Hi bu kadar utanmamtm....

Bende sizlere hamileliğimde başımdan geçen bir olayı anlatayım.
42 kilo ile hamile kaldım.gebeliğim ikiz düşünün bir çıtaya bez dolasanız benden daha güzel görünür.Arkadan baksan hiç belli değil hamıle olduğum ama önden bakmaya da doyamazdınız.Boyumda kısa bir güzelimki sormayın. kaydirigubbakcemile3 O çöp gibi vücutta bir karın var hamilelikten dolayı ama sadece karın bölgesinde düşünün kollarımı karnımın etrafında birleştiremiyordum kısacası çok büyük bir karnım çok da komik bir görüntüm vardı.Bunu biliyorum ama insanların bakışlarıda beni inanılmaz rahatsız ediyordu.Bir gün yine hastane çıkışı yürüyorum bahar ayı idi nohut var elimde aç gözlü ben bir poşet dolusu aldım.Karnım zaten bir ayrı güzel ben sağ adım atsam o sola hareket ediyor dikkat çekmemesi mümkün değil içindekilerde fıkır fıkır iki dak. durmuyorlar.Nohutlarımı yiyerek yürüyorum.Karşımdan da iki tane adam geliyor.Adam dediysem lafın gelişi.Bana bir bakışları var .aramızdaki mesafe çokken bakışlarından karnımla ilgili konuştuklarını anladım.Neyse bende hemen asabi tavrımı takınarak yaklaşmalarını bekliyorum. yaklaştı bunlar birtanesi diyor ki yok oğlum hamile değildir bu baksana hiç hamile gibi değil karnı zıp zıp oynuyor bir o yanda bir bu yanda bence karnında top var diyor.Öbürü yok nan hamile baksana burnuna kocaman diyor.Birde yüksek sesle konuşuyorlar biri o anda hadi soralım dedi.Baktım bana doğru adımlar hızlandı .Pardon siz hamile misiniz diye sormaz mı? Bende sinirli sinirli top koydum karnıma .Bebeğim olmuyor kendimi böyle teselli ediyorum dedim.(Lütfen kimse beni yanlış anlamasın sinirimden söylemiştim) Birbirlerine döndüler gördünmü ben sana dedim top diye ben anlarım oğlum hamile olup olmadığını diye birde bilmişlik yapmaz mı.Allah'ım dedim ya ne kadar da çok boş şeylerle uğraşan insan var bu dünyada.Adamlara bak ya işi gücü bırakmış ben hamilemiyim değil miyim bunu tartışıyor.Bende o sinirle söve söve nohutlarımı kemirmeye devam ettim.

siz anlatınca aklıma geldi benim kuzeni izlemeye gitmiştik okuma bayramında
şiir okuyodu mikrofonda birden bi unuttu mikrofonda bagırıyo
" yaa neydi yaa unuttum yaa " en sonunda da mikrofon önünde agladı indi sahneden :)
daha da küçük çok tatlıydı :)

bende birinci sınıftayken 23 nisanda ezberlediğim şiiri unutup mikrofon elimdeyken ağlamaya başlamıştım.Ama nasıl yankılanıyor ses.o arada kalabalığın arasında annemi gördüm mikrofonu atıp yanına koşmuştum.Çocukluk işte.

yaaaaaaaaaaa coosmuşunuz heeeee.kaydirigubbakcemile
nan alıntı yapmaya korktum bi an... gözüm yemio...
deryacımmm hosgeldin canım benim.. hamilesin hamilesin:roflol:
Abba o ekmegin sahibi ben olsam varya kesin aglamıstım ekmegimizi yemişler diye.. :roflol:
nan asiiii sende az degilsin heeeee:roflol::roflol: sirinem benim...
nilt yavrumm aynen ilkokulda başlamış kayışlar kopmaya:roflol:
cicikız... ne diim sana artık.. :roflol:

yaa bilerekmi yapısunuz yaaaaaaaaa. sevgilim geldi oturuyo bende pcyi acmısım.hatta suan yan yan bakıo adam beni almadan boşicakkk:1rolleyes::roflol:

Sineks kıs sen varya çok matrakmışın :)

