Hi bu kadar utanmamtm....

bizim istanbuldaki eski evimiz otobana bakiyordu. annem de balkonda oturup etrafi seyretmeyi cok sever. yollarin buz tuttugu bir aksam annem nescafesiyle disariyi seyrediyordu. bir araba durmus otobanda, iki adam arabadan inmis bir seyler konusmuslar ve uzaklasmislar. adamlarin durdugu noktada da bir seyler sallanip duruyor bariyerlerin orda. :bbo:

annem hemen bizi cagirdi. adamlarin oraya yarali bir adam attigini soyledi, hatta bakin adam el salliyor diyor. gecenin karanliginda secmesi zor ama cidden bir seyler el salliyor sanki. biz isiklari yanip sondurmeye basladik ki adam onu gordugumuzu anlasin diye. bir yandan da el salliyoruz. hemen polisi aradik falan, babamlar da otobanin o tarafa gecmeye calisiyorlar adami kurtarmak icin. biz bu arada hala el salliyoruz evin ordan cunku adam durmadan el salliyor. neyse babamlar zor bela gittiler, otobandan o buzlu yollardan karsiya gectiler. sonra ellerini sallaya sallaya geri geldiler. allah allah diyoruz adami biraktilar geliyorlar. :uhm:

meger o iki adam cop poseti atmislar otobana, ve o sallanan sey de adam eli degil, cop posetinin acikta kalan yeriymis. ruzgarla beraber sallandikca biz de adamin biri el salliyor sanmisiz. annemin dedektifligi bizi butun komsulara rezil etti, hele o isiklari kapatip acmamiz. el sallamamiz tam bir felaketti :roflol: :roflol:

ben de bi gün sabah saat 10falandı.arkadaşımı arıyım dedim
numarayı çevirdim biri çıktı uykulu uykulu "mehtap evde mi" dedim
tlfdaki kadın da uykudan uyandırmışım herhalde sakin sakin "hee mehtap evde or..pu" dedi bana
ben çok oldum tabii:1shok: nee kim hınk en sonunda "sensin o be gerizekalı" diyip kapattım
neye uğradığımı şaşırmıştım be
hiç böle bişi gelmemeişti başıma

:1shok: kim ki acaba o kadin canim?

ayy bunu okuyunca aklıam bişeyy geldii yazmadan duramamm kaydirigubbakcemile3
15-16 yaşındayken yeni telefon almışım o zamanlar
telefonu yatarken hap başımın ucuna koyuyorum
neyse saat gece 3 te telefonum çaldıı
açtım efendim dedimm
karşıdan bi erkek sesiii
sesim çok kalın geldi galibaa
enişşteeee uyuma sakınn geliyoruzz dediii -tatlicadiarzu-
bende uyku sersemi tamammm deyipp kapattım telefonuu :roflol:
artık enişte allahlık uyudumu kaldımıı delikafadulden

yanlış numara çevirmişim

kıslar konu taşınmış ve geyik olmuş
bide başlık değişmiş nedense
yellenince hiç bu kdr utanmamıştım diye
kim yaptı bunu be ne saçma:bbo:

ayy cicikız sen bugün beni öldürecen gülmektenn :roflol::roflol::roflol:

yaf buraya yazan herkes sanki yellenme hikayesinimi anlatmış ne alaka yaa yellenincee çok utandım falan :dilcikar:
hayret bişeyyy

ne olmus burayaaaakafamçokkarıştı
kim yellenmiş nankafamçokkarıştı
hadi taşındı konu.. başlıgı kim degiştirdi anlamadım....yani konu sahibi kusmustu.. yellenmek nedemek..kafamçokkarıştı

iyi hoş ama ben sevmedim bu başlıgı.. normalde görsem yanaşmam bile başlıga:1closedeyes:.. bence başlık sadece "hiç bukadar utanmamıştım" olarak kalmalıydı.senağlama. Sarissa konu sahibi olarak bişeyler yap.senağlama . =(

bende bu konuyu arada okurum gülmek için
az önce bakarken bu başlığı gördüm tabi bilmiyorumda anaa bi yellenmeye iki konu birden açılmış ne ayıp dedim
sonra konuya girinceanladım durumu hakkaten olmamış kaba kaçmış arkadaşın başlığı daha güzeldi

lisede okurken cuma günü akşam üzeri arkadaşlarla lisenin bahçesine basket oynamaya gitmiştik. bayağı geçmiş vakit okulun hizmetlisi bahçe kapılarını kilitlemiş benim 2 katım diyebirlirim tabi benimde yükseklik korkum varrr..... arkadaşlarım geçti diğer tarafa ben kaldım yaaa tamam ben sana yardım ederim dedi arkadaşımın biri cesaretlendirecek ya beni. elimden tuttu itti kaldırdı bişiler yaptı ben kaldım mı kapının tepesinde bir bacağım bir tarafta biri diğer tarafta ağlıyom annemi getirin annemi getirin gerekirse itfaiyeyi çağırın ben kalıcam burada en son nasıl oldu bilmiyorum 45 dk sonra indirdiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…