Hi bu kadar utanmamtm....

:teytey::roflol::roflol::roflol:süper yaaaa:lepi:bayıldım gülmekten

Bı dönem devlet hastanesınde calıştım.Müdürümüzünde odasına grmek ıcın benım calıştıgım odadan gecılmesı gereklı,bı arkadasım daha var yanımda,bı adam yanındada 2 yaslarında erkek bi bebiş geldı,Müdürün odasına aldık,gelmesini beklıyor müdürün,Bizde cocugu sevıyoruz,odaya doğru bakarak,naber yakışıklı hoşgeldım dedım,babası,bak kızım senı yıne erkek sandılar dedı,ben sasırdım fılan tabı,sonra aldık cocugu yanımıza,yanımdakı arkadasımda erkek sanmış,bende dıyorumkı, baksana basbayağı kız,nasıl erkek sanarsın,guya arkadasa kızıyorum,oysa bende erkek sanmıştım.nyse ben böyle soylerken,kız ıste nasıl anlamadın fln derken,babası ıcerden, o zaman yakışıklı lafını kıme soyluyordun dedı :1shok:

aaa,ağzım acık kaldı,bişeyde dıyemedım,ccugu sevmeyıde bıraktım,hem lafı yedım,hem utandım.. şimdi cınsıyetınden süphe ettıklerımı once soruyo sonra sevıyom kaydirigubbakcemile3

bende dıyorummkı dunden ebrı gıremıyorum bızım hatunlar dokturmustur nasıl yetısıcem sımdı dıye kımseden ses yok hadı ama dokulun yenı gelenler sızlerde lutfen

kimse yokken ben anlatayım barii kızlarr :)
geçen sefer anneannemin bi macerasından bahsetmiş yine ondan bi inciii..
şimdik biliyorsunuz ilk 17 tane şehit vermiştik şırnakta
allah rahmet eylesin hepsini
neyse o dönem millet tepki olsun die
bütün türk bayraklarını evlerinin camlarına balkonlarına asmışlardı
tabi anneannem görüyo bunu dur diyo bende asayım bayrağımızı :1closedeyes:
gidiyo yukarıya terastan alıyo kırmızı bayrağını çıkıp asıyoo balkona
bir iki gün sonra dayım geliyo anneannemin evine bi bakıyo anneannem bayrak asmış
bi hışımla içeri giriyoo
anne sen napıyorsun yaa kafayımı yedin diyoo kötükedihüso
nerden çıktı bu bayrağı asmak diyoo
anneannemde eee oğlum herkes asıyo işte bende asayım demiş
dayımda anne herkes türk bayrağı asıyo senin gibi refah partisinin bayrağını asmıyoo demişş kaydirigubbakcemile3
meğerse sen anneannem bayrağı al kırmızı diye hiç bakmadan as kapatılan refah pattisinin bayrağınıı :roflol:
allahhım yaa kim bilir millet ne düşünmüştürr heee -tatlicadiarzu-
şunlara bak demişlerdir millet ne düşünüp asıyo bunların derdi ne diye delikafadulden

fıstıklar nbr.. ya ben gelmeyeli görmeyeli neler yapmıssınız.. biraz durulmuşmu burası ne...CADIARZU

canlanın bakalım biraz.. ben tekrar gelince güzel güzel gülmek istiyorum....lülülülülülü
lülülülülülü sizleri seviyorum.... yani bombalarımı biriktiriyorum.. gelince patlatıcam... kafam bi rahatlasında...

ama gitmeden hemen bişey anlatim..

dün yine markete gittim.. bi market arabası aldım.. basladım lalala sürmeyegamyoncuiremsu
aburcubur reyonundayım.. etipufflara saldırıcaktım.. market arabasını bıraktım..
eti puflara uzandım.. etipufların hepsi yerde..:1shok: hadi bunla kalsa neyse.. market arabası bozukmus kendi kendine gidiyo oda carptı halleylere....:1shok:
ben şimdi ne yapam ne yapcam diye düşünüyorumkaydirigubbakcemile3... yerde bi dünya etipuff ve halley.. hangi birini toplicam...delikafadulden
arkama önüme baktım reyonda kimse ok.. arabaya yapıştım tam kaçıcam baska reyonadelikafadulden.. arkamdan biri bagırdı:roflol:...
"pişttt bunları toplamadan kaçmak yok" diye.. ben hiç oralı olmuyorum:1closedeyes:.. dahada hızlı sürüyorum market arabasını ucucam nerdeyse.:1closedeyes:.
arkamdan biri koştu bi yapıştı omzuma.. herkesin ortasında başladı söylenmeye
"hanfendi okadar malı yere dökün sonrada kaçın cok ayıp cok ayıp.." diye
ben hala oralı olmamaya kararlıydım ama :1closedeyes: karsımdaki eleman çetin ceviz cıktıdelikafadulden ben ilerliyorum başka yöne bakıyorum yok peşimden geliokafamçokkarıştı
sonra paşa paşa döndümm:çok üzgünüm: hepsini topladım tabi:roflol:
eleman başımda gardiyan gibi ben yerde suçlu gibisırnaşık şey

bitanede ben anlatayım...
eşimle yenı onların memlekete gidiyoruz kışş nasıl soğuk neyse bayram dıye amcası gıle gittik eve donucez eşim kardeşlerı hepsi ayakkabısını giydi ındiler bende çizmelerımı gıydım herkeseı yıaksamlar dedım bide o anda demezmıyım yıne gelın:roflol: dıyee ay amcası çocukları eşi bizi yocu ediyolar bu arada bizimkıler yola düşmuş yeni ben tek kalmışım yenı gelınım de ay nasıl utanmıştım...

