Hi bu kadar utanmamtm....

sağol canım hemen yapıyorum dedını :) :1hug:
yaff repte verdıkmedikii.. uyuss -tatlicadiarzu-

sağol canım yaptım sımdı :))) baska msj edıtorunuz nası peki ben gelısmısı denıyorum sımdı :icecream: ayy bu zamana kadar neden aklıma gelmedıyse yapmak iştee..asiicim yol gosterdın sağol cıcım :1hug:

hadi kacıyorum gene arada yoklarım diemicem okula gidiorum:a015: gitmezsem kalıcam yoksa offff:a015:

ya sarisssaaaaa o cocuklara bol not ver.. bak ben ne cekiom hocalardan bari o cocuklar cekmesin:a015:

:icecream:

asiiiimm kuzum bize garezi var farketıım ben :tomato: :dilcikar:

sağol canım yaptım sımdı :))) baska msj edıtorunuz nası peki ben gelısmısı denıyorum sımdı :icecream: ayy bu zamana kadar neden aklıma gelmedıyse yapmak iştee..asiicim yol gosterdın sağol cıcım :1hug:

önemli değil canımcım benim editör standarttabenneyaptımki

bencede kuzum kesin garezi bize yahu:tomato::mymeka:

sevgili okurseverlerrr hörmetlerrr :1hug: eger gulmekten kopup yarılıyorsanız kısslarr ve memnunsanız topikten, lütfen sag ust kosedekı 5yıldızlı degerlendırmenızı yapıp oyunuzu verınız (kötü içerikin ustunde kalıyor) ...
bazıı çekemeyenlr sürekli topişimizin puanını dusurup duruyorlarda :eek:klava:
_sevgiler_

ooo masallah valla dunku kazanbası(abbam sen olusun bu canımcım) cadılar herkes toplanmıs gene sıneks abba adas oldurdunuz gene benı valla.ama ben dunden malum nakavt olmusum kafamı hala toparlıamıorum oyuzden bı sure yazılanları okuyacagım.

sevgili okurseverlerrr hörmetlerrr :1hug: eger gulmekten kopup yarılıyorsanız kısslarr ve memnunsanız topikten, lütfen sag ust kosedekı 5yıldızlı degerlendırmenızı yapıp oyunuzu verınız (kötü içerikin ustunde kalıyor) ...
bazıı çekemeyenlr sürekli topişimizin puanını dusurup duruyorlarda :eek:klava:
_sevgiler_

gene mı ya hayret bısey valla nıe yapıolarsa

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
rebel__black__000, asi66, cilgin, deryacelik, haşarı kedi, merve200, öykücan
cancum kulakların cınlasın canım.olaya bakın mıllet gecenın bı korunde 18,19ları goren topık gunduz vaktı 7lere dusmus davranın kızlar

ben gelmeyeli bi hayli yol almissiniz,sayfa 51 den okuyarak geliyorum kizlar.

kızlar düşün düşün bulamıyorum düşününce kaçıolar aklımdankaydirigubbakcemile3

neyse bi gün ben gene orta okulda işte kimde kızdıysam işte resimleri filan atıcam yakıcam

bi tane karton kutu buldum dizilerde hep görüorum öyle bişeyin içinde yakıyorlar ya

neyse ben girdim yatağa aldım karton kutuyu içide dolu yakıcamdelikafadulden

altında bahtaniye ben başladım yakmaya anam karton budelikafadulden

bi baktım bi sıcaklık ne oluyo diorum anam birde ne göreyim bahtaniye tutuşmuşdelikafadulden

akıla bakın yahu odayı yakıcaktım bu komik değil ama olsun yahu boş kalmasın topik:emir_bebek:

X