Hi bu kadar utanmamtm....

Ben doğma büyüme Bakırköylüyüm..e.. Bakırköy de malum..her mahallenin bir delisi vardır..
Ben ve ablam annem -babam çalıştığı için evde yanlız kalırdık akşama kadar..

Ben ilkokul,ablam lise ye gidiyo o zamanlar..
Bir gün kapı çaldı..aşağıdan zile basılmış,merdivenlerden bir amca sesleniyo..
kızııım ben geldim,ben..diye...
Ablamla ben de adamı görünce baştan tereddüt ettik,sonra benim akıllı ablam"ya..bu adam annemin Afyondaki dayısı"" dedi ve adamı içeri aldık..
1-2 saat oturduk,adama çay yaptık..
ama pek konuşmadık çünkü adam bi tuhaftı,bu mahalladen otobüs geçip geçmediğini soruyodu bize devamlı biz de geçmiyo dedik ama sonradan anladıkki bu adam annemin dayısı Sabri dayı değil..:roflol::roflol:
bildiğin deli...
Hemen babamı aradık..babam geldi okuldan (öğretmendi rahmetli babacım..)
Adamı aldı,çıktılar ama biz ablamla önce korktuk sonra da gülmekten yarılmıştık......:roflol::roflol:

Ben doğma büyüme Bakırköylüyüm..e.. Bakırköy de malum..her mahallenin bir delisi vardır..
Ben ve ablam annem -babam çalıştığı için evde yanlız kalırdık akşama kadar..

Ben ilkokul,ablam lise ye gidiyo o zamanlar..
Bir gün kapı çaldı..aşağıdan zile basılmış,merdivenlerden bir amca sesleniyo..
kızııım ben geldim,ben..diye...
Ablamla ben de adamı görünce baştan tereddüt ettik,sonra benim akıllı ablam"ya..bu adam annemin Afyondaki dayısı"" dedi ve adamı içeri aldık..
1-2 saat oturduk,adama çay yaptık..
ama pek konuşmadık çünkü adam bi tuhaftı,bu mahalladen otobüs geçip geçmediğini soruyodu bize devamlı biz de geçmiyo dedik ama sonradan anladıkki bu adam annemin dayısı Sabri dayı değil..:roflol::roflol:
bildiğin deli...
Hemen babamı aradık..babam geldi okuldan (öğretmendi rahmetli babacım..)
Adamı aldı,çıktılar ama biz ablamla önce korktuk sonra da gülmekten yarılmıştık......:roflol::roflol:

ılahııı delı sabrı dayıı olmuss haaa :roflol: :roflol: her gordugun ak sakallıı deden mı sımdı senınnn? lülülülülülü :roflol: :roflol: :roflol:

hamileliğimin 4,5 ayına geldim
bana etraftan soruyorlar ..tuba çocuğun canlandımı diye canlandımıdan kasıt( hareket ediyormu) demek miş bizim buralarda öyle derlermiş meğer..ben ne demek istediklerini anlamıyordum ..acemiyim ya
eşime sordum böyle böyle soruyorlar ...doktora gidince soralım dedim eşimde tamam dedi
ultrasyona girdikten sonra sorduk...doktor bey çocuk canlanmışmı?..diye dr ..bize
çocuk zaten canlı olur...bi daha niye canlansın demezmi
nasıl rezil olduk ...dr de kıs kıs gülüyor çok utanmıştık.

bi keresindee dedemler bizdeydi.dedem wc ye girmiş kapısını aralık bırakmış
wc de klozet şeklinde banyoda.ben kapı açık olunca direk daldım
bi de ne göriyimmmmm:1shok: dedem wcde oturuyo
ayhh şeyy ıhmıhh oldum açmamla kapamam bir oldu
Allahtan bişiy görmedim yanii
dedem de hemencecik çıkıverecektim ondan kapatmadıydım dedi
karşılıklı olarak utandık delikafadulden

ay bi kere de küçüktüm baya
salonda misafirler vardı.iki dk wc giriy dedim herkes otururkene.
nys girdim.babamla yanındaki adamın sesleri kapıya dogru yaklaştı
babam adama wc nin yerini gösteriyo
konuşurken dalmış wc de biri var mı yok mu bakmadan patdanak kapıyı açmaz mı :eek:
hemen geri kapadı tabi bu sefer üçümüz de utandık :))
bide wc alaturkaydı :))
iyi ki de küçüktüm
büyüyünce geçtidelikafadulden

