çıldırmamak imkansız, komşularım, arkadaşlarım ve ailem zaten hala ayakta durmama şaşırıyorlar. Çoktaaannnn Bakırköylük olmalıymışım onlara göre, az kaldı olacak yakında. AMA ONLARI ÇOOOKKK SEVİYORUM

benim koca danalar var biri 23 diğeri 21 onlar bile cıldırtıyor hemde hergün,herhan tetikteyim şimdi bişey olacak diye,bende seviyorum ama beni çooooooooook üzüyolar.:eek:klava::eek:klava: güçümde yetmiyoki şöyle döveyim.

benim koca danalar var biri 23 diğeri 21 onlar bile cıldırtıyor hemde hergün,herhan tetikteyim şimdi bişey olacak diye,bende seviyorum ama beni çooooooooook üzüyolar.:eek:klava::eek:klava: güçümde yetmiyoki şöyle döveyim.

arkadaşım birgün geliyor o koca danalar yuvadan uçup gidiyor o zamanda keşke yanımda olsalarda üzseler diyorsun koca danalarınla geçirdiğin her anın kıymetini bil sevgiyle kal

ben 2 kere çıldırmıştım. biri amcam yüzünden, 1 i de eşim yüzünden.
amcam babamın üzerine yürümüştü, seni öldürürüm diye(o an ölüyorum sanmıştım.
eşimde sürekli iftiralarından dolayı çıldırmıştım.
ama allah kimseye göstermesin, çok yıkıcı bir şey.

valla bende öyle bir koca var ki çıldırmamak mümkün değil ben hergün çıldırıyorum en sonunda adamı gece uyurken boğucam yani :sm_cool:kafamçokkarıştılülülülülülütatlicadiarzu

En son cumartesi günü çıldırdım sonuç duvarı delen bir bardak ve elimi kesen parçaları tabi o cam kırıklarını ortalıktan toparlamada yine bana kalmıştı ama elimde değildi çıldırmamak.

En son cumartesi günü çıldırdım sonuç duvarı delen bir bardak ve elimi kesen parçaları tabi o cam kırıklarını ortalıktan toparlamada yine bana kalmıştı ama elimde değildi çıldırmamak.

aman allah korumuş canım yaa.gecmiş olsun.

hemde nasıl koca evine 5dk yıkmıştım herşey yerlerdeydi en son bende hastanedeydim:)) porselenciler bayram etmişti o ay.

ben haksızlığa daynamıyorum babamın tarafı çoooook takıntılıdır ve anlayışsızdır hep çıldırıyorum bi laftan 10 anlam çıkartıyorlar ve empati kurmayı bilmiyorlar hep kendileri haklı offfff onlar gibi olmak istemiyorum ..onlara çıldırıyorum zaten çok sinirliyimdir gözüm hiçbirşeyi görmez aynı erkeklerde olan sinir gibi

Mes, delirdin kanımcalaelaelaelaelae

Bende bir kere çıldırdım, evlilik aferesinde, çıldırmak derken sinir krizi diyelim adına. Öyle çok büyük çapta birşey değildi, aralıksız ağlama ve yığılıp kalma gibi.

X