Bende çocukken ananemle yatardım hep.bi gece çocuğun biri rüyamda topumu aldı vermiyo ama ben nası ağlıyorum topuuuuummmmmmm toopuuuummmm ver topumuuuuuuu iki göz iki çeşme sora bi uyandım ana yatıyom nan ben yatakta ama hala ühü hüühüü ühü ananem noldu kızım diyo.anane topumu aldılarrrrr.sora kendime geldim rüyaymış gerçek değl anladım da rahatladım

evlenen bir arkadasım var.. kızda benle yasıt..
23 yasında ama o benden önce evlendi.. evlendiler ertesi hafta bunun evine gittim.. sıkıştırıyorum kızı:jeyyar:
kız ne yaptınız ilk gece nasıl gecti falankaydirigubbakcemile3.. bu agladı aglıcak:icecream:..
nan ben olcam varya nasıl anlatırım bilmiorum.:roflol:.
neyse ben soruyorum kızım ne oldu diye.. bu başladı anlatma
(ayy okuyosan canım arkadasım kusura bakma :eek:)
işte bunlar dügün bitmiş otele gitmişler.. ilk gece ya.. cocuk buna yanasıyo bu ona yanasıyo falankaydirigubbakcemile3..
sonra kızı yatırmış yataga iş görcekler:icecream:..
bizimki yok olmaz demiş.-tatlicadiarzu-.
bu sormuş nan ne var evliyiz yapalım kurtulalım benneyaptımkidiye..
bu demişki yok-tatlicadiarzu-..
adam ısrar edio bu yok dio..
en sonunda dayanamamış aklıma annem geldi. cok utanırım yapmam diye baslamış aglamaya...:roflol:
cocuk sabaha kadar nöbette bu annesini unutsunda iş görelim diye..:roflol:

Sineks kıs sen varya çok matrakmışın :)

Bende çocukken ananemle yatardım hep.bi gece çocuğun biri rüyamda topumu aldı vermiyo ama ben nası ağlıyorum topuuuuummmmmmm toopuuuummmm ver topumuuuuuuu iki göz iki çeşme sora bi uyandım ana yatıyom nan ben yatakta ama hala ühü hüühüü ühü ananem noldu kızım diyo.anane topumu aldılarrrrr.sora kendime geldim rüyaymış gerçek değl anladım da rahatladım
:roflol::roflol: ayy ben sana bi top alam bebegimmm :roflol::icecream:

kıslarrrrrrrr süpersiniz sineksimin dediği gibi alıntı yapmıyorum haşarı kedi abba nilt asi derya elisss sineks adını unuttuklarım varsa bağışlayınnn sevyorumm sizleri yaaaa:asigim:

kıslarrrrrrrr süpersiniz sineksimin dediği gibi alıntı yapmıyorum haşarı kedi abba nilt asi derya elisss sineks adını unuttuklarım varsa bağışlayınnn sevyorumm sizleri yaaaa:asigim:
ŞenizŞenizhihoyyytŞenizhihoyyytŞenizŞeniz

ya şu kaş olayını kim anlatmıştı.. sayfalarda bulamıyorum.. hani tek kaşmış.. sonra tek tek almaya başlamış annesine tek tel kaşı kalmış sormuş alimi anne diye.. oda demiş kızım almam baban kızar diye.. yaaa onu kim yazdı.. yada sayfa kac.. bulan bilen biri sölesin.. yada alıntı yapsın.. tekrar tekrar okumak istiyorum..:eek::roflol:

33ten yukarı çık sınekscım orda biyerlerdeydı sanırım.. asgd yazmıstı ben oleee hatırlıyorum acıkcası :))

bidaha alıntı yapmayceem leennn butun sayfayı kaplamısım suç benden değilki hep su sagdakı reklam yuzunden alıntılarım kocaman olmus :):) :KK70::KK70:

ilkokul bire gıderken çok sıkısmıstım son derstı zaten :)) ama okadar çokki altıma edıcem nerdeyse :))
sonra ne mantıksa hocadan izin almaya utandım..
cuma gunu son derse dogru ben saldım artık şaarr şarrr gitti kımse anlamadı allahtan o sıradada kıştı zaten montumu almak için gerı gerı gidiom yanyan duruom filan.. :)) (ben yatılıda okudum için haftasonları eve izin verıyorlardı)
eve geldım servis bıraktıktan sonra ben eve koştur koştur tabe koşarken tekrar çişim geldı.. :)) annem bana kapıyı açıp wc girdi ben şookk anneeeeeeeeee beeen gırcektımm çabuuukkk çıkkkk...
-tmm kızım cıkıyorum şimdi
-annneeeeeeeeeeeeee hadiiiiiiiiiiiiiiiii yapıcam bak şidmi derkeenn ben şooorrr bi yaptımmm :)) :eek: :eek: :roflol: :roflol:

kıss deryaa :roflol: balon var dememıssın iyi :))) ozaman derlerdı du bi patlatam :eek:klava:
hahaha sinekss :roflol:
roselin canım benım hsgeldınn a.s. ayy yenı yazıyorum yaa kaç sayfadır gordum kızı yenı geldı aklıma gulmekten anca fırsat buldum :))) kuzum senın karamar oldugunu bılsem lınk ilk sana atardım yafrum :))

33ten yukarı çık sınekscım orda biyerlerdeydı sanırım.. asgd yazmıstı ben oleee hatırlıyorum acıkcası :))

bidaha alıntı yapmayceem leennn butun sayfayı kaplamısım suç benden değilki hep su sagdakı reklam yuzunden alıntılarım kocaman olmus :):) :KK70::KK70:
Şeniz
ilkokul bire gıderken çok sıkısmıstım son derstı zaten :)) ama okadar çokki altıma edıcem nerdeyse :))
sonra ne mantıksa hocadan izin almaya utandım..
cuma gunu son derse dogru ben saldım artık şaarr şarrr gitti kımse anlamadı allahtan o sıradada kıştı zaten montumu almak için gerı gerı gidiom yanyan duruom filan.. :)) (ben yatılıda okudum için haftasonları eve izin verıyorlardı)
eve geldım servis bıraktıktan sonra ben eve koştur koştur tabe koşarken tekrar çişim geldı.. :)) annem bana kapıyı açıp wc girdi ben şookk anneeeeeeeeee beeen gırcektımm çabuuukkk çıkkkk...
-tmm kızım cıkıyorum şimdi
-annneeeeeeeeeeeeee hadiiiiiiiiiiiiiiiii yapıcam bak şidmi derkeenn ben şooorrr bi yaptımmm :)) :eek: :eek: :roflol: :roflol:
çişli seni....:roflol:

ayyyyy bende anlatıcammm bi taneee işeme anısı :roflol:
ilkokuldaki tuvaletlere giremiyorum kesinlikle evde yakın okul çıkışı yürüyerek eve gittimm ama nasıl sıkıştımm anlatamam kapının önüne geldimmm annem evde yokkkkk :1shok: yaptım yapıcammm ucunda duruyo bölee :roflol: evde müstakil bi ev yanii kapının önü yol geçen hanııııı :roflol: artık dedim sabredemicem nolursa olsunnnn koyverdim gitti ayağımdaki çizmelerin içi bile olduu o esnada annem geldi markete kadar gitmiş kadıncağızzzz delikafadulden bi kızdı bana :mymeka: bi daha da o olduuu bütün mahalleliye rezil oldummm popişede iki şaplakkk yedimm :eek:klava: koca kıs neden altıma kaçırdım diyee :dilcikar:

ortaokulu bıtırdık ee sınıf olarak partı vermek gerektı kafamıza uygun baska sınıflarda vardı :))
elımızde karneler filan çıktık yenıkent parkına bölee tepelik biyer kuytularında sevgılıler halka acık yerlerde aileler gelır pıknık vs filan vakıt gecırırler.
bu parkın tam ortasında bölee sekıllı felan havuz yapmıslar suyuda akar devr daimle filan..
ustumuzde üniformalar biz gulup eglenıyrouz filan sonra muziplerden ikisi birini kolundan tutup havuza atmasaıyla mıllet savasa basladı :)) bende beklıyorum avımı onu suya ıtıceem :))) plan yaptık arkadaslarla oda gelecek biz karga tulumba atacaktık...
-hainlerr... meger av benmısım haberım yok :kızgın: benı yaka paca tutup havuza attılar üstümbasım felaket ben çıkmak istedıkce bunlar basımdan tutup benı dibe itiyorlar ayy suda mırıklı filan (yosunlu sonracıma kurbalar felan var) böğğğ yuttum tabe suları bi guzel.. artık son hadde geldım
-yaaa yeter beee die bagırıp çıktım havuzdan ama nasıl felaketım dıyorum ben bu şekılde eve nası gidicem :))) kuru biyerım yok,dizlerimdekı corap yırtılmısss en kotusude ağdamı yapmamıstım ,etegım kısa hangı bacamıı orteyımmm ,, rezıllık diz boyu :roflol: :roflol:
evimde yakın neysekı o parka (baska bi mahallede evim) 15-20dk yurucem varcam.. :)) otobuse bınsem almaz taksı tutusam almaz napıcam mecburen tabanvay oldumm yollarda :roflol: :roflol:
şimdi eve yuruyom ama yoldan gecenler nasıl bakıyor tarıf bile edemem yaaa... çok kotuydum..
bi bakan bidaha bakıyor hemde gozunu ayırmadan :roflol: :roflol:
ayakkabımdanda soyle bi ses çıkıyor her yurudukce ''vıjıkk vıııjıkk vıııjıkk '' :roflol: :roflol: :roflol:
acayip rezillll olmustum 1ay kadar evden çıkamadım heheh :)))

