Hi bu kadar utanmamtm....

liseye giderken bi gun eve geldım herzamankı gibi ustumu felan değiştircem ama nasıda acımm anlatamam eve zor gelmısım koştur koştr :)) :eek:
mutfaga girdim ne goreyım köy ekmegii ayy nasıda severım anlatamamm bayılırım :1rolleyes: içimden dedım kesın teyzem gelmiş o getırmıs oyy kıyamammm :1hug: benımde köy ekmegini sevdıgımı bılıyor dedım :asigim:
basladım yemege ama yedıkce yıyesım gelıyorr , koklaya koklaya yarısını yedım koca ekmegin delikafadulden (bu arada ekmeksız bişey yıyemem ben)
kapı çaldı.. gelen karsı komsu..ascık hosbes ettıkten sonra ,dedi..
-annem koyden ekmek bırakmıs size onu almaya gelmıstım delikafadulden
anaaammm kadın bunu bana dedi ama benım basımdan kaynar sular dokulduuuu ne diceemii bileeemediiiimm.. :bbo: :1ninca:
artık kaç kere özür diledim bılmıyorum kaydirigubbakcemile3 aksam oldu olanları bızımkılere anlattım babam varmıs o srada evde ekmegi mutfaga koymus ,bende mutfakta gorunce bızım sandım ne bilimmm :kızgın:
ekmek yere konurmuymusstaa filan babamın savunmaya bakın yaaa kaydirigubbakcemile
rezillige bak yaa.. kadın bidaha bize bıseyını emanet etmedı delikafadulden delikafadulden

daha dun kizim okula gidecek,ayakkabilarini giydiriyom,bi yandanda kiziyom girmiyo ayakkabi,sunu dogru giysene diye,kiza bi musade etsem derdini anlatacak ama,en sonun da oda bagirdi ,anneeeeeee ter giydiriyooon,sagi sola,solu saga giydirmeye calisiyom,zavallim bosuna bagirdim kiza,,,,,,,-tatlicadiarzu-

liseye giderken bi gun eve geldım herzamankı gibi ustumu felan değiştircem ama nasıda acımm anlatamam eve zor gelmısım koştur koştr :)) :eek:
mutfaga girdim ne goreyım köy ekmegii ayy nasıda severım anlatamamm bayılırım :1rolleyes: içimden dedım kesın teyzem gelmiş o getırmıs oyy kıyamammm :1hug: benımde köy ekmegini sevdıgımı bılıyor dedım :asigim:
basladım yemege ama yedıkce yıyesım gelıyorr , koklaya koklaya yarısını yedım koca ekmegin delikafadulden (bu arada ekmeksız bişey yıyemem ben)
kapı çaldı.. gelen karsı komsu..ascık hosbes ettıkten sonra ,dedi..
-annem koyden ekmek bırakmıs size onu almaya gelmıstım delikafadulden
anaaammm kadın bunu bana dedi ama benım basımdan kaynar sular dokulduuuu ne diceemii bileeemediiiimm.. :bbo: :1ninca:
artık kaç kere özür diledim bılmıyorum kaydirigubbakcemile3 aksam oldu olanları bızımkılere anlattım babam varmıs o srada evde ekmegi mutfaga koymus ,bende mutfakta gorunce bızım sandım ne bilimmm :kızgın:
ekmek yere konurmuymusstaa filan babamın savunmaya bakın yaaa kaydirigubbakcemile
rezillige bak yaa.. kadın bidaha bize bıseyını emanet etmedı delikafadulden delikafadulden

anacım ben bu işyerinde kendimi saydıramam artık,
her dakka haha hoho sizin yüzünüzden yaktınız beni:roflol::roflol:

bügn annemle dolaşıyoruz. anacım cok kokoş hatundur.. bide nasıl nazlı cilvelidir.. delikafadulden
ilk sayfalarda okuyanlar bilirler içindede tam bir canavar var..
yine böle annem giyinmiş süsülenmiş manken gibi..kaydirigubbakcemile2.
ben bile yanında foss yani okadar diorum.:ecrin_bebek:.
ince corabı mini etegi topuklu ayakkabısı..falan.. kırmızı ruju ayrı bi alem.kaydirigubbakcemile.
biz gezinirken arkadan laf atıolar.. kız anan seni şeker cuvalındamı dogurdu
üff yavrum yırtıkmısın mübarek.:1shok:.