günaydın kızlar yoğun hafta sonundan sonra geldik yine iş başına .Hafta sonu hep güldüm anlattıklarınız aklıma geldikçe.Bu arada hafta sonu biraz alış veriş yapalım dedik çocuklara.doğum günleri de yaklaşıyor.Mağazalarda gezerken bir ara Efe elimi bıraktı özgürlüğün tadını çıkarıyor paşam.Zıplaya zıplaya dolaşıyor mağazada.Anne baba hiç umrunda değil korkuda yok aldı başını gidiyor.Eşimle dedik bırakalım uzaktan takip edelim bakalım ne yapacak.Epey uzaklaştı bizden.Sağı solu biraz kurcaladı şapkalardan taktı.Ayakkabıların olduğu kısma gitti. Ayakkabılarını çıkarıp ayakkabı denemeye çalıştı beceremedi.Ayakkabılarıda orada bırakıp çoraplarıyla mağazayı sildi.Hala bizi aramıyor ama.Sonra oyuncaklar dikkatini çekti oradan birkaç araba alıp kasaya yöneldi çocuğum.Kasadaki bayana elindekileri verdi arka tarafı işaret ederek ısrarla birşey söylemeye çalışıyor.Artık ayakkabı mı istedi bilemiyorum.Sonra bayan paran varmı bunları almak için deyince biz aklına geldik çocuğumun sağa sola baktı ''anne yok, baba yok, anne ditti ,baba ditti ,paa bitti ,paa yok dedi.kasiyer kucağına aldı bu sefer benim öpüşme delisi oğlan başladı kızı dudağından öpmeye kız kafasını çeviriyor bu zorla kendine çeviriyor öpüyor öpüyor kız para sordukça bu öpüyor paa yok, paa bitti diyor kasiyer önce şaşırdı sonra gülme krizine girdi bizimki zorla sıkıştırıyor kızı.Sonra eşim Efe diye seslenince biz bekledik bize koşup gelir diye ama nerde babasını görünce paa paa baba paa demez mi.Eşim diyor ,valla Derya Efe'den bize hayır yok anlaşılan güzel kızı buldu parasıda olsa aramayacak bizi eşşeksıpası baksana yaptıklarına..

yavrum sen git düğün hazırlıklarını yapsana.
gelinlik kızın (böyle derler değil mi) ne işi var k.k da
yok mu hiç işin.
git dantel mantel ör kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile

ehehheehe kız anacım ben herşeyimi hallettim çeyizimi bile dizdim,nikahım bile oldu bi düğünüm kaldı hepinizi beklerim valla...a.s.

günaydın kızlar yoğun hafta sonundan sonra geldik yine iş başına .Hafta sonu hep güldüm anlattıklarınız aklıma geldikçe.Bu arada hafta sonu biraz alış veriş yapalım dedik çocuklara.doğum günleri de yaklaşıyor.Mağazalarda gezerken bir ara Efe elimi bıraktı özgürlüğün tadını çıkarıyor paşam.Zıplaya zıplaya dolaşıyor mağazada.Anne baba hiç umrunda değil korkuda yok aldı başını gidiyor.Eşimle dedik bırakalım uzaktan takip edelim bakalım ne yapacak.Epey uzaklaştı bizden.Sağı solu biraz kurcaladı şapkalardan taktı.Ayakkabıların olduğu kısma gitti. Ayakkabılarını çıkarıp ayakkabı denemeye çalıştı beceremedi.Ayakkabılarıda orada bırakıp çoraplarıyla mağazayı sildi.Hala bizi aramıyor ama.Sonra oyuncaklar dikkatini çekti oradan birkaç araba alıp kasaya yöneldi çocuğum.Kasadaki bayana elindekileri verdi arka tarafı işaret ederek ısrarla birşey söylemeye çalışıyor.Artık ayakkabı mı istedi bilemiyorum.Sonra bayan paran varmı bunları almak için deyince biz aklına geldik çocuğumun sağa sola baktı ''anne yok, baba yok, anne ditti ,baba ditti ,paa bitti ,paa yok dedi.kasiyer kucağına aldı bu sefer benim öpüşme delisi oğlan başladı kızı dudağından öpmeye kız kafasını çeviriyor bu zorla kendine çeviriyor öpüyor öpüyor kız para sordukça bu öpüyor paa yok, paa bitti diyor kasiyer önce şaşırdı sonra gülme krizine girdi bizimki zorla sıkıştırıyor kızı.Sonra eşim Efe diye seslenince biz bekledik bize koşup gelir diye ama nerde babasını görünce paa paa baba paa demez mi.Eşim diyor ,valla Derya Efe'den bize hayır yok anlaşılan güzel kızı buldu parasıda olsa aramayacak bizi eşşeksıpası baksana yaptıklarına..