ben 5. sınıftayım ozaman iftarı son ders açıyoruz neyse hoca gitti bız sıraları masa seklıne getirdik iftarımızı açtık ama gırgır samata ölüyoz gulmekten yemegınde sonuna doğruu ben koladan baya bı yudum aldım ama hala guluyorum karsımdakı çocugun yuzune bi püskurttum kolayı oda yetmez gibi genzime kaçtı bunumdan geldı resmen kola azımı gözümü siliyorum ama aynı zamandada biz yerlerdeyız gülmekten:roflol::roflol: çocuk bıde gülene kadar bi peçete versene demezmı ay beı durdura bilene askolsun yerle rdeyım dahaa ölece bıraktım çocuğuuu :roflol::roflol::roflol:.....

apperin kıslar:roflol:
Ayy ben bundan sonra rep vermemeyi düşünüorum kıslar.En azından puanım çoğalana kadar:roflol:Geçen bi özel mesaj geldi biri bana kızıosırnaşık şey Nie eksi rep verdin die ay:roflol: Puanım az yha eksi rep verdim sanmışkafamçokkarıştıüüü puanım yok benim abisenağlama:roflol:

ılahııı :roflol: :roflol: bende ole zannetmıstım yaaa :))

bi anı geldi aklıma.
başrolünde kardeşim var.ben liseyi bitirince ilk defa kaşlarımı aldırmaya gittim.geldimi şte.kardeşim benden 2 yaş küçük.neyse.anneme diyorum anne bak kaşlarımı aldırdım filan.neyse efenim.bundan yaklaşık bir birbuçuk ay sonra kardeşim sulu sulu gözlerle abla hep senin yüzünden deyip duruyo bana.(çok sulu gözlüdür.askere gidene kadar herşeye ağlardı.)ne oldu kardeşim diyorum.bakıyo bana gözleri doluyo yine.senin yüzünden işte diyo.sonunda söyledi.neymiş bu beyefendi ben kaşlarımı aldırdım diye ,kendi kaşından dağınık olan yerlerini cımbızla toplamış.yeniden çıkmaya bşalayıncada bana kızıyo.aklı sıra kaşı aldırnca veya alınca birdaha çıkmayacağını sanmış.bana diyo sen kaşını aldırınca birdaha çıkmayacağını sandım seninki aldırdıktan sonra hiç çıkmadı ama diyo ağlıyo.napacam ben die.senağlamasenağlama saf kardeşim deidm.ilk aldırdıktan sonra azıcık ucu gözükse yeniden gidip aldırdım o yüzden uzamadılar dedim.onu duunca ağlamayı kesti.bidaha da almadı sağını solunu kaşlarının:roflol::roflol:

Son düzenleme:
benim hamilelikten dolayı oldu..
ben rezil oldum diye ağlamaya başlayınca kocikte ağladı seni öyle görünce çok fena oldum seni gaybetmeye dayanamam diye öle olunca durum ben sustum eve geldiğimde yüzüm gözüm rimelden simsiyah olmuştu hehe hangisi daha rezil kusmak mı ağlamaktan boyaları akıtmak mı

ayyy bu kola püskürtme anısından bende de var lisedeyim askeri liseden erkek arkadaşım var bi gün cafe de oturuorus karşılıklı anılarından bahsediyo beni aldımı bi gülme kopuyorum ama neyse erkek arkadaşım dedi bi yudum cola al ben safı tamam dedim içerken bişey daha söyledi ben olduğuuuu gibi üstüne fışkırttım ağzımdaki colayı üstü başı her tarafı cola oldu çocuğun ve askeriyede yasak biliosunuz pis dolaşmak okula bile bahçelerden kaçarak girmiş çocukcağızz
ayy ne pisim yaa lülülülülülü

:roflol::roflol::roflol:
:asigim::asigim::asigim:
ayy seni yerim beennnnnŞeniza.s.

lise 1 ya da 2 deydim,beyaz gömlek giyiyorduk o zaman
ben de regl olmuşum ama yani öyle böyle değil...ped değiştrmem lazımdı hocadan izin istedim wc ye gitmek için,neyse gittim,eski ped de öyle bir yapışmış ki çamaşıra sanki zamkla tutturmuşum,caaaart diye çekerken olduğu gibi o bembeyaz gömleğime yapışmasın mı delikafadulden delikafadulden
ön tarafım tamamen kıpkırmızı,sınıfa gitsem oLmaz,gitmesem bütün bi ders tuwalette duramam ya o halde

neyse allahtan okulda nolur nolmaz diye yedek kıyafetlerin olduğu bir oda vardı oraya gittim yeni bir gömlek aldım,eskisi aynen çöpe laelaelaelaelae

bi giyim magazında çalışıyordum her hafta sonu olunca böyle bir grup genç gelirdi ama her hafta faklı kişiler
arkadasla konuşuyoz dedim bunlar kesin asker okadar anlaşılıyorlarki asker oldukları bir grup halinde yürüyorlar sag sol sag sol diye vuruyorlar ayaklarını sanki askeriyede yürüyüş yapıyorlar=) alışmışlar garipler çarsı izninde bile öyle yuruyorlardı=)

ılahıı sen cok yasa emıı olaya bakk saskınn. :roflol: :roflol:

eee alısmıs kudurmustan beter demısler dımı ama a.s :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…