gel bide ben seni yırtayım:1shok:..
ben hiç üstüme alınmıyorum.. nereme laf atacaklar diorum kot pantolon var spor ayakkabı falan bende:1closedeyes:..
ama annem naıl kaılıyo bana karsı.kaydirigubbakcemile3. ben hala taş gibiyim bak der gibibenneyaptımki..
ama sinir oldu tabi rahatsız oldu:eek:..
bunlar hala gel yırt beni falan..
anacım döndü.. "eşş**eşek ben gelince senin agzını yırtıcam ama yetmezse bacaklarını yırtıcam" diye. nana ben şok:1shok: sokaktakiler şok:1shok: anancım ben varkenmi bu gayretin caban bilmiorumki..:ecrin_bebek:
neyse bunlar gitti..
biz yol boyu düşünüoruz nan böle laf mı atılırbenneyaptımki.. hani fıstık bebek yavrum falan denirde yırt beni falan ne..
eve bi gittik annemin corabı boydan boya yırtılıp kacmış:roflol:.. delikte öle köcücük degil.. hayvan gibi.. adamın yırt beni dedigi oymuş meger:roflol:
bide yukarı kadar el kadar kalın kacmıs.. annemin hava yerlerde.."sırnaşık şey

abbacığım iyiki göndermişsin linki Allah'ım ne kadar çok güldüm böyle.Sineks'in anlattıklarına bittim.Senin meyve hikayende ayrı bir güzeldi :roflol:

ilk okulda andımız okunacak vaziyeti bilen bilir.. tüm okulun önünde mikrofonla baslarsın okumaya.. ben okuyorum ogündelikafadulden
benim sınıftan bir arkadasa takıldı gözüm şebeklik yapıolaelaelaelaelae.. gözüm ona takıldı.. andımızın ortasında basladım güülmeyekaydirigubbakcemile3..
ben gülüorum millet gülüo:roflol:... okul kriz geciriyo...:sm_cool:
ben devam ediorum ya gülmeyin diye... ve ben orda gülmekten altıma işedim..benneyaptımki
ve gülme yerine basladım aglamaya.. bide mikrofon acık.. sesim tüm mahalleye yayılıo.. :roflol:
hocalar beni kucakladı götürdü.. resillimm ya...

yine ilk okulda oturuyorum sıramda.. derte cok sıkıcı neden? cunkü Sineksin çişi var.delikafadulden.
ben 7 yaşıma kadar altıma işedim bu arada:1closedeyes:..
annem hep der bez baglayıp dolaştırmalıydım seni diye.kaydirigubbakcemile3.
neyse derste bi oyana gidiorum bi buyana:ecrin_bebek:.. hoca anladı bana gez gel kızım dedi:emir_bebek:..
sonra nyse ben cıktım.. tuvaleti arıyorum yok:sm_confused:. bi oraya bakıorum yok. bi buraya.. yok tuvalat:sm_confused:..
neyse caresiz sınıfa girdim.. oturdum.:çok üzgünüm:.
ayy kaçırdım kaçırıcam:roflol:.. ne yapim tutamıorumdelikafadulden.. ben başladım işemeye:roflol:..
işedikce içim bi hoş oluyo.. rahatlıyorum.. ben kendimden gecerken:nazar:..
sınıftakiler dalga galga başladılar cıglık atmayakafamçokkarıştı. bide emre diye bi cocuk vardı.. bana baktı pis pis:kızgın:..
"iiğğğ sidikli kız" dedii ogünü unutamam ya..:icecream:

ilk okulda andımız okunacak vaziyeti bilen bilir.. tüm okulun önünde mikrofonla baslarsın okumaya.. ben okuyorum ogündelikafadulden
benim sınıftan bir arkadasa takıldı gözüm şebeklik yapıolaelaelaelaelae.. gözüm ona takıldı.. andımızın ortasında basladım güülmeyekaydirigubbakcemile3..
ben devam ediorum ya gülmeyin diye... ve ben orda gülmekten altıma işedim..benneyaptımki
ve gülme yerine basladım aglamaya.. bide mikrofon acık.. sesim tüm mahalleye yayılıo.. :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay süper yaaa,bunu okuyunca benim de aklıma bir ilkokul anım geldi anlatayım;ilkokul 1.sınıftayım öğretmen sınıf başkanı seçecek söylemesi ayıp bende ilkokula başlamadan okuma yazmayı biliyordum 5 yaşında öğrenmiştim acelem neysedelikafaduldenve hikaye kitapları hediye ediliyordu bana,bende başkanlığa oynuyorum sınıfta öyle bi havam var ki kesin diyorum ben seçilicem sınıf başkanı,gidip yıldız diye cılız bi kızı seçmişti o kadar uyuz olmuştum ki,bende bayağı bi topluyum,teneffüste kızı boş bi sınıfa götürdüm,üstüne oturdum,nasıl tokatlıyorum ama yer misin yemez misin :mymeka:kızın da garibim çıtı çıkmıyo ağlıyo bunu yapan ben 1.sınıf öğrencisiyim henüzkaydirigubbakcemile3,sanki kızcağızın ne suçu var,sonra beni şikayet etti haklı olarak ve öğretmen kulağımı çekmiştiiiii:eek:klava::bbo:hiç unutmam bu manyakça anımıkaydirigubbakcemile3

