Hi bu kadar utanmamtm....

ulaaaa var bu kızda bı garıplık bosuna demıorum kazan bası dıe.tersıne gelmemek lazım carpar vaalla anımAllah
:roflol: :roflol: uuuuukuuummm bitiomuss napeem kısss.. ascıkta akıl fazla gelmıs anlasılan gamyoncuiremsukaydirigubbakcemile3
nan :mymeka:eek:ku oku bitmiyo ne hız bu öldürdünüz gülmekten:roflol::roflol: beni 95 de kaldım gelince divamşakkıdı
tmm canım beklerısss :1hug: a.s.

sırnaşık şeysırnaşık şey

Ya bi defa da biz bi arkadaşla birlikte işe gidiyoduk onun sevgiliside vardı yanımızda çocuk kıza seni seviyorum diyo kız oralı olmuyo falan trip yapıyo bende yanlarında yürüyorum.Çocuk kız oralı olmuyo diye sinirlendi sen görürsün dedi.İki adım önümüzde geçti ordan bi yaslı amca geciyodu elinde bastonuyla adama doğru yürüdü amca bu kızlar bana laf atıyo yaaaa diye şikayet etti bizi :1shok:
Adam döndü bize bastonunu kaldırdı kudurmuşlar ahlaksızlar terbiyesizler diye bağırmaya başladı :1ninca: :tomato: aman Allahım çok kötüydü :1ninca:
Şimdi o kızla çocuk temmuzda evleniyo :asigim:ama ben bu olayın öcünü fena alacam:)
Belki nikahı basarım.Kadının birnini kucagına cocuk koyup.Bu çocuk senin sen evlenemezsin diye :roflol::roflol:

ulaaaa var bu kızda bı garıplık bosuna demıorum kazan bası dıe.tersıne gelmemek lazım carpar vaalla anımAllah

nan deliii eksi (-) rep vermıssın :eek:klava: kötükedihüso :mymeka:
acileeennn artısını ıstıom manaaneee manaaneee -tatlicadiarzu- :dilcikar:
gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile2

sırnaşık şeysırnaşık şey

Ya bi defa da biz bi arkadaşla birlikte işe gidiyoduk onun sevgiliside vardı yanımızda çocuk kıza seni seviyorum diyo kız oralı olmuyo falan trip yapıyo bende yanlarında yürüyorum.Çocuk kız oralı olmuyo diye sinirlendi sen görürsün dedi.İki adım önümüzde geçti ordan bi yaslı amca geciyodu elinde bastonuyla adama doğru yürüdü amca bu kızlar bana laf atıyo yaaaa diye şikayet etti bizi :1shok:
Adam döndü bize bastonunu kaldırdı kudurmuşlar ahlaksızlar terbiyesizler diye bağırmaya başladı :1ninca: :tomato: aman Allahım çok kötüydü :1ninca:
Şimdi o kızla çocuk temmuzda evleniyo :asigim:ama ben bu olayın öcünü fena alacam:)
Belki nikahı basarım.Kadının birnini kucagına cocuk koyup.Bu çocuk senin sen evlenemezsin diye :roflol::roflol:
:roflol: :roflol: demek kardesım gibiler varmıss yafff delikafadulden
kader kurbanı sen olmussun canım arada kaynamıssın yawf :teselli: :roflol: :roflol:

:1shok: ne çookk yazmışsınızzz.
ben en son 75te kalmıştım.
almış başını gitmiş.
okumaya başlayayım bari.
şakkıdı

nan deliii eksi (-) rep vermıssın :eek:klava: kötükedihüso :mymeka:
acileeennn artısını ıstıom manaaneee manaaneee -tatlicadiarzu- :dilcikar:
gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile2

kız veremıorum kabul etmıo.valla sabah aksam bak bak pcye gozum karısmıs ılk fırsatta verıcem sozz. senağlama :eek:

kız veremıorum kabul etmıo.valla sabah aksam bak bak pcye gozum karısmıs ılk fırsatta verıcem sozz. senağlama :eek:

kıss asii bak dedıydım sanaaa buranın bana gareziii varr :))
rebelim ilk repini bana verıo oda eksııı kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:
çok sanslıyım hee delikafadulden

öenmli diil cicimm (istemem yan cebimee koyy şakkıdı )
rep sart diil ama haberın olsun orda 2kutucuk var
eger kabul edıyorum bu kısının yorumunu diyorsan : + rep
yok kabul etmıyom,beyenmedım dıosa :- rep aklında bulunsun yeter..

yarın birgun ters birine kullanırsın , basına bela olur yerimseniben a.s.

sariisam hoşgeldin canım a.s.

