Hi ldrdnz m?

bende birkere çıldırdım sevgilime artık yaptıklarına daynamayacak hale geldim telefonda avazım çıktığı kadar yeter diye bağırdım ve sonra teli kapatarak saatlerce hıçkırarak ağladım :KK43:

Çıldırmak cinnet geçirmek kafayı yemek değilmi.
Aslında şu aralar çıldırdım çıldıracağım.bende benzeri bir konuyu açıp yardım almak istiyordum.
Sebebini tam bilemediğim bazı zamanlarda içime bir fenalık geliyor ve sıkıntıdan daralıyor ve patlıyorum.
İstemeden ve elimde olmadan son zamanlarda eşimi ve çocuklarımı kırabiliyorum,ve nedense ben derdimi anlatmadan onlar beni şip diye anlasınlar istiyorum.belkide delirmek üzereyim ,biliyorum uzmandan yardım almalıyım ama elim bir türlü telefona gitmiyor.İnsan bazen alıp başını buralardan gitmek istiyor.bir hafta yeter tekrar döndüğünde nerdeydin sorusu sorulmamalı.Şimdilik yeter daha yazarsam yazdıkça çıldıra bilirim.

en son dün akşamdı.çocuklara zarar vermeyeyim diye duvarı yumrukladım. elim
hala acayip ağrıyor.ama olsun çocukların canını yakmadım ya benim ki yansada olur.

Bazen ben de içimden diyorum ki; "Ahhh bir bağırıp çağısam da bir delirsem de rahatlasam..."

Ama acılarımı o kadar çok içime atıyorum ki... Maalesef..!:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kafamçokkarıştı laelaelaelaelae hemde defalarca laelaelaelaelaekafamçokkarıştılülülülülülü

hemen hemen her gün çıldırıyorum iki tane canavar var evde ve çıldırmamak imkansız, komşularım, arkadaşlarım ve ailem zaten hala ayakta durmama şaşırıyorlar. Çoktaaannnn Bakırköylük olmalıymışım onlara göre, az kaldı olacak yakında. AMA ONLARI ÇOOOKKK SEVİYORUM

ayy canım ablam benim yerimseniben sen beni evlatlık al ben seni hiç çıldırtmam :1hug:

Genelde sogukkanli birisiyimdir, can sikici bir olaya hemen reaksiyon gösteremem..
Fakat söz konusu sevgilim olunca kiskancliktan cildirdigim anlar mutlaka olmustur ,bunu inkar edemem :p Bazi seylerini cok kiskandigim icin ve o da bile bile yaptigi zaman bazi hareketleri cileden cikiyorum... Al sana patirdi-gürültü-kavga...

Galiba bana farkettirmeden sinirlerimi almışlar.Hiçbir zaman çıldırma moduna girebilecek kadar sinirlenmedim.

daha yeni evliyken (şimdi konunun ne olduğunu hatırlamıyorum)eşim bana bi şaka yaptı.hafif hafif kızmaya başladığımı farkedince espirisini uzattı.garibim bilmiyor o zamanlar çıldırınca nasıl olduğumu.elimdeki çay fincanını bi fırlattım bildiğiniz tuz oldu.o gün bugündür damarıma basmamayı öğrendi.jeyyararada çıldırayım diyorum tııık yok:Roflol:

her zaman soğukkanlılığımı koruyabiliyorum artık.zaten beni çıldırtacak bir şey de yaşamıyorum çok uzun zamandır.herhalde aciz bir hayvana,insana, sevdiklerimden birine zarar verilirse, gözüm döner o zaman.bunun dışında zor.yaklaşık 16-17 yıl önce anneme biri tokat atmıştı ,merdiven boşluğundan adamın üstüne atladım.tabi adam engel olmuş. kendimi zemin katta bulmuştum:)) aslında sabırlı insandan korkmak gerek.

Benim az kalmıştı. Bazı şeyler birikince insan çıldırma noktasına rahat gelıyor. Gercı normal bırı dısarıdan bakınca kesın cıldırmıs derdi ama ben cıldırma noktası dıyım ona :) Asıl çıldıranlara haksızlık olmasın :p

Defalarca... hemde kendime ve etrafa zarar vericek boyutta...

1-Evli olup da cildirmamis olan var mi? ( sayet oyle bir esiniz varsa, Allah bozmasin, dilinizi isirin ve hicbiryerde anlatmayin)
2-calisip da cildirmayan var mi? ( is yerinde en az bir kisi sizi cildirtmadiysa, sektor nedir, eleman ariyo musunuz?

hemde nasıl çıldırdım 2senelık bır ılıskım vardı çok seviyordum ve beni aldattığını hatta o kız için beni terk etmek istediğini öğrenince odasında herşeyi kırdım bununla kalmayıp gözünün önünde camla bileğimi kestim...

normalde sinirli biriyim zaten..bi çok kez çıldırıp sinir krizi geçirmişligim oldu..
bu konumumdan hiç memnun degilim aksine üzüerimden atmak istiyorum fakat bi türlü o sinir benden gitmiyor..

ewt aynen katılıyorum, tabiri caizse ota .oka sinirleniyorum nedendir bilmem, bir psikoloğa ihtiyacım war galiba :kızgın:

hemde nasıl çıldırdım 2senelık bır ılıskım vardı çok seviyordum ve beni aldattığını hatta o kız için beni terk etmek istediğini öğrenince odasında herşeyi kırdım bununla kalmayıp gözünün önünde camla bileğimi kestim...

kafasını kıracaktın,bak bide bileğini kesmiş,yazık değilmi canına.ahhh canıııım yaaaaa.şimdi atlaşmışındır umarım gecmiş olsun.

X