kız sineks,ilkokulda senle ben manyakmışız herhaldeekaydirigubbakcemile3

kız buyuttunmu ikizleri osgeldinn canım benimm.Şeniz....:eek::roflol:

büyüttüm büyüttüm şimdi iki yaş oldular.Çok zaman oldu görüşemedik hiç.Ayrıca bayıldım anlattıklarına.Düşünüyorum birsürü anlatacağım şey vardır aslında aklıma gelmiyor hiç biri :uhm:

ay valla sen adamı öldürürsün:roflol::roflol::roflol:
bende ilkokul2'de yazılı olurken işemiştim sonra termosumdaki suyu da döktüm ki yere kimse anlamasın işediğimi :roflol::roflol::roflol:
tabi öğretmenim anladı annemi aramış geldi aldı beni okuldan ağlaya ağlaya gittim eve:roflol:

sineksim alıntı yapman süper olmuş hepsini okudum abba sana koptum sabah sabah güldürdünüz

beni yaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bir gün akşam yemeğini hazırlıyoruz annemle mutfakta babam salonda TV izliyor neyse masa hazırlandı, ben babamı çağıracağım, sesleniyorum ve şaşkınlıkla sevgilimin adını söyleyerek "X, gel hadi sofra hazır" diyorum. O anda babam hariç herkes kopuyor. Annem şokta babam surası asık kardeşim sırıtarak yemeği yiyoruz, bense kafamı yerden kaldıramıyorum.

kızlar bende orta bire yeni başladım daha çocukmuşum heral nese

sınıfa rehberlik gibi bi hoca geldi dışardan bi ders durucak. neyse ozmanda okulda bi çocuk

var ben sabahçı o öğlenci neyse son derse girioruz ben baktım bu çocuk erken gelmiş

girdik derse ben düşünüyorum nasıl aşağı inicem diye

kadın dediki şimdi gözlerimizi kapatalım işte gözümüzde canlanan resimleri çizicez filan

ben o kuş kadar aklımla.. baktım benden tuhaf tuhaf sesler gelio ben kesik kesik nefes alıyorum

nefesim daralıyo çok kötüyüm gözüme karaltılar geldi çok korktum diye yırtıyorum kendimi:roflol:

numara tabi aşağı inicem ben sözde neyse iite sınıfta bi panik başardım sınıftan çıkmayı

anam bide ne göreyim annemi aramışlar okuldan annemle çıktım bön bön çocukta saf saf bakıyo

bana:roflol: sınıftaki kız bana sen delirdin sancaklar dio bende yok yok çok doğalmış diorum

ne bilsin numara olduğunu olan rezil olduğumla kaldım gene:roflol:

bide ben ilk okul bire gidiorum yine. ama aileme nasıl psikopatım anlatamam neden mi?
bana barbie'li canta almadılar:1closedeyes:.
gece annem babam uyumus bende ayrı odam var uyuyorum..
gece altıma yaptım:1closedeyes:..
ulen dedim.. eger bidaha beni altı ıslak yakalarlarsa kesin şeyimi yakacaklar. cantayıda o yuzden almıyolardelikafadulden.
neremden uyduruyosam. oysaki cok anlayışlılardı.. 7 yasına kadar işemek ne demek.:eek:.
ben gece kalktım..gece lambası acık yanımdada plastik bardakta su var. ne yapsam ne yapsam..CADIARZU
dedim ya onlar benim seyimi yakar yada ben onlarınkini. nan cocuk neremden uyduruyosam..:emir_bebek::roflol:

aldım suyu gittim yatak odasına .. babamın üstüne döktüm suyu.:1shok:.
babm bi cıglıkla uyandı.. annemde babamın sesine.. bende babamın cıglıgına korktum aglıyorum.:roflol:. ışıklar yanddı..
bizimki bi besmele..babam ne yapıon kızım burda dio aldı beni kucagına
altına yapmışsın yakmaya geldim diorum:icecream:
bizimli anlamıyo..
ne yapmaya dio..
altına yapmıssın yakmaya geldim diorum:icecream:
neyse sonra uyuttular beni..sonra bende niye böle bişi yaptıgımı cözemedim..:roflol:

kızlar acil cıkıyorum gelicem tekrar özleyin beni

siz anlatınca aklıma geldi benim kuzeni izlemeye gitmiştik okuma bayramında
şiir okuyodu mikrofonda birden bi unuttu mikrofonda bagırıyo
" yaa neydi yaa unuttum yaa " en sonunda da mikrofon önünde agladı indi sahneden :)
daha da küçük çok tatlıydı :)

ben de 5.sınıfta aşıdan korktum nedense her aşı oldugumda bana bişiler oluyo
sırası gelen aşısını olup oturuyodu ben de oturdum yerime
o karmaşada sıranın altına bi kustum :))
çok rahatladım ama hee
kimsenin ne o a beni görmememesi enretesandı :))
rezil olcktım he
ders bitti eve gittik herlde temizlikçiler arkamdan küfretmiştr:KK70:

lise bitti yaz tatılı için teyzemlere (aynı zamanda süt annem) gidiceeem benle yasıt kuzen var ikimizde deli doluyuss 1haftalıgına oleyy dedım :))
neyse ben gittim daha 3.gunde karnım davul gibi şişti habıre yıyoruzz nolsunnn tokluk zafiyeti gecırcektım nerdeyse..
kuzenım dıyor 6aylık hamıle gibisin bu gobegın halıne ne böle :roflol: :roflol: bi baktım aynadan hakkaten oleyım yanı karnım burnumda hahahah :)))
2dk gecmeden teyzem habıre bişiler getırıyor.bide yemek yapma kulturlerı farklı yawss.. bulgur pilavının içine kaymak katıyorlar neymıs yagı azmıs gelmıs kaymakla tadı guzel olcakmıs :S:S
4.gun dıyorum patlıcam sımdı balon gibi midemde ne varsa çıkıcak dısarı :)))
bi gece agzıma kusmak tadı geldi (ıyy yapıyorsunuz burda farkettım :roflol: ) dedım kuzene bırlıkte aynı odada yatıryoz kusucam galiba filan.. diyor git kus şimdi yoksa sabaha zaman hiç gecmes senın için..
bende dedim yok şimdi kusmayım gece gece mılletı ayaklandırmayım enıstem telas etmesın ben sabah olur kusarım :)))
(ben çok usuyen biriyim yazın bile yorganla yatarım) yorganım dusmesın dıe onune sandalye koymustum..neyse ısıkları kapatıp yattık...
ben gece 3gibi bi uynadım agzımdan fıskırıyor sankı agzıma sefaf bi hortum dayamıslar olee çıkyor yaa.. hemen kalktım onumdekı sandalyeyı unuttum ona takılıp bi dustum ardın ( ev kendımızın olsa nerde ne var bılırım )o ankı panıkle kapıya carptım kapıyı acarken kazagımı (kazak gıymıstım :roflol: ) onume tuttum yerleri pisletmıyım die.agzımı kapatıom burnumdan çıkıyorr yaa dedım noluyorr bana :)) wc yı zor buldum valla (bu arada ne yedıysem hepsı butun butun gerı çıktı :roflol: :roflol: )
ardından istek dısı bide ishal olmusum mu ?? aboo benım halımeeeee
wcden çıkıp banyoya gectım popomu klozete koydum , önüme kovayı cektım :))) hem alttan hem ustten durmadan gıdıyorr yawwss ben bile noldumu anlayamadım o anda :))) (şuan guluyorum ama ozaman şaşkınlıktan şoka gırmıs aglıyordum )
sonuc; gece 3ten sabah 11e kadar durmadan kustum ve ishalım devam ettı .. 15 kılo vermısım o anda..
teyzem olcegimi sanmıs çok korkmus.. 1haftalıgına gelmıstım guya 15gun kalıp ölee dondum.teyzem hasta hasta bırakmam senı dedi :)) ve anneme gelırkende teyzemler getırdı benı :)))
biraz iyileştım dedım bundan sonra yemeklerı ben yapacam evde .. benım yaptıgımı benden baska kımse yemedı :roflol:
evimee geldımde çok sevınmıstımm... hemen annemın yaptıgı yemeklere saldırdım,kuzen bana darıldı bızım evde böle yemedın die :))))