ortaokulu bıtırdık ee sınıf olarak partı vermek gerektı kafamıza uygun baska sınıflarda vardı :))
elımızde karneler filan çıktık yenıkent parkına bölee tepelik biyer kuytularında sevgılıler halka acık yerlerde aileler gelır pıknık vs filan vakıt gecırırler.
bu parkın tam ortasında bölee sekıllı felan havuz yapmıslar suyuda akar devr daimle filan..
ustumuzde üniformalar biz gulup eglenıyrouz filan sonra muziplerden ikisi birini kolundan tutup havuza atmasaıyla mıllet savasa basladı :)) bende beklıyorum avımı onu suya ıtıceem :))) plan yaptık arkadaslarla oda gelecek biz karga tulumba atacaktık...
-hainlerr... meger av benmısım haberım yok :kızgın: benı yaka paca tutup havuza attılar üstümbasım felaket ben çıkmak istedıkce bunlar basımdan tutup benı dibe itiyorlar ayy suda mırıklı filan (yosunlu sonracıma kurbalar felan var) böğğğ yuttum tabe suları bi guzel.. artık son hadde geldım
-yaaa yeter beee die bagırıp çıktım havuzdan ama nasıl felaketım dıyorum ben bu şekılde eve nası gidicem :))) kuru biyerım yok,dizlerimdekı corap yırtılmısss en kotusude ağdamı yapmamıstım ,etegım kısa hangı bacamıı orteyımmm ,, rezıllık diz boyu :roflol: :roflol:
evimde yakın neysekı o parka (baska bi mahallede evim) 15-20dk yurucem varcam.. :)) otobuse bınsem almaz taksı tutusam almaz napıcam mecburen tabanvay oldumm yollarda :roflol: :roflol:
şimdi eve yuruyom ama yoldan gecenler nasıl bakıyor tarıf bile edemem yaaa... çok kotuydum..
bi bakan bidaha bakıyor hemde gozunu ayırmadan :roflol: :roflol:
ayakkabımdanda soyle bi ses çıkıyor her yurudukce ''vıjıkk vıııjıkk vıııjıkk '' :roflol: :roflol: :roflol:
acayip rezillll olmustum 1ay kadar evden çıkamadım heheh :)))

ayyy yaa bu arkadaşlardann bendede vardı bol miktarda benide bizim okuldaki süs havuzuna atmışlardııı içidekide su değil haa resmen balçıkkk iğrennççç ıyyyy-tatlicadiarzu-

kızlar ben şey yaptım ayarlardan her sayfaya 20 yazı koyuyorum sizlerde 10 oluyo ya öle yapın

çok rahat oluyo

amanindaa alınırmıss deryammm :1hug: kuzum şaka dıyorum elbet.. adamlardada ne çene var mısshee

cancuumm benıde bikere bos havuza atmıslardı okulda.. gozumu bi açtım hastaneyeım :))) annem basımda beklıodu :)))

asimm canım o dedigini nasıl ve nerden yapıcas anacım ascık annativer ;-)

abbam kullanıcı panelinden ayarlara gir kuzum

orda yazıo sayfadaki mesaj sayısı gibi bişey standart yerine 20 yada 30 yap çpk rahat oluo mesala şuan bende 47 sayfa var sadece:ecrin_bebek:

X