Ayyy yirim yirim yirim onu bennn:1hug: Ay maşallah Allah bağışlasın..Walla acaip sewesim geldikaydirigubbakcemile3.Benim yerime mıncıkla öp olur mu?:eek::asigim:

Bu arada kıslar hepinis rep vermişsiniz:eek:Çok saolun canlarım yha a.s.
Ama ben o sözleri rep almak için sölemedim biliyosunuz dimi:eek::eek:Tekrar teşekkürlera.s.

Du gitmeden bitanede ben anlatıyım:
Dün arkaşımla eve doğru geliyoduk..Yanımızdan bi çocuk geçti.Arkadaşım (hiç huyu değildir)_üff bea diye laf attı çocuğa:1shok:..Ay ben dumur oldum beklemiodum tabi..Çocukta şaşırdı bize bakıo tip tip..Bide ordaki kadınlarda duydu..Cxcx walla rezillik yha..Bide bayan olcan:1shok:Bu kızı ewlendirme zamanı gelmiş anlaşılankaydirigubbakcemile3

yenıden giyim magazasında çalıştıgım anımlarımadan anlatayımkaydirigubbakcemile3

arkadasım eda ile kat yapıyoruz yenı datıgılan eşyaları katlıyoruz düzgüncene=)
giriş kat bayan ust kat erkek reyonu..biz giriş katta kat yapıyoruz üst kattan böyle sırma saçlı bi çocuk iniyo arkamızdan geçio eda arkasından '(bebek konuşması gibi) AY AYYY UZUN UZUN SAÇLAYIDA VAAMIŞŞTTTAA,GÜZEL GÜZEL ONLAYADA BAKMISSSTAAAA,NEKADAY GÜZELDE GÖZÜKÜYMÜŞTEEEE YEYıM YEYıM "DEDı ADAM TAM DIŞARI ADIMINI ATARKEN DUYDU SANIRIM..döndü adam edanın yanına geldi.. ben tabı 90derecelik bi ters açı ile direk kasaya yanında bende varım çünkü yanarım utancımdan=)
adam edaya geldi çok sevdin sanırım saçlarımı vereyim istersen dedi eda ık mık ses yok kızardı adamın duyacagını hiç aklından geçirmemişti çünkü=) eda da hiç böyle bi kız değildir yani=) çocuk güldü eda ben size dememiştim dedi adama döndu oda gitti adam da arkarasna baktı güldü gittikaydirigubbakcemile3
ama biz tabi mosmor olduk gülmektensırnaşık şey

babam düsüp kolunu kirmis,acilen ameliyata aldilar,bende yurt disindayim tabi göremiyorum ama nasil merak icerisindeyim.neyse ablami aradim hastanenin nosunu ver diye oda dedi direk santral cikiyor,ordaki cocuga dersin odayi baglar dedi,ne diye sorcam dedim oda kirik cikiki bagla dersin dedi.ben aradim santral cevap verdi,ben direk kirik cikiki baglarmisin bak yurt disindan ariyorum tel de fazla bekletme dememle beraber cocuk bir bagirdi
abla sendemi yaaa,ne kirik cikigi ortopedi ortopedi demezmi ben telde dumur bir vaziyette hicbirsey diyememistim.birde yurt disindan ariyorum diyorsun,ayip yaa.:eek:

Bi gun erkek arkadasımın evıne gıtmiştim,aılesı yengesı abısı... fılanda var tabı.yemek yendı sofrayı kaldırıyorum bende.yiğeni vardı 5 yaşlarında fılan.:eek:klava:
ben eğilirken popoma vurmaya başladı,boyu oraya yetıstıgı ıcın cekıl fılan demeye calışıyor sandım.şakkıdıNyse dıkkate almadım,mutfağa gıttım,tekrar geldım salona,bu aynısını tekrarladı.Tek torun oldugu ıcınde baya üstüne düşüyolar.Bana vurdugunu gördüler tabı ama herkes yanlış anladı,Dur oğlu yapma aa napıyosun .. seklınde konusmalar olunca cocugun nıyetı değişti tabı.:1shok:
Herkes bana elliyo dıye dusundu,oysa ben cocuk dıye hiç aklıma getırmemiştim,sonra herkes kahkahayı kopardı tabı,utadım,bişeyde diyemedım.kafamçokkarıştıHıncımı cocuktan aldım ama,bı daha yaparsan döverım senı dedım herkesın ıcındekötükedihüso,bendende cekınıyodu tabı,resmı davranıyodu,sonra konusmaya bıle cesaret edemedı :eek:klava:

Öğretmenliğe ilk başladığım yıllardı .Servis otobüsünde popo üstü düşerek , merdivenleri bu şekilde inmiştim :))) Çok utandım ama öğrenci kızlarım yardıma koşarak hiç gülmemişlerdi .Tabi arkamdan ne yaptılar bilemiyeceğim :)))

kızlar benimki biraz komik aslında
geçen sene eşime çok kızmıştım azcık tartışmıştık bende onu çatlatana kadar gıdıklamaya başlamıştım
eşim yeter kusacam bak diyor ben inanmıyorum tabiii
güldürmeye devam ettim
oda neeeee eşim bir baktım kendini yere yattı baya kötü oldu
ben hala numara yaptıgını sanıyorum inanmıyorum
sonra bir baktım eşim bir koşu kendini lavaboya attı
tabiki kustu o zaman gerçekten çok üzülmüştüm
wc.yi temizlemeside bana kalmıştı
buda bana çok kötü bir ceza olmuştu...

arkadaşlar...benim bu gün ,,,başıma gelen bir şeyi anlatacağım
oğlum halının üzerine su döktü...bir sürahi kadar
bende hemen internetten girdim bizim buralardaki halı yıkama salonunun tel ...no ...sunu almak için
acele ediyorum...bir telefon numarası buldum aradım....
bir adam çıktı...ben (halı yıkama salonumu dedim)adam bana
( yok abla halı saha burası...halı saha ) dedi:roflol:

yaaaa kelimenin tek anlamıyla harikasınızz ama 170 sayfa okuyacak zamn yok uykum geldii :))) ama okuaycagımm yaa cook datlusunuzzz

ayy canım eşim, ne zaman kussam o temizler. ben kendi kusmuğumdan bile miğdesi bulanan tekrar tekrar kusan biriyim.gözlerimi kapatırım hep. bi keresinde eşimin midesi bulanmıştı koştu banyoya.bende peşinden.sonra bi kaçışım varki.adamcağızı tek başına bıraktım. yine bişey demedi :KK70::KK70:

kızlar birde ben küçükken bi komşuya gitmiştik annemle.kadın anlatıyodu anneme. ayağı kayıp düşmüş.tepsinin üstüne hemde. artık çıplakmıymış ne hatırlamıyorum çocukluk.afedersiniz, şeyi tepsiye denk gelmiş. şişmiş morarmış.annemde doktora git dedi. o da utanırım, doktor sorarsa ne diyeyim.tepsinin üstüne mi düştüm diyeyim demişti. ben çok korkmuştum.hala aklımda kalmış.

okudukça aklıma geliyor valla.babamın utanç hali.
babam arabayla sanayiye gitmişti. arabayı park etmiş. gitmiş neyse dönmüş geri. anahtarı arabaya sokuyo yok açılmıyo araba.uğraşıyo bayaa bi.sonra evi aradı kardeşimde yedek anahtar var.dedi kardeşim anahtarı alıp şuraya gelsin.canım babacım kardeşim gelene kadar 1 saat filan uğraşmış kapıyla. heralde hırsızlar kurcalayıp bozdu kilidi diye düşünüyo.neyse kardeşim gitmiş babamın yanına.
arabanın başına gitmiş babam karşı tarafta duruyo baba gelsene diyo. babam bi bakmış plakaya.bizim araba değil. meğer bi saattir başka birinin arabasını kucalıyomuş.
eve bi geldiler öldük gülmekten.iyikide arabanın sahibi gelip sen ne yapıyon arabama demedi diyo.karakollara düşerdim valla diyo. çok gülmüştük yaa.zaten kardeşim gülmekten zor anlattı.

X