anacım ben bu işyerinde kendimi saydıramam artık,
her dakka haha hoho sizin yüzünüzden yaktınız beni:roflol::roflol:
hahaha :)))
bügn annemle dolaşıyoruz. anacım cok kokoş hatundur.. bide nasıl nazlı cilvelidir..
.."
kıss sendemı gormedın annenın kaçık çorabını yawwriiimmm delikafadulden
abbacığım iyiki göndermişsin linki Allah'ım ne kadar çok güldüm böyle.Sineks'in anlattıklarına bittim.Senin meyve hikayende ayrı bir güzeldi :roflol:
deryam sormaa dıdım bızım yaptıklarımızı bızbıze yetısmıyoss butun arkıdıs lıstemde kım var gonderdımm.. delimiyim ne yimm hahaha :)) amac yeterınce dipee vurmak boşşverrr ;-)
guldurduysek senı ne mutlu bizlere a.s. :1hug: optuum
benim sınıftan bir arkadasa takıldı gözüm şebeklik yapı gözüm ona takıldı.. andımızın ortasında basladım güülmeyekaydirigubbakcemile3..
ben gülüorum millet gülüo:eek:kul kriz geciriyo...:
hahaha ayy alemsınn kısss ... öldümmm ölceeemm :roflol:
yine ilk okulda oturuyorum sıramda.. derte cok sıkıcı neden? cunkü Sineksin çişi var.
ben 7 yaşıma kadar altıma işedim bu arada:1closedeyes:..
annem hep der bez baglayıp dolaştırmalıydım seni diye.
neyse derste bi oyana gidiorum bi buyana::.. hoca anladı bana gez gel kızım dedi:emir_bebek:..
sonra nyse ben cıktım.. tuvaleti arıyorum yok::. bi oraya bakıorum yok. bi buraya.. yok tuvalat:
neyse caresiz sınıfa girdim.. oturdum.:çok üzgünüm:.
ayy kaçırdım kaçırıcam:ne yapim tutamıorumdelikafadulden.. ben başladım işemeye:roflol:..
işedikce içim bi hoş oluyo.. rahatlıyorum.. ben kendimden gecerken:nazar:..
sınıftakiler dalga galga başladılar cıglık atmayakafamçokkarıştı. bide emre diye bi cocuk vardı.. bana baktı pis pis:kızgın:..
"iiğğğ sidikli kız" dedii ogünü unutamam ya..:icecream:
sizinkılere hitaben benımde olmustu ciş yapma anıcıklarım :))) anlatıceem alıntılarım bitsin :)))
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay süper yaaa,bunu okuyunca benim de aklıma bir ilkokul anım geldi anlatayım;ilkokul 1.sınıftayım öğretmen sınıf başkanı seçecek söylemesi ayıp bende ilkokula başlamadan okuma yazmayı biliyordum 5 yaşında öğrenmiştim acelem neysedelikafaduldenve hikaye kitapları hediye ediliyordu bana,bende başkanlığa oynuyorum sınıfta öyle bi havam var ki kesin diyorum ben seçilicem sınıf başkanı,gidip yıldız diye cılız bi kızı seçmişti o kadar uyuz olmuştum ki,bende bayağı bi topluyum,teneffüste kızı boş bi sınıfa götürdüm,üstüne oturdum,nasıl tokatlıyorum ama yer misin yemez misin ::kızın da garibim çıtı çıkmıyo ağlıyo bunu yapan ben 1.sınıf öğrencisiyim henüzkaydirigubbakcemile3,sanki kızcağızın ne suçu var,sonra beni şikayet etti haklı olarak ve öğretmen kulağımı çekmiştiiiii:hiç unutmam bu manyakça anımıkaydirigubbakcemile3
:roflol: :))))
büyüttüm büyüttüm şimdi iki yaş oldular.Çok zaman oldu görüşemedik hiç.Ayrıca bayıldım anlattıklarına.Düşünüyorum birsürü anlatacağım şey vardır aslında aklıma gelmiyor hiç biri :uhm:
hadi nan kandırmaa bisiii vardır vardır sende de kirli çıkılarr :))
ay valla sen adamı öldürürsün:roflol::roflol::roflol:
bende ilkokul2'de yazılı olurken işemiştim sonra termosumdaki suyu da döktüm ki yere kimse anlamasın işediğimi
tabi öğretmenim anladı annemi aramış geldi aldı beni okuldan ağlaya ağlaya gittim eve:l:
:)))) cocuktumm amaa napalım dimi kıss :p
sineksim alıntı yapman süper olmuş hepsini okudum abba sana koptum sabah sabah güldürdünüz

