Hi bu kadar utanmamtm....

herkesler uyumus iyigeceler....................................

Son düzenleme:
Ufağım daha,bıze bı akrabamız gelmış,bızden sonrada bıyere uğrıcaklar,ıkı tane kızları var,bende onlarla gıdıyım dedım anneme,nasılsa arabaları var,dönerken benı eve bırakırlar.Kızlarla oynarız dıye..

Arabada giderken kadın dönü arkaya eşine anlatıyo guya bu varya dedı benden bahsederek arabaya binmenın ucuna geldı,yanı arabaya bınmek ıcın geldı bızle.

Sanarsın araba yenı icat edilmiş bitek bunlarda var.Hiç sesimi cıkartmadım,oysa araba degıldı aklımdaki,öylede bı utandım ki,savunmamıda yapamdım artı zaten küçüğüm..

Nerden baksanız 15 yıl geçmiş,hala cıkmamış ıcımden... okadar koymuş bana yaw senağlama

bir gün yine annemle bir yere gidiyoruz..
otobüse bindik...şimdi oturmadan önce koltuğun kolunu kaldırırız öyle otururuz.ya
kolu kaldırmaya çalıştım kalkmıyor...meğer sabitmiş şanssızlık bu yaa
benim annemde bayaa kilolu bir kadın yazık annem uğraştı kolu kaldıracağım diye kalkmıyor düz girmeye çalıştı giremiyor...arka arkaya girmeye çalıştı giremiyor neyse pozisyon aldı zar zor yan ..yan girdi
ama bende dahil olmak üzere herkes gülüyor arkamızda bir jandarma vardı baktım adam gülmekten katılmış...işin aslı çok komik bir görüntü olmasına rağmen ben çok üzülmüştüm

Ayy sen yazınca aklıma geldı.Doğum gunumde siyah bı elbıse gıymısım topuklu ayakkabılar fılan,pek bı şıkım havalıyım.ve lunaparktayım kaydirigubbakcemile3

arkadasım var yanımda erkek,gondola bınek dedı ok dedım.Tam adım attım,popom sığıpta gecemıyorum içeriye,sıkıştım sankı orda,bneımde kalçalarım dolgundur bıraz,allahım zorluyorum zorluyorum yok :1shok:

En son yan sığabıldım,rezıl olurum dıye arkamada bakamıyorum,nysekı arkadasta caktırmadı sırnaşık şey

günaydin herkeze..topigi dün kesfettim ve yemin ediyorum cenem tutuldu gülmekten..

gece bile bazi arkadaslarin anlattiklari aklima gelince kikirdadim,hatta esim ne oldu diye sordu:)

ben lokumu uyutup gelicem hadi döktürün bisiler dahaaa,topigi acarken bile gülüyorum

napstiniz siz bana ayol:))))

çiçeği kafasına atsaydın:)

anammmm hatunlar uyuyomusunuz loooo
akşam yatmak bilmezler sabah kalkmak bilmezlerrr :roflol:

anammmm hatunlar uyuyomusunuz loooo
akşam yatmak bilmezler sabah kalkmak bilmezlerrr :roflol:

oyle oluo valla bacımm napcann.bırakıp yatamıosun kı Allahtan dun kımseden ses cıkmadı da gozum arkada kalmadan uyudum :roflol: :sm_cool: hepıcınıze meraba kızlarrr ooo cogalıoruz valla desenıze.yok ole hazıra konmak sureklı yazılanları okumakk bacılarr ıkı okuycan bı yazıcan ona gore haaaa klava: elımdekıyle kosturmayın bakım benı arkanızdan hııııııııııııı :içelim: hade bakemmm

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
rebel__black__000, asi2222

kız asııı kalmısısz bı ıkımız ecısle bucusss. nerde bu mıllet yaaa

biraz önce aklıma geldi ben ilkokul 5. sınıfım
öğretmenimiz her gün sorar ..çocuklar...nasılsınız.. işte nevar ne yok gibi şeyler.
çocuğun biri yerinden fırlayıp..öörrrtmeniiim ..dedi öğretmenimiz...efendim oğlum ne vardı dedi
örtmenim...tilki kız kaçırdı dedi
ben ne dedim...tilki kızmı kaçırdı.....etrafıma bakıyorum benden başka şaşıran yok
allah allah...bir tuhaf oldum
emin olmak için öğretmenimize sordum..
öğretmenim ....tilki kızmı kaçırmış? nasıl olmuş hocam?..böyle bir şey nasıl olur ? bütün sorularımı sıraladım...o esnada ..bütün millet yıkılıyor...öğretmenimizde...bana ..ne yani tilki kız kaçıramazmı diye soruyor..bir taraftanda krize girmemek için kendini zor tutuyor......neyse söylemir etrafımdakilere soruyorum ...nasıl kaçırır diyorum...hiç kimse ..öğretmenimizde dahil olmak üzere bir şey demedi..millet tadını çıkarıyor tabi...teneffüste birisi söyledi artık...kızıııım tilki dedikleri hayvan değil insan. insan sadece adamın lakabı tilki dedide benim jeton düştü

Bidenelerim napyonusa.s.

1 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir delikafadulden bune yafs benden başka kimse yok bu saatte cx cx kaydirigubbakcemile Herkes nerede:uhm:Tebi yaz yaz anı kalmadı kimsede.Ay bölede kendi kendime konuşuomuşum gibi hissettim yafssırnaşık şey
neyse hadi öptüm hepinizi mucx :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…