kız var ya bazılarına çok eksi rep veresim gelio dün birine verdim akıl edip bana geri vermedi

ama geri vercekler diye veremiyorumkaydirigubbakcemile3

öenmli diil cicimm (istemem yan cebimee koyy )

kız delı gorduk heralde 2 kutuyu okadar da deıl yalnıs olmus ıste ama gelmeyın uzerıme böööö senağlama senağlama senağlama

kız var ya bazılarına çok eksi rep veresim gelio dün birine verdim akıl edip bana geri vermedi

ama geri vercekler diye veremiyorumkaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: verdgın kısının grubu yokmus bacım olsa yanmıstjn dırek (örn:-145i boylamıstın) eksılere bogulmustun yani.. kaydirigubbakcemile3
öenmli diil cicimm (istemem yan cebimee koyy )

kız delı gorduk heralde 2 kutuyu okadar da deıl yalnıs olmus ıste ama gelmeyın uzerıme böööö senağlama senağlama senağlama

ayy hiç gulesım yoktu kısss bööö müşş hahahah kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bılmeyenlerde ogrensın die şeeettim ben :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile5

valla size doyum olmaz ben çıkıyorum öptüm hepinizi
iyi aksamlar canım a.s. yıne beklerizz :1hug:
abba

rep verdim sanaa anammm ağlıcammm verdimmmmmmhihoyyythihoyyyt
holleeyyyy :))) ayy kısss bende cok sevındım bak sımdı... tşk ederim a.s.
demek bi eksı alana bi + bedava -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cancunu gorevini bn alıp yoklamaya başlıyorum.. öhöööm.. :1closedeyes:
soldan baslayarak kaydirigubbakcemile3
abba , ACiyipBaBy,akdas,asgd,deryacelik,eliftn,eylul_13, gzellergzeli , harai3em,hayatsya,lalis,loveli,Ruveydax,Sileli,sSs
toplam 15 + 3 misafir = 18 kişi..

:roflol: :roflol: verdgın kısının grubu yokmus bacım olsa yanmıstjn dırek (örn:-145i boylamıstın) eksılere bogulmustun yani.. kaydirigubbakcemile3

kuzum ben hiç bişey anlamadım nasıl grubu yokmuş ben fikrine katılmıyorum

o eksiye düşmedi ben neden düşücem ben hiç bişe anlamadım canımcım:ecrin_bebek:

kuzum ben hiç bişey anlamadım nasıl grubu yokmuş ben fikrine katılmıyorum

o eksiye düşmedi ben neden düşücem ben hiç bişe anlamadım canımcım:ecrin_bebek:

bunu özele yazmam gerek sanırım ama ben buraya yazıcam..
sımdı bitanem kkda çok sıkı dostluklar oluyorya..
sonra mesela sen bı kısının bi konudakı yorumunu beyenmedın ve hemen o topige katılmadıgı soyluyorsun ya.. hemen o kısı butun arkadaslarına haber verıyor özelden veya msnden ve hepsi o topige gecıyor sana karsı bir anlamsız savas baslatıyorlar.. senın her konunu alıntı yapıyorlar hatta baska topıklerdekı konularını bile, kendılerını haklı çıkaracaklaryaa...
neyse sen bu kısının yorumuna - rep verdın dıyelım ..
amann senmısın onu veren.. bu kişi diğer arkadaslarına haber verıyor ve gereklı gereksız yerlerde sana eksı repi yapıstırıverıyorlar canım :kızgın: :kızgın:
o bakımdan dedım grubu derken arkadas cevresı yani.. yerimseniben
haa bu arada karsılıklı yazısmalar artık özel msjla tacize kadar gıtmısler en sonunda ilk msjı onlardan biri atsada sankı sen atmıssın gibi zeyfınyagı gibi uste çıkarlar bölee işte canım.

not : tecrubeyle tespit edılmıstır...
son olarak her ne olursa olsun naparsa yapsınlar vızz gelırr tırss giderr diyorum :1closedeyes: :1closedeyes:
tabıkı katılmayabilirsin bebeem :1hug: :1hug: a.s.

hade guzeller bana baş baş ben kacar.daha yemegım yok aksama sonra gorusuruz.belkı dunku gbı yıne kacabılırsem gece tepenızdeyım. :jeyyar: opuorum canlar cokacimcoook

ABBA anladım canımcım nitekim kendilerini reple üste çıkarmaya çalışıolar anladım canımcım

aman çokta umurumda gıcıklar:1closedeyes:

ben arkadaşımın başına geleni anlatayım(şener şen in başına geldi ya kurtarma çadırını bıraktılar ya )ders cimnastik sadece kızlar var ve hocao da bayan aramızdan en zayıf olanı seçtik elerimizin üzerine uzandı hoca kaldır deyince hoplatıyorduk kızı bir iki derken bişey oldu bırakın dedi hoca ama bize kızı indirin demedi biz bir hoplatık ellerimizi bıraktık arkadaş yüzü koyun yere yapıştı nasıl gülüyoruz anlatamam allahtan allta minder vvardı bişey olmadı
bi de arkadaşlar kuru fasülye yemişler tıka basa tabi karın ağrımaya gaz oluşmaya başlamış ders cimnastik konu amut ellerin yerde ayaklar havada arkadaş hamle yapmasıyla pırt tabi bozuntuya vermiyor ayağını mindere sürtüyor ses ordan geldi densin diye tabi hoca arkadaymış arkadaşın omzunu sıvazlamış olur böyle şeyler dedi hoca erkek tabii çatladık tabii

kızlar gene bi rezillik ve ben...gene aparttayız evle apart arasında bi bahçe var işte

her neyse çamaşır makinesi karşı tarafta ben çamşırlarımızı aldım eve getiricem asmaya..

nese anam ben salak gelirken bahçede iç çamşırnı bi düşür:1shok:

sonra kiracıdaki adam gelip bahçede bi iç çamaşırı var sizin mi demez mi:1shok:

rezil olmuştum allahtan zman aşımına uğradıda taşındılar zatendelikafadulden:roflol:

X