beni yaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:))) :roflol:
Bir gün akşam yemeğini hazırlıyoruz annemle mutfakta babam salonda TV izliyor neyse masa hazırlandı, ben babamı çağıracağım, sesleniyorum ve şaşkınlıkla sevgilimin adını söyleyerek "X, gel hadi sofra hazır" diyorum. O anda babam hariç herkes kopuyor. Annem şokta babam surası asık kardeşim sırıtarak yemeği yiyoruz, bense kafamı yerden kaldıramıyorum.
hahaha :)))
kızlar bende orta bire yeni başladım daha çocukmuşum heral nese
sınıfa rehberlik gibi bi hoca geldi dışardan bi ders durucak. neyse ozmanda okulda bi çocuk
var ben sabahçı o öğlenci neyse son derse girioruz ben baktım bu çocuk erken gelmiş
girdik derse ben düşünüyorum nasıl aşağı inicem diye
kadın dediki şimdi gözlerimizi kapatalım işte gözümüzde canlanan resimleri çizicez filan
ben o kuş kadar aklımla.. baktım benden tuhaf tuhaf sesler gelio ben kesik kesik nefes alıyorum
nefesim daralıyo çok kötüyüm gözüme karaltılar geldi çok korktum diye yırtıyorum kendimi:
numara tabi aşağı inicem ben sözde neyse iite sınıfta bi panik başardım sınıftan çıkmayı
anam bide ne göreyim annemi aramışlar okuldan annemle çıktım bön bön çocukta saf saf bakıyo
bana:roflol: sınıftaki kız bana sen delirdin sancaklar dio bende yok yok çok doğalmış diorum
ne bilsin numara olduğunu olan rezil olduğumla kaldım gene:roflol:
:))) delikafadulden
bide ben ilk okul bire gidiorum yine. ama aileme nasıl psikopatım anlatamam neden mi?
bana barbie'li canta almadılar:1closedeyes:.
gece annem babam uyumus bende ayrı odam var uyuyorum..
gece altıma yaptım:1closedeyes:..
ulen dedim.. eger bidaha beni altı ıslak yakalarlarsa kesin şeyimi yakacaklar. cantayıda o yuzden almıyolardelikafadulden.
neremden uyduruyosam. oysaki cok anlayışlılardı.. 7 yasına kadar işemek ne demek.:eek:.
ben gece kalktım..gece lambası acık yanımdada plastik bardakta su var. ne yapsam ne yapsam..
dedim ya onlar benim seyimi yakar yada ben onlarınkini. nan cocuk neremden uyduruyosam..::

aldım suyu gittim yatak odasına .. babamın üstüne döktüm suyu.:1shok:.
babm bi cıglıkla uyandı.. annemde babamın sesine.. bende babamın cıglıgına korktum aglıyorum.:roflol:. ışıklar yanddı..
bizimki bi besmele..babam ne yapıon kızım burda dio aldı beni kucagına
altına yapmışsın yakmaya geldim diorum:icecream:
bizimli anlamıyo..
ne yapmaya dio..
altına yapmıssın yakmaya geldim diorum:icecream:
neyse sonra uyuttular beni..sonra bende niye böle bişi yaptıgımı cözemedim..:roflol:

kızlar acil cıkıyorum gelicem tekrar özleyin beni
delikafadulden hihoyyyt cabuk gel anacıımmm :)))))))))))
ben de 5.sınıfta aşıdan korktum nedense her aşı oldugumda bana bişiler oluyo
sırası gelen aşısını olup oturuyodu ben de oturdum yerime
o karmaşada sıranın altına bi kustum :))
çok rahatladım ama hee
kimsenin ne o a beni görmememesi enretesandı :))
rezil olcktım he
ders bitti eve gittik herlde temizlikçiler arkamdan küfretmiştr:KK70:

kaydirigubbakcemile3 alkisalkisalkis

X