Hi ldrdnz m?

biraz atlattım cnm eskısı gıbı dıılım walla hala o yaptıgımın pişmanlıını cekıorum keske dedıın gıbı onun kafasını kırsaydım:)

kardeşimle bi meseleden dolayı tartışmıştık,benim gözüm okadar karardıki,onada güçüm yetmediği için ne ilac bulduysam hepsini içmiştim.sonrada deli gibi beni kusturmaya calışmıştı.boğazım çok acımıştı.bende az değilmişim yani.:eek:klava::eek:klava:

off şu anda çıldırmak üzereyim az önce eski erkek arkadaşım (Çok üzgünüm çoook Kötü Kazen) tarafından nasıl enayi yerine konduğumu öğrendimm :1no2: off Allah'ım sabır verr senağlama :çok üzgünüm:

üzülme kııs bide sen onaa şöylee adam akıllı bi ders verki anlasın kimle dans ettiğini.:eek:klava::eek:klava:dur onu döveyim

Evet Bikeresinde çildirmiştim Resmen ..karşimdakinin Gömleğini Felan Parçalamiştim Sinirden.Kötü Kazenaslinda Sakin Biriyimdir Ama Demekki Siniri Zorlamiş Karşimdaki.korkun Ulenn Benden.:Roflol:

korktum senden kııız bi çiçek göndereyimde biraz yatış haa ne dersin.a.s.

eskiden çıldırdığım zamanlar üstümü başımı yırtardım, eşime saldırırdım, bağırırdım çağırırdım hatta kendime zarar verirdim. Şuan ise evet gene çıldırıyorum hatta şuan çıldırmış durumdayım tamamen psikopata bağlanmış durumdayım. Ama içten içten yaşıyorum. Sanırım insanlar dışa vuramadıkları zaman içten içten çıldırmaya başlayınca deliriyolar. Yavaş yavaş delirdiğimi hisediyorum.

yok anacım sen yine üstünü başını yırt yeterki delirmede..sen neymişsin kıız.

çalıştığim yerdeki kadına çok kızmıştım...orayı dağıttım çıktım..

:eek:klava:eskiden çıldırınca tişörtümü falan yırtardım(evde)ya da terliği ayağımla nereye giderse fırlatırdım. Sonuç biraz ekonomik açıdan zararlı oluyordu. Artık ne mi yapıyorum adsl aldığımdan beri internete koşuyordum. Şimdi ise bu siteye:enbuyukkk:,hastalık mı yapcak nedir bende bilmem ki:)
ama birkaç haftada bile o kadar çok şey öğrendim ve beni o kadar rahatlatan :kahve:bir site ki keşke her hastalık böyle olsa:çok üzgünüm:

oooo çok çıldırdıgım zaman oldu ama gecenlerde evde kırılmadık esya bırakmadım kendıme gelıp ıcerı gıttıgımde hr yer camdı ben korktum kendımdennnn yaaaaaaaa,,,,,,,,,,,tabı o camları yıne ben temızledım tam rahatlamıısım cıldırıp,,,arkasından bır dunya temızlık öffffff yaaaaaaaa,hadi yine stresss

walla şükür ben daha hiç çıldırmadım. çok sinirlendiğim zamanlar oluyor ama genel anlamada bu okuduklarıma benzer hiç bişey yaşamadım.

walla şükür ben daha hiç çıldırmadım. çok sinirlendiğim zamanlar oluyor ama genel anlamada bu okuduklarıma benzer hiç bişey yaşamadım.

ne mutlu canım sana ya etrafında seni çıldırtıcak kimse yok galiba .

yok allahima sükürler olsunki o duruma gelmis degilim, ama bazen oluyor ki karsimdaki kisiyi girtlakmak isterim yada icimden ...... sayarim:eek: ama ginede sabir dilemek lazim, herseye ragmen bagislamak lazim, kendine hakim olmak lazim, bazende olmuyor istekafamçokkarıştı

şirine yine bilanco sanamı patladı canım yaa.

evet heros haksızlık karşısında insan nasılda yıpranıyor değilmi? helede carasizlik mahvediyor kişiyi,bilirim bütün bunları...

bu acımasız dünyada çıldırmamak mümkün mü?evlenince çıldıracağımdan yüzde yüz eminim..beni şimdiden fazlasıyla çıldırttı bazen adını duymak bile çıldırtmaya yetiyor...

bu acımasız dünyada çıldırmamak mümkün mü?evlenince çıldıracağımdan yüzde yüz eminim..beni şimdiden fazlasıyla çıldırttı bazen adını duymak bile çıldırtmaya yetiyor...

kim kıss sevgilinmi,nişanlınmı? ay yavrum be şimdiden böyleyse,niyeki evlilik düşünüyonuz.iyi hatta çok iyi düşün benden sana anne tavsiyesi,yaşanan yıllar geri gelmiyor.tövbe tövbe baksana adı bile fazla geliyo...

X